59 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 12.03.17, 02:23 @creative Nr.: 21 Antworten

Referendum icin EVET
Hollandalilara 2-3gun önce satılan poas geri alınır mı .
Yarın eu konseyi toplanıp turklere vizeyi kaldırırsa,
Bütün giriş çıkışlar durursa. 
Ne olur sence...
Rte ve akp nin peşinde koşanlar ne yaparlar.

0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 02:28 @creative Nr.: 22 Antworten

Referendum icin EVET
Yarın akp geri adım attığında buraya gelirsen yüzüne tükürmek en büyük hakkım olacak.Gerci o zaman da dansöz gibi kivirirsin.
Aç rusyadan herseyi söyleyip sonra nasıl kıçını yalar duruma düşündüğünü gör. Yarın aynısı Avrupa ile olacak.
Aklı olan aynı hatayı bir kere yapar.Aptallar iki kere bunu tekrarlar.
0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 09:15 @_kitty_ Nr.: 23 Antworten

Referendum icin EVET
Kimseyi ic düsman ilan etmeye hakkiniz yok kimseyi hayir diyecek diye anarsist ilan etmeye de hakkiniz yok.Referandumdan dolayi bölücülük yapmis olursunuz...
Fikrinizi ipotek ettiginiz zihniyet zaten bunu yapiyor.
Sunun bunun inadina evet gibi bir sacmalik olamaz...olsa olsa akliniza yattigi icin size mantikli geldigi icin evet olur. Bu 18 maddelik anayasanin hangi maddesi size mantikli geldi merak ediyorum.
Herseyden önce bu referandum bir parti meselesi degil,ülke yönetimi ve dolayisiyla yetkilerin tek kiside toplanmasi meselesidir...
Bu anayasa degisikligini okudunuzmu bilmiyorum...ancak öyle yetkiler tek kisiye veriliyorki akil ucukluyor...bu yetkilerin icinde eyalet kurma yetkisi,ülkeyi eyaletlere ayirma yetkisi de var.
Üstelik korku salinarak kabul edilmesini saglamak gibi bir politik zorlama ile basariya ulasilacagi zanedilmekte....hani ülke söz konusu olunca gerisi tefferruat diyoruz ya...aynen öyledir.
Ben bu yetkileri babamin ogluna dahi vermem...

-----
Gel,dedi bana,Gör,dedi bana,Öl,dedi,bana.Geldim,gördüm,Öldüm
0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 11:10 @_kitty_ Nr.: 24 Antworten

Referendum icin EVET

Referendum neden yapilmak istendigini bilmeden, neye evet diyecegimizi veya neye hayir diyecegimizi bilmeden aynen bu yoruuna katiliyorum

soz konusu turkiye olunca bu avrupalilarin gercek yuzleri meydana cikti ,maske dustu....

ama bunlarin yaptiklari bize yabanci degil.canakkalede de tum dunya bilesmis ustumuze gelmislerdi,o zaman basamamasilaradi ,yaralari planlari hala devam etmiyor,bu da onun devami

gavur dan dost olunmaz halen gecerligini kuruyor.

ayni kurnazlik devam ediyor tum avrupa bu yasaklamalari  getiriyorki,sade bir ulke zielscheibe olmasin..

her zaman hukumetin devletin arkasindayiz

burda bir daha acik acik gorduk,hak ve batil muacadelsi

Allahi u azim sam mieltemizie devetletimize zaval getirmesin

0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 11:22 @_kitty_ Nr.: 25 Antworten

Referendum icin EVET

İnsan hakları ve demokrasiden bahseden faşist Avrupa ülkeleri birkez daha gerçek yüzünü gösterdi ve her zaman da gösterecek.ben pek şaşırmadım bu faşistler 2023 yılına kadar Türkiye ye her türlü pisliklerini gösterecekler.bizim ilk önce içimizdeki hollandalıları temizlememiz lazım.mesela chp li bir bakan çıkıyor Ak Parti Seçim malzemesi yapmasın diyerek hollandayı destekliyor.mesela burdaki bazı şahıslar çıkıp saçma sapan konuşup Türkiyenin kalkınmasını istemeyen faşist Avrupa ülkelerini destekliyor.yani nereye baksan düşman çok.

