96 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 26.10.17, 22:43 @_kitty_ Nr.: 21 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
Türk deyilsiniz galiba  ,Tayyip Erdogan gibi  Türkce yazamiyorsunuzda?

-----
Bizde Sevgiliye Karanfil almasini bilirdik,Ac idik yedik Ka
0

Beitrag gepostet am 26.10.17, 22:59 @hayretya Nr.: 22 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim

Elhamdülillah Müslümanim,neyi savundugumu iyi biliyorum.
0

Beitrag gepostet am 27.10.17, 22:18 @_kitty_ Nr.: 23 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
Dogru  yazmisim, Müslümansiniz ama Türk deyilsiniz. sizde  Reis gibi  Gürcüsünüz kesin

-----
0

Beitrag gepostet am 27.10.17, 22:22 @desaster Nr.: 24 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
Tarihi bilmediyin belli, Osmanlinin yikilmasina sebep olan  lawrence(kendisi  Ingiliz) vardir, araplarla isbirliyi yapip  osmanlinin yikilmasini tetikleyen adamdir. araplar türk,leri  hic bir zaman sevmedi  kardeslik laflarida bostur  arapla , Türk, kardes olmadi hic.Araplarla ortak bi yanimiz varsa sen yaz bende ögreneyim bari

-----
0

Beitrag gepostet am 28.10.17, 00:01 @_ferhat_ Nr.: 25 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
Türk, Türkiyeyi nasil böler anlamadim ama, bakis acin cok dogru, yinede nedense  milliyetciliyin hic bir türünü sevemedim ama araplari sevemedim gitti

-----
0

Beitrag gepostet am 28.10.17, 00:11 @_ferhat_ Nr.: 26 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
he  yemek yemelerini gördüm  ondan sanirim, ha birde insanlari kandiran yalvac  arap belkide ondandir bilemem

-----
0

Beitrag gepostet am 28.10.17, 11:49 @_kitty_ Nr.: 27 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
İyi niyetli olmak ve birlik beraberlikten söz etmek elbette güzel ve doğru bir davranıştır ancak siyasette ben hiç bir zaman böyle bir tutum görmedim herkes birbirine karşı, hepsi birbirine karşı ayrı bir savaş vermekte, örnek bir davranış biçimi yok, hiç uzlaşmak için bir arada bulunuyorlarmı?  haliyle bende bunu sorgularım madem birlik beraberlik isteniliyor neden kendileri bundan yoksun. Bakınız ben genelleme yapıyorum bir parti taraftarı değilim yada sırf bir partiye yüklenmiyorum öz irademle eleştiriyorum çünkü demokrasi de eleştirmek ve eleştirilmek en doğal vatandaşlık hakkı. Türkiye ve Müslümanlığı sevmeyenler Osmanlı’ya kadar uzanır ona bakılırsa, bunlar hepsi siyasi amaçtır ve dinle bağdaştırmak çok yanlış çünkü din yaradan ve kul atasındadır, ayırt etmek gerekir. Her ülkede var demişsiniz doğrudur ben konunuzda ki mevzu da kalmayı tercih ediyorum. Siyasetçilerin kavgası beni bağlamaz bu yüzden bize düşman olduklarını diyemeyiz ve öyle davranmamız gerekmiyor. Şehit konusuna gelince istatistiklere bakılırsa çoğaldı bu ap acık ortada af yasasını ben getirmedim . Sıra sıra okullar zamanında büyük ihmallerle yapılmıştır katılıyorum ama depreme dayanıklı olan binalar zorunlu deprem sigortası tasarısı çıkarken güya hepsi tespit edilmişti  hani onu geçtim bas bas bağırıyorlar duymuyorlarmı? Bu devletin işi değilmi?Ben mi yanlış biliyorum..meclisteki koltuk renklerini değiştireceklerine  geleceğimiz olan çocuklara sağlam zeminde okunmasını  sağlamak  daha doğru olmaz mıydı? Nankörlük denilemez iyi olan şeyler niye eleştirilsin ki zaten onların işi bu tabiki vatandasin rahatı ve huzuru için çalışacaklar  bol keseden de maaş alıyorlar bu yüzden, madem vatan aşkı için bu cabalar, sıradan kişiler gibi maaş alsınlar dimi ama. Tek kişiye yüklenemez demişsiniz eee tek kişi söz sahibi olunca böyle oluyor. Varsayımlar sadece beyin yorar ve zihinler işgal edilcikte düşmana da gerek yok. 

