77 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 07.12.16, 22:54 @pusu_vadi Nr.: 21 Antworten

chp savruluyor.
Iddiali konusan ben degilim ki benden ispat istiyorsun,konu senin savruldugunu ispat et..
eger bu isler ispat et demeyle oluyorsa..
Bence tam aksine tüm mitinglerde toplanan kalabaliga bir bak,adana mitingine bak..gümbür gümbür geliyor...telasa gerek yok.
Elestiri neden iktidar partisine degilde muhalefete yapiliyor,ülke yönetimi kimdeyse o partiye yapilsin...neden muhalefete yapiliyor...bu telasinizi anlamakta zorluk cekiyorum.
Aslinda söyle aciklanabilir...iktidari kaptirma korkusu...bu karalama politikasi önümüzdeki günlerde daha da hizlanacak...Bence CHP dogru yolda hizla ilerliyor...Ispat istiyorsan artan miting kalabalikligina bak.

-----
Gel,dedi bana,Gör,dedi bana,Öl,dedi,bana.Geldim,gördüm,Öldüm
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 23:01 @kozalak Nr.: 22 Antworten

chp savruluyor.

krizde yasasak halkin olaylara nasil tepki verdiigini nasil kenetlendigini görüyoruz,burdaki amac halktan para dilenmek degil,ekonomide oyun oynayanlara halkin verecegi tepkiyi göstermekti,bundada basarili olundu....chp icraat yapsa laf salatasi degil halk biraz güvense nasil olurdu acaba???

0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 23:03 @babey Nr.: 23 Antworten

chp savruluyor.
benim konuya yandas medyanin palavrasi uydurmasi diyen sesin..bende bu sözleri yandas medya söylemiyor bizzat chp li vekilin kendisi söylüyor diyorum....partiyi yerden yere vuran ne duruju var diyen ne cizgizi var diyen kisi bizler degiliz sizin kendi vekiliniz babey efendi
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 23:17 @pusu_vadi Nr.: 24 Antworten

chp savruluyor.
Hitap seklimi seninkine ayarlama adina....pusu-vadi efendi..
Her partinin icinde bozuk ve cürümüs kisiler vardir bu normaldir ..onlarin söyledikleri partiyi baglamaz...
Bir kisinin söylediklerini cimbizlamak,karalama icin malzeme olarak kullanacak olursak kendini dev aynasinda gören partinin icindekiler icinde aynisini yapabiliriz..o da partiyi baglamaz.
Sözün özü cok sacma bir konu acmissin...

-----
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 23:27 @babey Nr.: 25 Antworten

chp savruluyor.
bu elestirileri parti icindeki vekiliniz icin cörük ve bozuk kisiler olarak adlandiriyosan bu cok yanlis olur..bakin chp yle olan bu elestirileri bizler yapmiyoz kendi vekilleriniz yapiyor,partiye emegi gecmis kisiler yapiyor bir iki kisiyle sinirli degil bunlar....ayrica bunu ben elestiri olarakta görmüyom tüm chp nin önde gelen kismi partinin cizgisinden ciktigini basbas bagiriyor...sizler hala bunlara cörük diye hitap yerine biraz kulak verseniz sonrada neden biz iktidara gelemiyoz diye sorsaniz bu adamlarin hakliligini göreceksiniz,,sizinki körü körüne particilik baska bisey degil...
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 23:31 @pusu_vadi Nr.: 26 Antworten

chp savruluyor.
pusu vadi senin yazilarina bakinca ne aklima geliyor biliyormusun,bir cd bozulur tekrar basa sarilirya aynen öylesin bozuk plak gibisin.siyasetin a sindan anlamiyorsun papagan gibi ayni seyleri tekrarliyorsun...toplumun yasadigin ülkenin sosyalojik durumunu bilmeden konusuyorsun..ne diyeyim allah rahmeteylesin aziz nesin zamaninda söylenecek seyleri söylemisti..anlayana sivri sinek saz,anlamayana davul zurna az
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 23:39 @pusu_vadi Nr.: 27 Antworten

chp savruluyor.
Kendi partinizin kurucularindan bazilarina kulak ver derim sadece...
eger adaletli davranmak istiyorsan tabi...
Simdi burada isim saymak istemiyorum,zaten bosa zaman harcarim..
sana kolay gelsin ama hic inandirici degilsin.

