154 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 22.10.17, 14:07 Nr.: 1 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
0

Beitrag gepostet am 22.10.17, 14:10 @_kitty_ Nr.: 2 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim

Disaridan bu kadar ve daha fazla düsmanlarimiz varken,
gelin birlik olalim.
0

Beitrag gepostet am 22.10.17, 18:50 @kurtbeyi Nr.: 3 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim

Her seye ragmen birligimiz dilegi ile,
bu ayrimciligi,hurafeti,tarikati,cemaatciligi hayatimiza yön verdirmek isteyenlerde onlardir,kaleyi önce icten yikmak,daha sonra disardan yikmasi kolaylassin diyedir,

Videodada söylendigi gibi bunlar bunun bir kac tanesi,daha bunu isteyenlerde var tabiki.

Biz birligimizde kalmasini bilirsek,her seyin hakkindan gelmesinide biliriz Insallah.
0

Beitrag gepostet am 22.10.17, 18:52 @_ferhat_ Nr.: 4 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
A selam,
Avrupa dahil,Almanya basi cekiyor diye düsünüyorum,düsüncene katiliyorum.
0

Beitrag gepostet am 23.10.17, 14:58 @_kitty_ Nr.: 5 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
selam can video izledim ve dinledim bir ülkenin bu kadar düsmani olmasi acaba sebeb kimdir onu bilmek lazim bir cumhurbaskani ve basbakan kalkipta dis ülkelere olur olmaz kötü konusursa olacagi bu hic bir ülke ülkeye bu kadar düsman olamaz imkansizdir ne kadar düsmanimiz varmis dis düsmanlari birak icimizdeki düsmanlari bilelim eger türkiyede savas ciksa ilk basta fetocular  isit pkk saldirir cünki bastkiler öyle duruma getirdiki insan insana düsman eti ayrim gayrim cok cok  yapti artik insanlar ne yapacagini bilemez hale geldi agzini acan iceri atildi konusani kayip etiler acik giyenine laf etiler kapali kiyinene laf etiler nice askerler polisler ve gencler halk sivil öldü bunu dis ülkeler görüyor yani bizimkiler dostu düsmani sevindiriyor allah belalarini versin türkiyeye göz diken
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 23.10.17, 19:38 @_kitty_ Nr.: 6 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim

Milletleri millet yapan en önemli unsur birlik ve beraberlik içinde yaşamasıdır. Bir ülkeyi yıkmanın en kolay yoluda insanları birbirinden uzaklaştırmak, insanlar arasına nifak tohumları ekmektir. İnsanları ayrıştırarak, birbirinden uzaklaştırarak en güçlü kaleleri dahi kolayca dağıtabilirsiniz. İnsanlar birlikte daha güçlü olduğunu hiçbir zaman unutmamalıdır:

Allah’a ve Resûl’üne itaat edin ve birbirinizle çekişmeyin. Sonra gevşersiniz ve gücünüz, devletiniz elden gider. Sabırlı olun. Çünkü Allah sabredenlerle beraberdir.” (Enfâl Suresi, 46)

Rabbim azim u san bizi sabir edenlerden eylesin,,insaAllah

0

Beitrag gepostet am 23.10.17, 23:36 @mehriban Nr.: 7 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim

A selam mehriban,
Güzelim Tükiyenin disariya kötü veya cok konusmasinin illaki sebebi var.

Disarinin istedigini Tükiyeye gizli sakli veya alanede neler yaptiklarini hepimiz biliyoruz, istediklerinide yapsinlar diye susup oturamayiz degilmi? 
bir seyde söylendiginde en kötüsü Türkiye oluyor.

Actigim forumun amacida iste bu,gelin Memleketimize dört elimizle sarilalim.
Cumhurbaskanimizinda dedigi gibi bizim baska vatanimiz var.

Yok pkk,isid,feto,deas aklina ne geliyorsa iste,icimizdeki bu kadar bölünmenin büyük sebebide budur.

Sana katiliyorum kötülük isteyenin kötülügü kendine dönsün diyorum.
0

Beitrag gepostet am 23.10.17, 23:48 @frankfurterr Nr.: 8 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim

Aminnn.

Bu nifak tohumunun icimize ekildigi zaman su an,
hedef yaklastikca nifaklar cogalacaktir.

Bir,beraber dik ve dirlik olmaliyiz.
kendi icimizde sorunlarimiz olmazsa,disari karsi daha güclü oluruz.

(Enfäl Suresininde bizi anlatmak istedegi bu iste.

0

Beitrag gepostet am 24.10.17, 08:29 @_kitty_ Nr.: 9 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
güzel yorumun icin cok tesekürler birlik beraberlik güzeldir tekral sag ol
-----
0

Beitrag gepostet am 24.10.17, 23:18 @mehriban Nr.: 10 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim

Rica ederim,sende sagol mehriban.
0

Beitrag gepostet am 25.10.17, 14:25 @_kitty_ Nr.: 11 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim

Arkadaslar konuyu bulandirmayalim lütfen.
0

Beitrag gepostet am 25.10.17, 14:41 @m0is Nr.: 12 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
Kedinin yetişemediği ciğere pis mindar denir sende öylesin
-----
0

Beitrag gepostet am 25.10.17, 14:45 @_kitty_ Nr.: 13 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
ben kendi adima özür adam gelmis abuk sabuk yazmis tekral özür kusuruma kalma
-----
0

