93 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 09.07.17, 13:21 Nr.: 1 Antworten

Adalet yürüyüsü
merhaba uzun bir süredir chp nin baslattigi ve toplumun farkli kesimlerinde destekledigi adalet yürüsü bugun final mitingiyle sonuclanacak bu konudaki ortalama yaklasimlari merak ediyorum ne dusunuyorsunuz bu adalet yürüyüsü hakkinda..?
0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 13:55 @kendisi Nr.: 2 Antworten

Adalet yürüyüsü
slm,provakatif olaylar yasanmadan gectigi icin mutluyum cünkü gezi olaylarinin ülkeye cok büyük yükü olmus ekonomik boyutlari 100 milyarlarca dolari gecmisti...chp nin baslattigi bu yürüyüse ben bir akp li olarak saygi duyuyorum cünkü her kesmin kendini ifade etme hak arama olanagi olmali...
0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 14:54 @kendisi Nr.: 3 Antworten

Adalet yürüyüsü
Kaç yıl geçti Martın Luther King in başlattığı yürüyüş hala bitmedi Kemal Kılıçdaroğlunun yaptığını saygıyla karşılıyorum adalet olmayan bir ülkede hiç birşey yoktur .. sessiz sakin yürüdü adam çok şükür fazla olay yaşanmadan da son buluyor yalnız bu yürüyüşün sonunda hükümetin “bağımsız ve tarafsız yargı için yeni düzenlemeler” yapacağını da kimse beklemesin. Hatta var olan bazı haklar bu yürüyüş sonunda kaybedilirse de sürpriz olmaz, çünkü  uzlaşmaya kapalı, “Ben ne dersem o olur” anlayışında olan bir hükümet var maalesef 
-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 15:05 @isabella Nr.: 4 Antworten

Adalet yürüyüsü
yorumunuz icin tsk ederim katiliyorum iktidarin bütün ötekilestirmelerine ragmen,bu yollari teröristleryürüsün diye yapmadik diyen vb söylemlere ragmen yürüyüs olumlu bir sekilde sonuclaniyor..
iktidar hep söylüyor ya haklar sokakta aranmaz yada adalet oysa dunya tarihine baktimizda butun haklar sokak mücadelesiyle alinmistir.
0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 15:07 @aksiyon Nr.: 5 Antworten

Adalet yürüyüsü
tsk yorumlar icin evet adalet sadece kisilere yada bir kesime yönelik bir talep degildir adalet butun toplum icin olmali,asil adalet azinlar icin olmali cogunluk zaten iktidardir butun haklari kullanir
0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 15:38 @__elif__ Nr.: 6 Antworten

Adalet yürüyüsü
sevgili elif dogru ve güzel yorumun icin tsk ler
0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 16:07 @kendisi Nr.: 7 Antworten

Adalet yürüyüsü

bence adelet degil,takrik  ve teror orgutlerine destek yurusu olmayidi...

sizine ayni fikir degilim, konuyu herkes farkli gorebilir.

adlet ariyan adeltsiz kilicdaroglu, bir sendika veya kurulusun baskani degil,mecliste  muhalefet partisi konumda biri.

yurusu sadece provakativ ve dis gucler mihrabli bir kaos cagrisidir.

vatanimizn gectigi su hassas zamanda 2 gezzi cagrisi dir,resmen ic savas cagristiriyor.

Terör örgütü PKK'nın ilk eylemleri olan 15 Ağustos 1984'teki Şemdinli ve Eruh baskınlarından bugüne kadar düzenlediği 83 bin 500 saldırıda, başta Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde yaşayanlar olmak üzere aralarında bebek, çocuk ve kadınların da bulunduğu 6 bin 741 vatandaş hayatını kaybetti, 14 bin 257 kişi de yaralandı.

bunlar icin neden adlet yurusu yapmadi merak konusu olmali.

pkk feto ve diger tum teror orgutlerin ve dis mihraplarin sozculugen soyunan,ey Ataturkun patisi ne hale geldin.....

chp nin adletsiz tahrik yurusunu kiniyorum

dunya esi benzeri olmiyan kendini gulunc duruma dusuren tek muhaleftci kilcidaroglu.

bugun soyledigini yarin yalanlyian !!! en acisi da bunun arkasinda duran chp yonetimi ve oy veren lere..

tek temenim vatan milet birlgi sukunet ve dirlik

0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 16:14 @frankfurterr Nr.: 8 Antworten

Adalet yürüyüsü
ben chp li degilim ama saniyorum chp tarihi boyunca en dogru isi yapiyor..meclisin tikandigi ülkeyi kendi keyfine göre khk larla yöneten meclisi devre disi birakan ve chp gibi devletin bekasini savunan bir parti bile hakkini sokakta aramaya basladi neden burdan bakmiyorsunuz..
15 temmuzu bile kendi siyasal gelcegi icin kullanan nasilki dini kendi siyasal araci haline getirenler gibi..
Hukuk ve adalet herkes icin gerekli olan birsey birgun sizede gerekecektir her daim iktidarda olmayacaksiniz,gecmistede siyasal islamcilar turban 28 subat gibi hukuksuzluga karsi yürümüstür...
unutmayin en etkin siyaset hak alma mücadelesi sokakta verilir ve haklar sokakda alinir..
0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 16:28 @aksiyon Nr.: 9 Antworten

Adalet yürüyüsü
aksiyon arkadas en kötü en hukuksuz seylerden birisi insanlarin toplumun en ufak hak arama mücadelesini hemen terörle iliskilendiriyorlar toplumun en zayif dokusu cünkü yazik gercekten yazik
0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 16:39 @aksiyon Nr.: 10 Antworten

Adalet yürüyüsü

sahsen akpli degilim

ama gecmiste bugune bakirlirsa ozgurlukler ve azinliklara taninan toerlsna da bakilirsa mevcut humukmet dogru yolda diye dusunuyorum.

basi ortlu diye mecliste kovulan miletvekileri ,unutmadik bu dusunceyi savunana yine sozde demkorat shp chp anlayisidi.

ekranda bas ortusu gormek ve gostermek tabu gibi bir seydi

su an askerimizde polisimizde ve bakanlarimizda tesedurlu oldgunu gormek,hukumetin gitigi yol dogru yol oldugunu gosterir.

siyasiler hata ve yanlislar yapar elstirmekde dogal hakkimiz

tek bir vatanim var onun da suriye ve irak gibi olmasini istemiyorum,gidecek baska yerimiz yok.