-----
Suskunluðumuz korkumuzdan deðil ASALETÝMÝZDENDÝR
0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 11:27 @bizimel Nr.: 26 Antworten

Referendum icin EVET
sen ne iciyorsan bende istiyom ondan belli ki iyi kafa yapiyor  

yok bilmem almanya türkiye anlasmis da referandumdan evet ciksin diye biz birbirimize girelim falan ... yok pippline yok bilmem ney heyy Allahim biraz begin yagdir  bikere o pippline almanya ya degil türkiye üzerinden yunanistana ordan da italya ya gidiyor hem kaldi ki her gecen gaz dan vergi aliyoruz ... kafanda ne gibi bi senaryo kurdun senden iyi senarist olur haa  en sacma film kategorisinde kesin oskarlik  olursun
0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 12:23 @mertt-cann Nr.: 27 Antworten

Referendum icin EVET
Faşist Avrupa mhp kongresini engelledi. Hayircilari terörist ilan etti. Birde çukur diye asagiladi. 
Sonra hayırlıları bütün salonları kapattı. 
0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 12:38 @61kafdagi Nr.: 28 Antworten

Referendum icin EVET

Avrupanin yaptigi vahset baska adlanrililamaz

savas halinde iki ulkenin dioplamtlarini bile engelliyemz,Bakanimiza resmen esir muamelesi yapildi...

hani bize sozde demkaomarisi veren avrupa!!!! bu mu sizin demkorat anlayisiniz....

Basbakani ve cumuhurbaskaini sevmiyebilirsin,elestirebilirsin ama soz konusu: turk devletine resmen hakaret ve esir alma algisidir ,kabulenecek bir olay degil ,nefret ile kiniyorum.

turkiyeye yapilan bu diplomasi disi yasaklamalar,bizim onur ve gururumuzu inctiyor

0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 12:55 @bizimel Nr.: 29 Antworten

Referendum icin EVET
Almanya,yi da Hollandayi da kiniyorum...
Ardindan sunu diyorum...
Keske bu noktaya gelmeseydik,ucuz politikanin sonucunu merak ediyorum.

-----
Gel,dedi bana,Gör,dedi bana,Öl,dedi,bana.Geldim,gördüm,Öldüm
0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 16:07 @_kitty_ Nr.: 30 Antworten

Referendum icin EVET
Yahu Allah için Evet çıkınca hollanda, Almanya özür dileyecek mi      

Bak bu forum konunu bir yere not et malum birileri önce israile kafa tuttu  şimdi kankayız, rusya kıvırmanın alası yapıldı   yarın hollada içinde %100 bu yapılacakta...

O değilde osmangazi köprüsü için bu ay 225 milyon dolar devletin kesesinden yani bizim verdilerimizden ödenmiş. Şimdi bu köprüden araba geçemesinin sebebi Hollanda mı yoksa fetöcüler mi niye bu ülkede bir kişi devleti zarara uğratmaktan soruşturma açmıyor ? 

Yada bir düzünce zavallı çocuğa tecavüz eden pislikler var ve mahkemeye bile çıkmıyorlar. Kimse neden hesap sormuyor ? 

Devketin zararı olsa bile hiçkimsenin soru soramadığı bir ülke için mi evet ? 
0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 16:15 @barshan Nr.: 31 Antworten

Referendum icin EVET
  yahu sanki şu seçime kadar biz kankaydıkta bugün hollanda bu hale geldi ... 

Allah için   şimdi evet deyince Hollanda, Almanya gelip özür mü dileyecek ?  Yoksa diyanet işleri başkanı mercedesini iade mi edecek ?  

