112 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 24.09.22, 13:09 @emine_ Nr.: 21 Antworten

Türk evi ...
Bunların heykelciliği antik yunandan gelir tapınsınlar heykellerine.
Durmak yok yola devam hedef 2023 ������

-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 24.09.22, 14:26 @eses43 Nr.: 22 Antworten

Türk evi ...
Aynen hedef 2023 
-----
Kalp neyle doluysa,, dudaklardan o dökülür.’..
0

Beitrag gepostet am 24.09.22, 19:47 @emine_ Nr.: 23 Antworten

Türk evi ...
hep ayni nakaratlar a haber bir resim gösteriyor veya bir analiz yapiyor,,hepiniz tek banddan cikar gibi ayni söylemler,,suan 1 milyon degisik akp li ile sohbet et hepside ayni seyleri söyler kaset gibi..bu haber kanalinin size verdigi narkoz emin olun amaliyat hanedeki narkzdan daha tehlikeli neden dersen o narkozdan belli bir saat sonra uyaniyorsun a haberin narkozu ise sürekli ,düsünce sisteminiz yok orda ne haber yapilmissa aynisini savunup konusuyorsunuz..

ecevit ezik durmus resimde neolmus,,onun kadar dürüst memleketini düsününen bir lider varmiydi,sen bir arajtir bakim onun dönemini amarikaya bir tane taviz vermismi,amborgo yemis egilmememis,,is insanlari bir olmus yikmak icin egilmemis,kibris kusatmasinda yine öyle,,ecevite laf atan kisi ya cahildir ya önün döneminde ne yasanmis hic bir bilgisi yoktur,,
bilginiz nedir sizin size gösterilen kesik konusmalarindan gördükleriniz nedir  meclisdeki konusmasidir,resmidir baska bir bilginiz yok..olsaydi böyle konusmazdiniz zaten...

su kimligi belirsiz cisme söyle o heykel bizim kirmizi cizgimizdir,,o yunani denize dökerken,,sizler keske yunan galip gelseydi diyen atatürk düsmani fesli delinin pesinden giden kesimsiniz 2023 rüyaniz biter umarim ve o aldiginiz narkozdan kurtulup hayata dönersiniz..
0

Beitrag gepostet am 24.09.22, 21:34 @pusu_vadi Nr.: 24 Antworten

Türk evi ...
Bizimki nakarat ,, sizinki senfoni mi ,,farkiniz  nedir fox  haber  A haberden farki neyki...
Ecevit ezik   dururken,, Rahsan mali götürür ,,Ecevit  dürüst kalir  yersenn ..

A yrica Kibris kusatmasinin perde arkasindaki Merhum Erbakan di ...

Kimsenin tercumani degilim kime ne diyecekseniz kendiniz deyin..

Senin fesli  deli dedigin  Zat... 

Üstad Kadir Mısıroğlu
Hukuk Fakültesi Bitirdi..
4 Dil biliyor..
64 Kitap yazdı..
Ömrünü Tarihi adadı..
Elinde onbinlerce tarihi belge var..
Konuştuğu her cümlenin bir ispatı var..
Ancak onu bir eleştirenler
'Deli Kadir'den öteye gidemiyorlar..
Fikirlerini çürütemedikleri için
Başındaki Fesiyle uğraşanlar fesinin bir püskülü bile olamaz NOKTA

