78 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 05.12.16, 15:01 Nr.: 1 Antworten

chp savruluyor.
CHP'li Tanju Özcan: Parti savruluyor... Bir gün HDP ile bir gün FETÖ ile anılıyoruz
Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Tanju Özcan, “Parti iyi yönetilemiyor. Herhangi bir konuda dik duruşu yok. Bundan dolayıdır ki, biz bütün krizlerden zararlı çıkan taraf oluyoruz. Hiçbir konuda net duruşumuz, kırmızı çizgimiz kalmadığı için siyaseten başarılı olamıyoruz” dedi.
0

Beitrag gepostet am 05.12.16, 15:03 @pusu_vadi Nr.: 2 Antworten

chp savruluyor.

chp nin kendi vekilinin bunlari aciklamasi durumun ne kadar vahim oldugunu gösteriyor..bizler vatandas olarak chp nin bu durumuna isyan ederken bir partilinin hemde milletvekilinin bu sekilde isyan etmesi süpriz olmadi....

0

Beitrag gepostet am 05.12.16, 15:08 @pusu_vadi Nr.: 3 Antworten

chp savruluyor.
0

Beitrag gepostet am 06.12.16, 17:23 @pusu_vadi Nr.: 4 Antworten

chp savruluyor.
Beter olsunlar......
-----
Bu dünyanin civisimi cikmis ne!!!
0

Beitrag gepostet am 06.12.16, 17:40 @pusu_vadi Nr.: 5 Antworten

chp savruluyor.
CHP savruluyor AKP kavruluyor,öyle ki:
14 yil önce ankarada hava alani varmiydi? diyecek kadar.
Kardes allah askina ne iciyorsunuz siz???
Dolarin yükselmesi ülkemizin ne kadar ilerlediginin bir göstergesi diyecek kadar...
Sokaklardaki dilenen cocuklarin ülkesi suriyenin parasinin bile TL,den daha degerli oldugunu bilmeyecek kadar!!!!!
N e ictiginizi cok merak ediyorum..CHP,yi karalamaya devammmm...
Ülkeyi bu hale getiren ekonomiyi cökerten ,14 yildir memleketi kavanoz sallar gibi salla  ondan sonra CHP....yemezlerrr.. yok öyle 5 kurusa 10 köfte..
Yandas basinda cikan palavralara ancak sen inanirsin,zira isine gelir...

-----
Gel,dedi bana,Gör,dedi bana,Öl,dedi,bana.Geldim,gördüm,Öldüm
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 16:10 @bizimel Nr.: 6 Antworten

chp savruluyor.
merhaba bizim el yazilarini keyifle okudugumu belirteyim...AKPnin özellikle dis politika yalpalamasini hepimiz hergün izliyoruz,bence bunu akp taraftarlarida görüyor ama takim tuttulari icin sürekli bir kilif buluyorlar..
 Chp kiliclaroglu meselesine gelince,öncelikle su tespiti yapmak gerekiyor,chp de sol kesim var tabanda ve bir takim milletvekili ama chp nin kendisi bana göre sol degil,sol olmadigi gibi bana göre sosyal demokrat bir partide degil,sürekli saga dogru cubugu kiran ve bundan dolayida saglikli net politika yapamiyor,akp nin yalpalamalari gibi chp de yalpaliyor..chp öncelikle kaba kemalist bir mantik yerine kurucu degerlere sahip cikan ve kemalizmi bugune uyarlayan daha sol sosyal demokrat bir hat izlemesi gerekiyor..
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 17:28 @69atilla25 Nr.: 7 Antworten

chp savruluyor.
atiila benim yazima itiraz etmissin hangi saiklerle karsi ciktigini anlayamadim...
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 17:32 @69atilla25 Nr.: 8 Antworten