-----
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 23:48 @kendisi Nr.: 28 Antworten

chp savruluyor.

birisi ülke insanina hakaret ediyor asagiliyor,sizin gibilerde sevmediginiz gurup icin alip kullaniyor...ee zihniyet meselesi ...toplumun sosyolojik yapisini biliyosan sende ona göre hareket edecen ama sizinki hakaret oluyor...sacma sapan görüsler idolojiler tutmayinca neymis efendim bu toplumun yüzde su kadari aptal...bunlari gecin cürümüs görüsleri halk yemiyor yemiyor diyoda bu sekilde hakaret edemesiniz ...

0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 23:49 @69atilla25 Nr.: 29 Antworten

chp savruluyor.
ben chp li birisi degilim ama o görüntüyü izledigimde  onun baska biryer oldugunu dusunmustum cünkü akp nin havuz medyasi bunu hep yapiyor ahlaksizca bunun ismi ahlaksizliktir baska birsey degil..gezide dedilerki türbanli kadini darp ettiler sonra bu ahlaksizlik ortaya cikti..tam hatirlamiyorum yeri saniyorum besiktastaydi yine bu ahlak yoksunu akp nin havuz medyasi gezide camiye girip orda icki ictiler ama sonra oranin sorumlu camiden hoca dediki yok böyle birsey..
 Bunlarin ne kadar kumpasci olduklari kardesleri feto örgütünden belli degilmi  ikiside ayni gelenekten ayni toplumsal kesimlerden beslenmiyorlarmi
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 23:55 @pusu_vadi Nr.: 30 Antworten

chp savruluyor.
ne yazikki bu toplum böyle bir toplum yada bu hale getirilmis bir toplum guce tapan sak sakci kenan evren darbesine yüzde 98 evet oyu verir sonrada ben  darbeye karsiyim der..kisacasi kendi celladina asik bir toplum bunun en buyuk nedeni toplumda demokrasi bilincinin olmaysindadir..egitimde sifir da olmasindadir burda sadece suc akp nin degil bu bir sistem sorunur..ezberci benci tekci arastirmayan incelemeyen yada biraz farkli söz edeni tutuklayip cezaevine atmak ne yazikki realite bu
0

Beitrag gepostet am 09.12.16, 18:30 @babey Nr.: 31 Antworten

chp savruluyor.
Arkadaslar...
Konu disi yazmissiniz,konu sahibi arkadasin uyarmasi gerek..
Konu Dünyanin en eski partisi olan CHP,nin savruluyor olmasi,cok sacma bir iddia olsa da bu konuda yazalim derim.
Söyle düsünelim,14yildir iktidardaki parti CHP olsaydi...
Bu kadar yalan söyleseydi,Ülkenin imajini rezil edecek kadar bozsaydi,ülkeye turist gelmez olsaydi,yabanci yatirimcilar hic yatirim yapmaz olsaydi,IMF,ye borc veriyoruz masali anlatmaktan dolari bozdurun durumuna gelseydi. Ekonomik silahla bizi vurmaya kalkiyorlar hikayesi anlatip magdurlari oynasaydi,Parlemeter demokratik sistemi yok etmeye ve baskanlik sistemi getirmeye calissaydi,Hicbir ülkede olmayacak kadar gazeteciyi hapse atsaydi.Yüce dinimizi siyasete alet etseydi ,ülkede hic kimsenin can ve mal güvenligi olmasaydi....v.s.
Simdilerde hala ve hala AKP,yi savunanlar ne derlerdi.??? cok merak ediyorum.
Hatirlayin demokrasi nöbetlerini...sanki birileri gelip demokrasimizi elimizden alacakmis gibi...
Hangi demokrasi...herkes her birey alternatif suclu herkes hen an gözaltina alinabilirken,
nasil bir demokrasiden bahsediyoruz??? neredeyse düsünmeyi bile yasakliyacagiz..
Sonra sonra cikip bu duruma isyan eden muhalefet partisine savruluyor kavruluyor deyip bayram edecegiz....De hade ordan.....

-----
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

chp savruluyor.