-----
0

Beitrag gepostet am 25.09.22, 00:22 @emine_ Nr.: 25 Antworten

Türk evi ...
merh yazilarini yada paylasimlarini okuyunca görünce baska bir gezegende yasasdigimi dusunuyorum,ya gelismeleri gercekten görmuyorsun yada görmek istemiyorum.
  Neden hep bina yapmaktan övünülüyor iste köprü yol saray vb,saray disinda digerleri olumlu asil övünülmesi gereken arti deger uretebiliyormuyuz demokrasimizi,özgürlüklerimizi gelistirebiliyormuyuz,toplumsal barisi saglayabiliyormuyuz,kadin kahlarina sahip cikabiliyormuyuz,kadin cinayetlerini asgariye inderebiliyormuyuz vb vb.
  Dis politika akp nin en sikintili alanidir  bob baskanligindan bob ta hic bir ülkeyle iliskisi kalmadi 
bir gun iyi iki gun kötü,birgun amerikanci birgun natocu,birgun sangay beslici bu kadar kaypak kaygan bir dis politika saniyorum türkiye tarihinde yürütülmemistir.
  son abd deki görüsmeleri paylasmissin gerceklik hicte öyle degil tek tarafli beslenmeyin hic dis basini izledinizmi?neler söyleniyor alman basbakani erdogondan ihreti duydum diyor.
 ben a haberide halk tv yide muhalif gazeteleride bir avucta olsa,iktidarin medyasinida takip etmeye yalisiyorum aklim var sentez yapmaya calisiyorum.herhalde diktatörlükle <yönetilen ülkeler disinda böyle bir medya görülmemis insan ici almiyor okuyunca.
 gazeteciker taraf olabilir yandas yada muhalifte olabilir ama habercilik objektif tir yada öyle olmali.
 siyasal islamci kesim kadar iki yuzlu kesim görmedim,eskide hani derlerya cemaatler bir hirka birde digerinin ismini hatirlayamadim,simdi tarikat liderlerin altinda en son model mersedesler hani su gavur icadi olanlar,hepsinin ozel villalari lux satafat icinde yasiyorlar.
 merak ediyorum su tarikatlar ne uretiyor hangi toplumsal cagdas gelismeye yararlari oluyor,buralara devlet tarafindan tiriliyonlarca yardimlar yapiliyor.devami sonra
0

Beitrag gepostet am 25.09.22, 00:36 @emine_ Nr.: 26 Antworten

Türk evi ...
gece gündüz atatürke küfür eden birinin benim yanimda en iyi tabirle tarifi delidir,,icimden bildigim küfürleri sayiyorum buraya yazmiyorum,,ispatliymis buyur madem yüzlerce hakareti küfürü var neymis osmanliyi yikmis yunani denize dökmememis bir kursun atmamis ingiliz ajaniymis vsvsvs haydi üstadinin delileriyle sun bakalim
0

Beitrag gepostet am 25.09.22, 00:50 @gelenekci Nr.: 27 Antworten

Türk evi ...
Merhaba,, forumda yorum yapmadan önce,, konuyu,, yapilan yorumlari ,,verilen cvplari okusaydiniz bukadar uzun yazmaniza gerek kalmazdi  ...

Gezegen farkimiz kesinlikle var ,, ben dünyada yasiyorum  ALLAH ömür verdikce,,  ya  siz nerede yasiyorsunuz...

Tek tarafli beslenmeyin derken,, kendi besinlerinizi gözden gecirin bir zahmet...

Ülkemizde  bu gün  diktatörlük  olsaydi,, coktan istiklal mahkemeleri kurulmus  basina sarik takmayan asilmis olurdu... okullara  basörtüsüz kizlar alinmazdi ne  diktasindan bahsediyorsunuz ...

size net bisey diimmi
siz ve sizin gibilerin derdi ne  Vatan Nede MIllet  tek derdiniz iSLAM...

simdi  at gözlüklerinizi  cikarip düne bügüne bakin sonra   düsünmeye gayret edin  bence basarabilirsiniz...

Dip Not:  kadin haklari üzerinden konusamazssiniz  keza  AKP  döneminde oldugu kadarhic bir dönemde  kadina deger verilmedi ülkemizde ... 

Ayrica  o tarikatlerden olan  genclerin  yaptiklari sanal ortamda degil  Realde görebilirsiniz ...

-----
0

Beitrag gepostet am 25.09.22, 00:53 @pusu_vadi Nr.: 28 Antworten

Türk evi ...
amanda  amann,, atatürk maskelerinizi cikarin,,, derdiniz ISLAM  net olun  nett ....
-----
0

