138 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 23.09.22, 10:54 Nr.: 1 Antworten

Türk evi ...
Bukadar net  anlatilamazdi,, helal olsun...

-----
Kalp neyle doluysa,, dudaklardan o dökülür.’..
0

Beitrag gepostet am 23.09.22, 17:08 @emine_ Nr.: 2 Antworten

Türk evi ...
"Nitekim 15 yıllık iktidarımız boyunca elde ettiğimiz başarılar tüm Cumhuriyet tarihinin üzerine çıkmıştır.
Reis tum Islam ve Türk dunyasinda el uzatmis sayilmaz iylikler etmistir.

RabbilAlemin omrune bereket versin yolunu acik eylesin.
0

Beitrag gepostet am 23.09.22, 18:02 @frankfurterr Nr.: 3 Antworten

Türk evi ...
Aminn insaALLAH...

Haklisiniz ,,,

70 yilda yapilamayanlarin 15 yilda yapilmasi  takdire   saayan,,yanlislari  elestirilsin  saygi cercevesinde ,, dogrulari  yok sayilmamali... 

Abdurrahman beyin yüregine saglik  görülmesi gerekenleri yerinde vurgulamis....

-----
0

Beitrag gepostet am 23.09.22, 19:00 @emine_ Nr.: 4 Antworten

Türk evi ...
acin pencereleri 2023 dogal gaz bedava diyen kisi degilmiydi..konusmayi dinledim 15 dakikama yazik oldu,ya insan bir tane dogru analiz yapmazmi,,neymis amarikadaki binayla bm kafa tutuyormus,,bunlara inanmak icin bilmiyomki neyse...

neymis kibris taninacak cuk cakmis da azarbaycan niye tanimiyormusss????

söyledigi 15 dakkida hepsimi yalan dolan... 1 tane dogru olmayan sirf cacukcakla konusma böylesine algimi yapilir ..

sana soruyorum hangi cümlesine inandin bunun

0

Beitrag gepostet am 23.09.22, 19:44 @pusu_vadi Nr.: 5 Antworten

Türk evi ...
Bütün söylediklerine inaniyorum resimli ,,belgeli   helal olsun ... 

Bardak olayi,,, sizin gibiler bardagin yarisi bos der,,, bizim gibiler yarisi  dolu ,,,bakis acisi degismiyormus demekki

Dip  not Biz  sayin Erdogani  begeniyoruz  siz  altili masayi,,, topunu toplasan ceyrek Erdogan etmez  bence .. 

-----
0

Beitrag gepostet am 23.09.22, 19:55 @emine_ Nr.: 6 Antworten

Türk evi ...
cümle kur 15 dakikada belkide 50 konuya girip cikiyor bu adamin güvendigin en dogru cümlesini al ve yaz ,,onun üzerine konusalim..

not.. parti tartismasina girmiyom...
0

Beitrag gepostet am 23.09.22, 20:38 @pusu_vadi Nr.: 7 Antworten

Türk evi ...
Ben hepsi dogru ..sen yanlis diyorsun ,, yanlisin birini söyle tartisalim...
-----
0

Beitrag gepostet am 23.09.22, 21:09 @emine_ Nr.: 8 Antworten

Türk evi ...
amarikadaki türk evi üzerinden dünyaya ahkam kesiyoruz vay anasini,,ya amarikayida ele almiziz dogru diyon dünya liderligi böyle birsey,
0

Beitrag gepostet am 23.09.22, 21:33 @pusu_vadi Nr.: 9 Antworten

Türk evi ...
Bunu nasil böyle algilayabildiniz   anlamaya calisiyorum,, nereden nasil baktiginiza,,, 

Türk evinde yaptigi yogun görüsmeleri vurgulamis  orada bu kadar  basit sizi rahatsiz eden nokta  neresi bu durumda...