Beitrag gepostet am 25.10.17, 21:17 @_kitty_ Nr.: 14 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
Selam, ilk Başta sunu belirtmek istiyorum bazı yorumları okuyunca sanki tv de sayın cumhurbaşkanı Erdoğan’ın demeçlerini hatta sözlerini işitiyor gibi oldum belki de  sadece bana öyle geldi .. gelelim konuya aslında içimizdeki düşmanlar ve içimizdeki sorunları çözsek daha makul olurdu diye düşünüyorum verimli topraklarımız ve hayvancılığımız var iken çiftçimize destek verileceğine yurt dışından getirttiriyoruz. Türk’ün Türk’ten başka dostu yok deyip ama en azından bir yabancı dil öğrenilsin deniliyor, bilimde gerilerde gezinirken eğitim sistemin sürekli düşünülmeden yeni düzenlemeler yapılması pekte verimli olmuyor, her gün sokağa atılan bebekleri, kadına olan şiddetin , düzüne şehit düşenlerin önünün kesilmediğini görmek pekte geleceğe umutlu baktırmıyor, yurt dışında yaşayıpta kaldığı yeri kötüleyip ama kalmayı tercih ederek düşman denilmesi inandırıcı gelmiyor, sentetik uyuşturucu almış başını gidiyor ama hangi sınırlardan vatana giriyor bilmek isteyen yok, vatan topraklarını ve şirketlerimizi yabancıya seve seve satarız ama nedense düşmanımız çok, en az üç çocuk yapın deyip o çocukların elinden kökeni olan tarihi kitaplardan silerek hayır beklenecek bir yanı yok, kitap okumayı aşılayın denilir ama fikir ve düşünce özgürlüğü kısıtlanır hatta hapis korkusu yaşatılır,  saray temizliği için tonla para harcanılır ama İstanbul gibi bir metropol de sıra sıra çökme tehlikesi yaşayan okullar çok, hepsi düşman diyip yurtdışında en klas okullarda çocuklarını okutan nedense çok vs vs haklısınız bizim gerçekten düşmanımız çok!!! Keşke birlik beraberlik olabilse !!! 
-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 26.10.17, 21:24 @isabella Nr.: 15 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim

A selam,
-Evet tahmin dogru, Cumhurbaskanimizin söyledigi bir söz, tvlarda duydugumuz gibi bizim
 bir tek Memleketimiz var ve ben bu sözü konuya uygun gördügüm icin tekrarladim.

-Forumdaki konumda bu,disardan bu kadar Türkiyemizi (Müslümanligi) sevmeyenler 
 varken, gelin birlik beraberlik olalim, olalimki Türkiyemizin bu güzelikleriklerinden daha           cok faydanilalim.

-Yanlis Insanlar sadece Türkiyede degil, bu tür olaylar yalniz Türkiyede yasaniyormus gibi    
 algilanmamali. ve egitiminden tut her seyde güzel uygulamalar var diye                                     düsünüyorum, ama hop deme ile hoplanmiyor, yavas yavas zamanla daha güzel seylerde             olacaktir, yapilanlarida görmemek bence nankörlüktür.

-Sehitlerimize gelince, bu yillardir Memleketimize uygulanan bir siddettir, ana noktasi                 gene konu ile ilgili, birlik olmazsak daha cok bu siddette maruz kalacagiz, gaye önce                 icimizden parcalanmamizdir, daha sonrada disardan cabuk parcalanmaya kolay
 olmamizdir.

-Yurt disinda yasiyoruz diye bu Ülkelerin yaptiklari yanlislari görmemezlikten                 gelmemelliyiz.

-Öneri mecburiyet degildir, kim kendine ne kadar güveniyorsa o kadar Cocuk yapmalidir.

-O sira sira cökme tehlikesi olan okullar, benim bildigim seneler önce yapilan okullar, ne             yazikki yapilirken mimarisine, saglamligina hic önem verilmeyen yapilardir.

-Türkiyede olan eksikleri bir kisiye yüklemek yanlistir, zamanindan beri bir verimliklik olsaydi   simdiye kadar Türkiye Avrupayi gecmisti.

not: Her seye ragmen Türkiyeli (Müslüman) olduguma cok ama cok seviniyorum.
       Elhamdülillah.

0

Beitrag gepostet am 26.10.17, 21:55 @_kitty_ Nr.: 16 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
Abi bizim herkes düsmanimiz artik, birde dostlarimizi taniyalim diye bir seyler paylasin,yahu )
bizi yöneten adam  dostda birakmadi gerci, dün sen kimsin dediyine  bu gün kardesim  diyor, biz dangalaklarda pesinden gidiyor hesap sormuyoruz. benim sahsen komsularimizin  hic biri düsman deyil  sadece bizim  politikacilarimiz kötü.

-----
Bizde Sevgiliye Karanfil almasini bilirdik,Ac idik yedik Ka
0

Beitrag gepostet am 26.10.17, 22:03 @hayretya Nr.: 17 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim

O konuyuda sen foruma tasiyabilirsin mesala.
0

Beitrag gepostet am 26.10.17, 22:08 @_kitty_ Nr.: 18 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
güzel bir düsünce yapmak gerek  pek tecrübeli olmasamda.

-----
0

Beitrag gepostet am 26.10.17, 22:10 @hayretya Nr.: 19 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim
Baslik  Türkiye,nin  dostlari ve düsmanlari düsman olarak basa  Tayyip,i koyarim, belgeleriyle.
sitede banlanirim. dostlari yazmaya  zamanim olmaz

-----
0

Beitrag gepostet am 26.10.17, 22:13 @hayretya Nr.: 20 Antworten

Düsmanlarimizi taniyalim

Konu bulanmasin lütfenn,denemenizi baska bir yerde yapin.
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Düsmanlarimizi taniyalim