Rabbim c.c bizelri dogurlari gormeyi,dogru yoldan gitemeyi,guclu birlik ve dirlik bir vatan nasip eylesin insallah...

(hangi secilen basbakan; vatan millet icin calisrisa onu desteklerim)

0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 16:44 @frankfurterr Nr.: 11 Antworten

Adalet yürüyüsü
demokrasi anlayisini sadece din ve turbana endekslerseniz dogru sonuclara cikamazsiniz,gecmiste bunlar yasanmis dogru olmadigini dusunenlerdenim peki simdi gecmisin rövansinimi almak istiyorsunuz yada almak istiyorlar...
Bu ülkede 70 yildir bizler eziliyoruz sömürülüyoruz butun darbelerde binlercemiz cezaevlerine atiliyor,islerinden ediliyor surgunlere gönderiliyor vb ülkenin solculari...
0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 16:48 @__elif__ Nr.: 12 Antworten

Adalet yürüyüsü
bugun bir törürden bahsedilecekse devlet törörü var akp nin onlar gibi dusunmeyenlere yönelik bir devlet törerü yasaniyor
0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 17:24 @kendisi Nr.: 13 Antworten

Adalet yürüyüsü
derin  devletin organize ettigi  bir  yürüyüs,  piyon'da  verilen  görevi  yapti  az  önce  yürüyüsü bitirdi.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 17:32 @kendisi Nr.: 14 Antworten

Adalet yürüyüsü
Bu yürüyüsü dogru buluyorum cünkü ülkemizde adalet ayaklar altinda geziyor malesef sadece elinde güc bulunduranlar rahatsiz oluyo ama gün gelir onlarada adalet lazim olur herkese oldugu gibi.
0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 17:32 @eses43 Nr.: 15 Antworten

Adalet yürüyüsü
devletin derinimi kaldi devlette akp derin devlette akp
0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 19:29 @yenilikci Nr.: 16 Antworten

Adalet yürüyüsü
hayir bence yaniliyorsun chp tarihinde ilk olarak dogru is yapiyor ve ilk olarak kilictaroglunun bu kadar etkili konusmasini dinledim...dediki sokaklari terk etmeyecegiz bu bir final degil bu bir baslangic umarim öyle yaparlar dipten gelen dalganin sesine kulak verirler
0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 20:47 @asilcan_ Nr.: 17 Antworten

Adalet yürüyüsü
muhtesem bir degerlendirme hayran kaldim politik yaklasimina analizine...cok ihtiyacimiz var sizin gibi politik anlaiz yapanlar insani ne guzelde aydinlatiyorsunuz..birde sunuda ögrensek acaba kilicdarogluna niye siraca gelecek muhtemelen birldigin birsey vardir bu analizi yaptigina göre..
0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 20:55 @asilcan_ Nr.: 18 Antworten

Adalet yürüyüsü
son yaziniza diyecegim birsey yok bende chp nin demokratik oldugunu dusunenlerden degilim tabiiki hdp lilerin icerde olmalarindan chp nin cok ciddi hatasi vardir ama butun bunlar yapilan dogru bir eylemin yanlisligini ifade etmez bu birazda sadece chp nin degil dipten gelen dalganin baskinin sonucudur..tabiiki herkes benim gibi dusunmek zorunda degil dusunmemelidirde
0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 21:24 @yenilikci Nr.: 19 Antworten

Adalet yürüyüsü
biliyorum bircok konuda ayni yaklasima sahibiz yaniliyorsunuz derken saniyorum kilicdaroglunun konusmasini dinlemediginiz icindir,söyle ifede etti bu bir son degil baslangictir..umarim sokaktan dipten gelen dalgaya kulak verirler ona göre politika uygularlar..
ben kimseyle dalga gecmedim bugune kadar sadece biraz önce asli ismindeki nick ironik bir sekilde cvp verdim cünkü bu kadar önemli bir talebi getirip sira kilicdarogluna gelecegi icin yürüdü demek ironiyide dalgayida hakediyor
0

Beitrag gepostet am 09.07.17, 21:44 @asilcan_ Nr.: 20 Antworten

Adalet yürüyüsü
ben chp nin demokratik oldugunu ve chp nin dogru politikalar urettigini söylemedim turkiyenin bugunku durumdan diger partiler kadar chp nin de kabahati vardir bunlar bask bir tartisam konusu ama bugun reel olan bir durum var ülkede cok ciddi adaletsizlikler var khk larla ülke yönetiliyor bir parti nerdeysen tumden yok sayiliyor yöneticelrin cogu hapiste vb vb
Bu yürüüsün en önemli yani uzun zamandir toplum ustunde estiren baski sindirme korku duvarini yikmaya neden olur yoksa chp den birsey bekledigimden degil benim beklentim toplumsal hareketin gelismesidir,.
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Adalet yürüyüsü