141 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 20.12.16, 20:09 @kararsiz-esmer Nr.: 21 Antworten

ülkemde güzel şeylerde oluyor
Hani dolar,la yazismayacaktik,karsiydik dolar,a dolarlarimizi  bozdurup  türk parasi yapacak  paramizi altina yatiracaktik,yaptigimiz isler hep dolarla olunca olmuyor galiba? resimler sahane,de yapilanlarda güzel ama  borcunu torunlarimizin torunlari ödeyecek maalesef,cok daha  ucuza yapabileceyimiz neyse ben yine  banlanmayayim )

-----
Bizde Sevgiliye Karanfil almasini bilirdik,Ac idik yedik Ka
0

Beitrag gepostet am 20.12.16, 20:35 @osmanb Nr.: 22 Antworten

tşkederim güzel açıklamışsın millet olarak artık boş vaatlere konuşmalara degilde artık icraatlere bakıyoruz sayamadıgım daha bir çok projeler var ilerleyen günlerde bunlarıda eklerim sizlerinde hoşunuza giden projeler olursa ekleyebilirsiniz
0

Beitrag gepostet am 20.12.16, 20:38 @hayretya Nr.: 23 Antworten

osmanb arkadaşımızında dedigi gibi bu projeler yap işlet devret sistemiyle uygulamaya geçicektir yani cebimizden birşey çıkmıyor zaten devletimiz türkiyeyi zora sokacak hiç bir projede yer almaz 
dolara gelince bu projeler yabancı yatırımcılarla işbirligi içinde oldugu için malesef dolar ister istemez kullanılmaya devam ediliyor
0

Beitrag gepostet am 20.12.16, 21:48 @kararsiz-esmer Nr.: 24 Antworten

Başta cumhurbaşkanımız R.Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun.bütün olumsuzluklara ve provokasyonlara rağmen böyle güzel hizmetler halen yapılıyorsa, karşı gelen, yapılmasını istemeyen hükümet karşıtı ve Türkiye düşmanları oturup bi düşünmesi lazım. Biz nerde hata yapıyoruz....
-----
Suskunluğumuz korkumuzdan değil ASALETİMİZDENDİR
0

Beitrag gepostet am 20.12.16, 21:57 @barshan Nr.: 25 Antworten

durmak yok çalışmaya yol almaya devamm
0

Beitrag gepostet am 20.12.16, 21:57 @mertt-cann Nr.: 26 Antworten

zaten türkiyeyle ve dolayısıyla cumhurbaşkanımızla ugraşmayı bırakıp çalışsalar belki daha çok ilerleyeceklerdirde bakma işte meyve veren agaç taşlanır derler ve emin olunki bu projelere karşı çıkanların hepsi bu hizmetleri en önce kullananlardır biz türk milleti olarak herzaman çalışkan insanlarızdır elhamdülillah nekadarda olumsuzluklar olursa olsun biz bir oldugumuz sürece bizi alt etmeye kimsenin gücü yetmez..
0

Beitrag gepostet am 21.12.16, 16:16 @kararsiz-esmer Nr.: 27 Antworten

Emeği geçen herkezden Allah razı olsun 
Ülkemizin bu denli gelişmesi uluslararası çekemezlige neden oluyor, tabiki bizi de gururlandırıyor. 
Terör de bitse tam olacak ne yazık ki hergün bir şehit ve saldırı haberi bu başarılara gölge düşürüyor. 
Dünya bizi bunlarla değil siyasi alanda olumsuz manşetlerine taşıyorlar bu da madalyanın öbür tarafı maalesef 
0

Beitrag gepostet am 21.12.16, 18:53 @freedom Nr.: 28 Antworten

evet aslında hani ben faydalanmıyorsam kimse faydanalnamasın mantıgından çıkıp yapmış oldugumuz ve yapacagımız iylikleri karşılıksız yapmak en dogrusudur dünyada kalıcı işler yapmak hem bizim için hemde bizden sonraki nesiller için hayırlı olur
0

Beitrag gepostet am 21.12.16, 19:04 @lafontaine Nr.: 29 Antworten

terör her dönemde her ülkenin başına bela olmuştur bu son yıllar içinde ülkemizin başında en büyük beladır terörden kurtulmamız için hangi siyasi görüşte olursak olalım terörle mücadelede hem fikir olmamız gerekiyor siyasiler kendi çıkarları iktidar hevesleri için degilde ülkenin kalkınması ve ülke halkının refah içinde yaşaması için çalışmaları gerekiyor ve buda hep birlikte mücadele içinde olmamızı öngörüyor ülkemizin kalkınmasını istemeyenler ve yapılan projelere karşı gelenleri örnek alırsak ülkemizde nekadar çok dogru işler yapıldıgını anlarız çok şükür ülkemiz artık boyun eyen pasif bir ülke degil zaten devletimiz teröre dış güçlere boyun eymedigi için bukadar çok göze batıyor her ne olursa olsun yinede çok şükür güçlü bir devletimiz milletimiz var katkısı geçen herkesten ALLAH razı olsun.
0

Beitrag gepostet am 21.12.16, 23:09 @kararsiz-esmer Nr.: 30 Antworten

ben gercekten anlayamiyorum bu hükümet  vatanimiz  halkimiz icin onca  basarili projelere  imza  atmis bilen bilir bileyen bilmez  bunuda  anlarimda muharrem ince  bunu  paylasmis

evet  orasi fransa ve miluo  köprüsü   gecis 25€  fransada monpilaar köprüsüne 48 €   paylasimi yapmadan önce bilmeyenleri böyle kandirmanin  ne oldugunu  birileri  bana  söylesin

kendilerimi  mal  bizimi  mal saniyolar

babama sordum  ne demek  diye  fransiz kasigiyla  türk   b....  yemek  dedi sizler  ne diyosunuz