Evet için gerçekten çok iyi bir sebep. Dış politakamızda müslüman ülkeler dahil hiçbir dost kalmadıktan sonra avrupa ile neden aramız iyi olsun ki demi ?
0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 16:19 @_kitty_ Nr.: 32 Antworten

Referendum icin EVET
hahahah Hollanda neyine bakmıyor yahu  
Kızzzzz o şey kadar nüfuslu ülke sadece Türkiye'ye traktör ve motor satarak bizim ülkeden daha fazla ihracat yapıyor...   Almanya'daki Türklerin paralarını çekip türkiyede daire alma çağrısına uyması gibi artık Hollandadan Traktör almayacakmıyız ? 

Aaa birde oradan aldığımız inekler var malum artık ülkemizde inek üretimi durdu burada yanlış anlaşılmasın trene bakan inekler çoğaldı normal süt veren ineklerden bahsediyoruz, onlar roterdam limanından yüklenip ambarlı limanına iniyor. yani Eğer amborga konacaksa Türkiyede et fiyatları ne olur düşünmek lazım ?
0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 16:25 @_kitty_ Nr.: 33 Antworten

Referendum icin EVET
Çok korktular ve meydanları parti propagandasi için açtılat.  Bu arada dış işleri bakanı olarak bu ziyareti yapamıyor  bu bir parti çalışması ak parti milletbekili olarak yapabiliyor..
0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 17:32 @61kafdagi Nr.: 34 Antworten

Referendum icin EVET

Ben bavulumu toplayip, evetimi gidip Türkiyede savunmam gerekiyorsa,seninde buradan Türkiyeye hayir demek icin caban ne oluyor acaba,yani Avrupalilarami kiyak gececeksin.
0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 17:33 @creative Nr.: 35 Antworten

Referendum icin EVET
negusel soledi dedem  sefiyom sayiyom yaslilaribeya
0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 17:36 @bizimel Nr.: 36 Antworten

Referendum icin EVET

Yapilan yanlisliklari hep daha yanlis yöne cekmissin,konu hicte yazdigin gibi degil

Konumuz su an evet veya hayirdir,bizim evetimiz bu kadar dogru olan degildirde bu ülkelerin bizimle ugrasmasi acaba nedendir,gaye bunu anlayabilmektir.
0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 17:36 @_kitty_ Nr.: 37 Antworten

Referendum icin EVET
ulen didim neoli atler copler o copler  ardlerine layig  dün gendimi ahirde zannedim möööö ineglerinin buynusu  ergelrine leyig
0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 17:40 @bizimel Nr.: 38 Antworten

Referendum icin EVET

Ay pardon yoksa bunlar bizi cok düsündükleri icinmi Türkiyemiz ve bizlerle ugrasiyorlar

Bize hayir dedirtipte Türkiyemizin önünümü acmaya calisiyorlar,bizi ve Türkiyemizi hani cok seviyorlarya,her zaman bas taci yaptiklari gibi.
0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 17:49 @babey Nr.: 39 Antworten

Referendum icin EVET

Bölücülük falan yaptigim yok, ama dikkatini cekerim ne kadar dis ülke varsa hepsi bizim evetimize karsi duruyorlar, bunu mantiklica düsünmek gerekir, neden bu ülkeler bizim evetimize karsidir, demekki islerine gelmeyen cok sey vardir, bizi hayir dedirtmeye calisiyorlar,bu sekil bizim evetimizin ne kadar dogru oldugunun bir daha ispatitir, bu oyunlari anlamak cok zor olmamali.
0

Beitrag gepostet am 12.03.17, 17:52 @by-ferdi Nr.: 40 Antworten

Referendum icin EVET

Bu olaylar evet densin diye yasanmiyor, evetlerimiz engellensin diye yasaniyor, ama farkinda degiller bu oyunlar aksine bizim evet oyumuzu dahada artirip güclendiriyor.
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Referendum icin EVET