Not: dünyada  ve dünya milletleri arasında sükun, huzur ve iyi geçim olmazsa, bir millet kendisi için ne yaparsa yapsın, huzurdan mahrumdur ... bu vesile ile cumhuriyet bayramımız şimdiden kutlu olsun  

-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 29.10.17, 22:17 @_kitty_ Nr.: 28 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
Düşman iceride CHP HDP FETÕ RKK ilk önce kapini önünü temizlemek gerek dişardaki düşman yeni degil millete yeniymiş gibi göstermeyin.
-----
EN GÜZEL GÜNÜM GECEMM !!!
0

Beitrag gepostet am 30.10.17, 16:16 @_kitty_ Nr.: 29 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
gecenlerde belki cogumuz görmüsüzdür avusturyada havalimaninda türk vatandaslarimiz koturul  etiler birde köpeklerle konturul etiler insanlar perperisan oldu allah belanizi versin serefsizler alacan o köpekleri avusturya saldirancan pislikler Avusturya'dan Türkiye'ye gitmeye hazırlanan yolcular, Viyana Havalimanında köpeklerle arandı Sosyal medyada hızla yayılan görüntüler büyük tepki cekti naletliyorum kiniyorum insanliga sigmiyani yaptilar nalet olsun sizin insanliginiza

-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 30.10.17, 16:30 @_kitty_ Nr.: 30 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
Viyana Havalimanı’nda Türklere köpekli arama skandalı!
-----
0

Beitrag gepostet am 30.10.17, 16:33 @mehriban Nr.: 31 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
serefsizler allah belanizi versin nalet olsun insanliginiza sizlerde binbeter olursunuz insahlar
-----
0

Beitrag gepostet am 30.10.17, 17:22 @mehriban Nr.: 32 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim

mehriban konu iste bu ama anlamak istemeyenler ne yazikki cok,bende bunlar olurken gelin kendi aramizda en azindan beraberlik olsun diyorum.

Olmamisken Türkiyenin ne kadar eksigi var onu sunmuslar bana.
Beraberlik olsunki Türkiyemizde ilerlesin,birlikten güc dogar.

Kimide Türk olup veya olmadigimi ögrenmek istemistir,kendileri Üniversite mezunu herhal.

Güzel yorumun icin tsk ediyorum mehriban.
0

Beitrag gepostet am 30.10.17, 17:32 @_ferhat_ Nr.: 33 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim

Pardon sira atladim,konu bu kadar yanlismi anlasiliyor bilemedim.
bana veriler cevaplardan,biz birlik beraberlik istemiyoruz,Türkiyenin basindakiler her seyi yanlis yapiyor,bizde beraberlikte yokuz anlami tasiyor.

Ne var konuyu bu kadar anlayamiycak.
bir olalim diri olalim tek olalim,yazdigin gibi bir birimize kenetlenelim,hepsi bu kadar.

güzel yorumun icin gönlüne saglik,tsk ediyorum.

0

Beitrag gepostet am 30.10.17, 19:44 @_ferhat_ Nr.: 34 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim

A selam

Hay agizlarina saglikk
Malesef 

Getirdigin aciklama icin cok tsk ediyorum.
0

Beitrag gepostet am 31.10.17, 09:11 @_kitty_ Nr.: 35 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
Günaydın kitty hanım başkasına yaptığınız yorumda Türkiye’nin eksikliklerini saydığımı konu dişi olduğumu ima etmişsiniz bunu bana da deseydiniz olurdu sonuçta medenice hal olmayacak şeyler değil bunlar. Forumlar Bunun için var zaten bilgilenelim. Size öyle bir izlenim bıraktıysam özür dilerim ama bana göre bir zemin sağlam değilse o bina çökme tehlikesi yasar saydıklarım bu nedenle çok önemli ,baştan ayırım yapılırsa ve neredeyse 70% bunu destekliyorsa birliğin b si bile olamaz ! Saygılar 
-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 31.10.17, 09:14 @mehriban Nr.: 36 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
Selam canım çok güzel bir konuya değinmişsin tebrikler  peki bu Viyana olayına sosyal medya tepkisi dışında bir icraat da  bulunuldu mu ? Biraz haberlerden uzağım da bu ara 
-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 31.10.17, 20:00 @isabella Nr.: 37 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim

Selam

Sahsiniz hakkinda böyle bir sey düsünmedigim icin direk size yazma geregi görmedim.

Eger kirdiysam cok özür dilerim.
0

Beitrag gepostet am 31.10.17, 20:34 @gulam Nr.: 38 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim

Civisi ciktigi icin beraber olsak kötümü yani ?
0

Beitrag gepostet am 31.10.17, 20:35 @arda_1979 Nr.: 39 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim

Yani,Türkiyenin muhalifeti gibi bazi kisiler.
0

Beitrag gepostet am 01.11.17, 08:49 @isabella Nr.: 40 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
selam canim bende fazla haberlere bakmam ama bu olay insan disi bir olay Viyana Büyükelciligimizce  Avusturya Dısisleri Bakanlıgı nezdinde girisimde bulunularak görüntülerdeki uygunsuz kontrol sekline dikkat cekilmis ve ilgili Avusturya makamlarının  bilhassa da gümrük muhafaza memurlarının uyarılmaları talep edilmistir Avusturya makamları bu tür kontrollerde daha hassas davranacaklarını taahhüt etmislerdir ifadeleri yer aldı yani bir iki sefer gösterdiler konu kapandi giti ama baska ülkeye bise olsa oooooo hepsi eyaklanir günlerce gösterir öyle degilmi
-----
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Düsmanlarimizi taniyalim