Beitrag gepostet am 25.09.22, 00:55 @emine_ Nr.: 29 Antworten

Türk evi ...
a haber duyup duyup gelip burda yorum yapiyonkimsenin derdi islam degil,,

istiklal mahkemeleri kurulurmus a haber analize cok bakiyon

fesli delinin delilerini bekliyom 
0

Beitrag gepostet am 25.09.22, 01:01 @pusu_vadi Nr.: 30 Antworten

Türk evi ...
beklemeyin aynaya bakin 
-----
0

Beitrag gepostet am 25.09.22, 12:21 @emine_ Nr.: 31 Antworten

Türk evi ...
konuya son bir yazi yazim baskada yazmicaam,,diyelimki atatürkün getirdigi ilke inkilaplar olmadi,cumhuriyeti kurmadi,medeni kanunlari getirmedi,hic bir yenilik yapmadi,,#

biraz sorgula ve analiz yap,suanki yönetilme seklin ve laik sistem,kanunlar vsvs kötümü oldu?
yani eski sitem hilafiyetle seriaatla,kadinin nufüstan bile sayilmadigi bir düzenlemei yönetilmek isterdin..

atatürkün getirdigi medeni kanunmu,kuranin türkceye cevrilmesimi,diyanetin kurulmasimi,,cumhuriyetmi secme secilme hakkimi,neyi rahatsiz ediyor sizi bu sistemin..

illada seriati yönetim gelsin diyorsan bir bakin dünyaya,,disari erkek olmadan cikamassin yaninda alisverise bile,,gidin bir bakin kadinin yeri ney,,atatürkün getirdigi haklarla burda ona salliyorsunuz bunun adi cahillikkk,,,,

iki seyi arajtir,1 medini kanunda kadinin yeri,,2,islamda kadinin yeri neyi yapar neyi yapamaz,,
ha bana kiz cocouklari gömülüyordu kaldirdi deme,bu yasamasina vesile olmus ama haklarindan bahsetmezz,,köle cariye arajtir,,aktüel islam ülkelerindeki kadinlarin haklarina bak,,,sen sanmaki laik sistemin getirdigi haklari islam veriyor...

sunuda belirtiyim ülkenin yüzde 99 müslüman diyorsunuzya gercek müslüman yüzde 1 bile ciksin kelleyi veririm..adiniz müslüman yüzde 1 niz kuranin kanunlarini emirlerini yerine getirmiyorsunuz
0

Beitrag gepostet am 25.09.22, 16:16 @pusu_vadi Nr.: 32 Antworten

Türk evi ...
Ne  alaka  seriat  laiklik ,, ne  alaka o müslüman ,,bu hristiyan,, herkesin inanci ,,inacsizligi kendine ,, isteyen fes taksin,, isteyen sapka ,, isteyen mini giysin ,,isteyen carsaf medeniyizya özgürlükse herkes özgür ...   ,,bir kere burada hemfikir olalim sananee ,,bananee  demii

Dünya gelmis  kac yasina,, atatürkden öncede  liderler vardi,, sonrasindada olacak,, sonucta hepimiz faniyiz geldik gidicez  ,,gidenler gibi,,

Gelelim gelmis  gecmis  sahlar ,,padisahlar,, komutanlar  vesaireler,,yasadakilari sürecde   hepsi kendi dönemlerinde iyi kötü biseyler yapmis,,  mükafatlarinida,, cezalarinida  ALLAH  versin  bizene... 

bu  arada iyi bildigimiz  kötü ,,kötü  bildigimizde iyidir belkide ,,biz bilemeyebiliriz  ALLAH katinda nedirler... 

Bir Kanuni,, bir Fatih ,, bir Abdülhamid han gibi nicelerden sonra bir  Atatürk  gelmis gecmisler kalan saglara bakalim 

Bir  Erdoganmi ,, olurmu olur  neden olmasin demi her yüz yilda bir lider cikarmisya..

-----
0

Beitrag gepostet am 29.09.22, 14:23 @emine_ Nr.: 33 Antworten

Türk evi ...
Karakteri menfaatlerine göre sekillenen zavalli nankör insanlar  hep var...
Bunlardan ALLAH korusun  Devletimizi Milletimizi insaALLAH....

-----
0

Beitrag gepostet am 29.09.22, 17:07 @emine_ Nr.: 34 Antworten

Türk evi ...
Ülkemizin tarih boyunca yaşadığı sıkıntıların sebebi bu kripto fitneciler. bunların değişmesi mümkün değil bunlar iblisin yeminli mürüdü. Allah islah etsin diye dua etmek bizim görevimiz.
-----
insan bitki hayvan
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Türk evi ...