-----
Zar atmam şansa inanmam, varsa bir şans onuda ben yaratırım
0

Beitrag gepostet am 21.12.16, 23:23 @dil_ruba Nr.: 31 Antworten

bizim çaktıgımız bir çivi bile batar insanlara ama avrupanın yaptıgı en basit bir olayı bile alırız yerlere göklere sıgdıramayız muharrem ince anca çene yapmaktan baska birşey bilmez yani diyorumya yapılan projelere destek vermezler ama ben tayyipin yaptırdığı tünelden geçmem düzeyine kadar indirenler bile var ama en çok onlar kullanırlar..dünyaya ilham kaynağı türkiyeye armağan olan bu muhteşem avrasya tünelin açılışını dünya medyası tarafından canlı olarak verildiği halde ottan bottan her şeye maydanoz olan kişiler bu yapılan projeleri destklemedikleri gibi türlü bahanelerle köstek bile olmaya çalıştılar işte bu yüzden kim ne demiş artık türk milletinin umrunda ble degil
0

Beitrag gepostet am 21.12.16, 23:26 @dil_ruba Nr.: 32 Antworten

Muharrem ince ve chp liler anca kadeh tokuşturmasını bilirler.utanmadan türkiyede yapılan hizmetleride beğenmeyip başka yalan haberlerlerle paylaşım yapmasını bilirler.utanmaz ahlaksızlar yapılan hizmetleri beğenmedikleri gibi o güzelim yollardan köprülerden gidip gelmesini bilirler o yapılan havaalanlarında uçakla gidip gelmesini bilirler.o güzelim hastanelerde ailece muayene olmasını bilirler.Allah bu güzelim vatanımıza milletimize chp zihniyetinin yönetimini nasip etmesin onların ellerine bırakmasın.Amin
-----
Suskunluğumuz korkumuzdan değil ASALETİMİZDENDİR
0

Beitrag gepostet am 21.12.16, 23:32 @kararsiz-esmer Nr.: 33 Antworten

Slm esmerim.....fotolara baktikca bir kez daha gurur duydum baskanimizdan.helal olsun..ve bu hizmetleri görmezden gelen gözlerede yaziklar olsunnnnn diyorum....
-----
Bu dünyanin civisimi cikmis ne!!!
0

Beitrag gepostet am 21.12.16, 23:47 @mezig-ffm Nr.: 34 Antworten

aleyküm selam canım inşallah türkiyeye geldiginizde bu yapıları kullanma yakından görme şansınız olur ülkemde gerçektende bütün olumsuzluklara ragmen çok güzel yaptırımlarda oluyor bunu tütkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanlıgı ve başbakanlıgı resmi sitesinden takip edebilirsiniz
0

Beitrag gepostet am 22.12.16, 00:51 @sercan111 Nr.: 35 Antworten

adama  bak ya bedava diyo  bide  utanmaz  arlanmaz
-----
0

Beitrag gepostet am 22.12.16, 01:01 @sercan111 Nr.: 36 Antworten

siyirmislar  kafayi  ben tanimam  vekilleride  sevmem milletin  vekili diye cikip  caka satarlar  vekil olmak  neye vekillik yapiyolarsa  

-----
0

Beitrag gepostet am 22.12.16, 14:34 @kurtbeyi Nr.: 37 Antworten

amin inşallah hayırlı olsun inşallah hizmetler daim olur evet ahmet beye ve tümm en alt ve en üst kademede çalışan işcilerimizide Allah kaza beladan korusun
0

Beitrag gepostet am 22.12.16, 17:07 @barshan Nr.: 38 Antworten

barshan paylaşımın ve bilgilendirdigin için çook tşkederim kıbrısta en büyük sıkıntı suydu oda hallolunca süper olucak helal olsun ülkeme devletim bencillik yapıpta sadece kendini degil yardıma muhtaç ülkelerede yetişiyor ALLAH devletimin milletimin ülkemin yar ve yardımcısı olsun inşallahh
0

Beitrag gepostet am 22.12.16, 17:40 @kararsiz-esmer Nr.: 39 Antworten

ülkemizde yapılan güzel projeleri paylaşırsanız buyurun ama bu konuda provoke paylaşımlar istemiyorum..
0

Beitrag gepostet am 22.12.16, 18:09 @kararsiz-esmer Nr.: 40 Antworten

Şehitlere Saygı maçı cumhurbaşkanımızın ve devlet büyüklerininde katılımıyla  bu akşam Türkiye Futbol Ligi'nde oynamış Yerli ve Yabancı yıldız futbolcular bir araya geldi. Şehitlere Saygı Yıldızlar karması maçından elde edilecek olan bütün gelir, Beşiktaş ve Kayseri'de yaşanan hain terör saldırısında hayatını kaybeden tüm şehit ailelerine bağışlanacak maç şuan başladı..izlemek isteyenler trt spor canlı veriyor

Şehitlere Saygı Yıldızlar Karması maçı / CANLI...
Şehitlere Saygı Yıldızlar Karması maçı / CANLI...
Şehitlere Saygı Maçı ile ilgili görsel sonucu
0

Dieser Beitrag wurde gesperrt!