-----
0

Beitrag gepostet am 23.09.22, 21:38 @emine_ Nr.: 10 Antworten

Türk evi ...
amarikadaki türk evi diyeceksiniz...simdi amarikanin kisaltilmisi ABD::hani bize fetöyü vermeyen hani bize f35 vermeyen,,hani bize mektup yazip akilli ol ekonomini mahvederim diyen,bize karsi yunanda askeri üst kuran,,süriyede pyd yi destekleyip bizimle müttefik olmayan,,son dönemde örnekleri cogaltabilirizde AL PAPAZI VER PAPAZI tam dünya liderligiydi ama...

bu ev neden gündemdeydi sanirim siz eklediginiz konuya hakim degilsiniz,,yaw abd istese 1 saniyede oraya mührü vurur adamlarin topraklarindasin 15 dakka bu herif oranin üzerinden ahkam kesiyor hadi ordan,,sanki TÜRKIYE CUMHURIYETI TOPRAKLARINDA:: 
0

Beitrag gepostet am 23.09.22, 21:52 @pusu_vadi Nr.: 11 Antworten

Türk evi ...
Bu durum kinanmasi gereken bir durum olsa  americalilar senden  önce tepki verirdi
-----
0

Beitrag gepostet am 23.09.22, 21:56 @pusu_vadi Nr.: 12 Antworten

Türk evi ...
Ben gurur duyuyorum ,, helall olsun Reisimize ,,birlesmis milletler binasina yürüme mesafesinde dev bir  yapi adida Türk  evi ... 
-----
0

Beitrag gepostet am 23.09.22, 22:38 @pusu_vadi Nr.: 13 Antworten

Türk evi ...
TÜRKIYE CUMHURIYETI TOPRAKLARINDA::  beyaz sarayi gölgede birakacak kKülliyemiz   var  evvelALLAH daha ne olsun   bunlar  her  Türk vatandasini mutlu eder ,, rahatsiz olanlari anlamak  mümkünmü 
-----
0

Beitrag gepostet am 23.09.22, 22:42 @emine_ Nr.: 14 Antworten

Türk evi ...
helee  helee o istanbul  hava limani frankfurt hava alanindan istanbul haava alanina inmek  varyaa o muhtesemligi görmek,,  insanda nasil bir gurur yapiyor  cok sükür bu günlerimize...
-----
0

Beitrag gepostet am 23.09.22, 22:59 @emine_ Nr.: 15 Antworten

Türk evi ...
böyle gösteris yaparak,gurur duymak istemiyorum,onla görüsmüs,bunu bekletmis,ayak ayak üstüne atmis,35 katli bina yapmis,,bumu gurur kaynagimiz..neymis ne ise yariyormus o bina parasini kim verdi ne amacla kullaniliyor? 

bir söz var ayrini yok icmeye atla gider sicmaya..

suanki iktidar tamda bunu yapiyor,,satildi borclanildi tüm kaynaklar kurutuldu,,BAE SUUDILERLE tekrar dost olunmaya calisiliyorki biraz dolar versinler diye..suan bunlar kapali seyler 128 milyar dolar buhar olmus,,

baska örnek verim misal benim babamin 100 dönüm tarlasi var,,ömrü fakirlikle gecmis,,sonra ben geliyom tarlayi satiyom bir villa aliyom,,sonra sen diyorsunki bak köy evinden cikti villada oturuyor,,sonra eldeki motoru satip,,lüks araba aliyom sende diyorsunki aa araba almiss,,,

satacak bisey kalmiyor biraz borclanmam lazim,annemin altinlarini satip,,evimin yollarini yaptiriyom,,

satacak birsey kalmiyor bankadan borc alip komsulara davet veriyom lüks sarayimda

krediyi ödeme zamani geliyor,akrabalarima gidiyom katarik akrama borc para aliyom,,

sonra evimi arabami ipotek edip ingiltereden tefecilerden yüzde 10 la borclaniyom,,

5 li ceteye bulasinca hepsini elimden aliyorlar,,,suanki durum bu..

devletin sosyalse halkina gecim derdi yasatmiyorsa bununla gurur duy,,ne üretiyorsun ona bak,kasanda kac paran var ona bak,,,neymis dünya lideriymis bu avra tavra abd rusya liderinde yok,,bu tamamiyle eziklik hissi..

0

Beitrag gepostet am 23.09.22, 23:29 @pusu_vadi Nr.: 16 Antworten

Türk evi ...
Gösteris dedinde merhum ecevit in bush ile cekilmis bir karedeki resmi  hatirladim,, hava atanlarin havasi söner,,  keser döner sap döner misali  neyse...

ati olan adamin ayranida olur helasida ,,, yanlis deyim kim icin kullanilmissa...

senin  baban 100 dönüm tarlada fakirlik cekiyorsa  cahilliginden cekmis.. senin yerine o satsaydi tarlasini alasaydi villasini  

camur icinde yürüyecegine  ananin altinlarini sat,, yol yap ,, mahallede camurdan kurtulsun demi   

ayrica  
 batmis bitmis sandiginiz ülkemizde kapanan fabrika varmi ?  yok!
isyerlerinde isci cikarma  yok 
emeklisi ,, memuru,,  engellisi,, dulu  VS bunlarin maaslarinda aksama varmi  yokkkk 

hepside  düzenli ikramiyesini  zammini aliyormu  aliyor

alisverisinden gezmesinden geri kalan varmi   yok
  yaa  ALLAH askina  araba park edecek yer  kalmamis sokaklarda   neyin tatavasindasiniz... ihracat artista,, uretim öyle ,,, ne bitmis  neeee ,, derdiniz  sadece  inancli insanlarin özgürlügümü  dün bas örtüsünden okula alinmaya kizlar  oglunun yemin törenine katilamayan   anneler  zamaninda yag  gaz  ilac bulunamiyorken kimsenin gigi cikmiyordu rahatlikmi batiyor simdikilere...

-----
0

Beitrag gepostet am 24.09.22, 01:38 @emine_ Nr.: 17 Antworten

Türk evi ...
A haber kapatilmadan Politik konusmiyacam..25 milyonu zehirliyorlar,,
0

Beitrag gepostet am 24.09.22, 02:31 @pusu_vadi Nr.: 18 Antworten

Türk evi ...
Haklisin 
A haber izlersen Dünyada   birinci sirada ülkeyiz,, 

Fox haber izlersen batmis bitmisiz .. 

Bence ikiside kaldirilsin ,,aksi halde senin düsüncelerinde zerre etki olmayacak ,,ülemizde ekonomi,,  faiz,, o,bu  ,,su  deyisse  güllük gülistan yasasa  herkes,, sen yine  yine  budur  demezsin  degilmi    
Velhasil kelam A haber esittir fox haber  bu ayrintiyi yok sayman at gözlügü ile bakisin emaresidir  bilesin... 

-----
0

Beitrag gepostet am 24.09.22, 06:31 @emine_ Nr.: 19 Antworten

Türk evi ...
Merhaba Emine hanım. Havanda su dövmek diye bir deyim vardır. Siz bir ülkenin uluslararası ilişkileri, imajı ve politik davranışlarından bahsediyorsunuz, iyi güzelde muhatabınız yani ( iblisin müridleri) havanda su dövmeye, nalıncı keseri gibi kendi tarafına yontmaya devam ediyor. Bu iblisciler ve avanelerini, dünyada yeni kurulan düzenin liderlik kadrosunda bulunan milli ve manevi değerlerimizin, Türk milletinin ve mazlum halkların lideri olan sayın cumhurbaşkanımız bu densiz ibliscilere, iblisin avaneleriyle, yalakalarıyla nasıl mukayese edersiniz. Sizi protesto ediyorum. Halkın tabiriyle bunlar Reis'in necasetinde bir nokta bile olamazlar. Bu iblisciler insanlığı, hayvanatı, doğayı zehirlemekten zevk alıyorlar. bırak kendi necasetlerinde debelensinler.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 24.09.22, 12:44 @eses43 Nr.: 20 Antworten

Türk evi ...
Merhaba   Konu icerigini  onlarda  anliyor bence ,, hatta Sayin  baskanimizin yaptiklarinin  % 5 ini yapacak birini görseler,, heykeli dikilecek adam derler....

Gelelim beni protesto edisinize  cikmadik candan  umud kesilmez denirya belki diyorum bir yerde klick yapar kafalari ,,,arada bir  deniyorum anlatmaya calisiyorum hepsi bu.... 

-----
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Türk evi ...