chp savruluyor.
Akp nin politikalarina karsi oldugum kadar senin türkcü yaklasimlarinada karsiyim,türkcülükten demokrasi cikmaz,turkcülükten sosyal demokraside cikmaz türkcülükten ciksa ciksa kaba milliyetcilik cikar...ve kendisi gibi dusunmeyeni yok saymak cikmaz uluslarin farkliliklarini redetmek cikar...hatta kaba türkcülükten fasizm cikar
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 17:53 @69atilla25 Nr.: 9 Antworten

chp savruluyor.
ama bu senin yazdiklarin hicte bir sosyal demokrat cizgiye uygun degil,sen türk olabilirsin ama türkiye bir mozayik senin bu yaklasimin diger topluluklari reteder senin bahsettigin  alt kimlikleri bile reteder....tamda bugun chp nin sorunu budur sosyal demokrat olamiyor ve kürt sorunu konusunda radikal bir tutum alamiyor,bazen akp nin bile gerisinde kaliyor oysa kurt sorunu denilen sorun normalde burjuva demotratik bir sorundur ve cözülmesi gerekiyor bu konuda chp kendini netlestirmez ve cubugu sürekli saga bukerse sosyal demokrat bir parti olmasi mumkun degil,kisi olarak sosyal demokrat bir cizgiye evrilmesini cok isterim..chp icinde sosyal demokrat cizgiye temsil eden kesimler var ama azinlikta kaliyorlar..
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 18:25 @babey Nr.: 10 Antworten

chp savruluyor.
Babey senin ile ayni seyleri ictmedikleri belli.... Simdi CHP bir numarali Atatürk düsmani... Atatürk düsmani olan bir partide tabiki Türkiye düsmani... bak bilincli sekilde Türk degilde Türkiye düsmani yaziyorum... Senmi anlayamadin bunlai???
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 20:08 @mezig-ffm Nr.: 11 Antworten

chp savruluyor.
bundan beter olamazlardi sanirim...ben üzülüyorum bunlarin bu sekilde politika siyaset yapmalarina,sonucta türkiyenin 2.büyük partisi ama partiyi getirdikleri nokta kendi adamlarini isyana sürükledi..büyük bir kirilma bekliyom ben chp de halk bunlara gereken ilk tepkiyi secimlerde verir..
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 20:13 @babey Nr.: 12 Antworten

chp savruluyor.

babey bunu bana demiyeceksin,bunu chp millet vekiline diyeceksin bu SÖZLERI kullannmismi kullanmamismi PALAVRAMI degilmi ????...he biz bunlari kendi yorumumuz olarak söyleyip yazmadik...bizzat chp li vekilin sözleri bunlar....yandas basinin falan degil....buyur palavra diyosan uydurma diyosan yok böyle konusmamis diyosan ispatla.....kendi söyledikleri seyidemi inkar ettireceksin simdi????

0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 20:20 @bizimel Nr.: 13 Antworten

chp savruluyor.

chpnin hatali siyasetini örtmek icin akp mhp de daha cok hata yapiyor gibi bir basit savunma olmus...akp eger hatalarla 14 yildir yüzde 50 lerle secimleri kazaniyosa sen size sunu sormak istiyorum..acaba bu 14 yilin verdigi tercübeyle hatalari aza indirerek giderse oylari kaca cikar?????...yani ölüsü yüzde 50 aliyosa diri halini siz düsününchp benim partim degil menmun olan gider oyunu verir,ama artik kendi vekilleri chp nin en önde gelen isimleri isyan etmeye basliyosa,bunu bir sorun bakalim kendinize neden nerde ne sorun var diye ÖZ ELESTIRI yapmaktan cekinmeyin...

0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 20:26 @sercan111 Nr.: 14 Antworten

chp savruluyor.

slm gardasim...allah sonlarini hayir etsin bunlarin ama bu chp zihniyeti uzun yasamaz...

0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 20:31 @sevilnaz Nr.: 15 Antworten

chp savruluyor.
slm sevilnaz,videoyu izleyemedim ama taziyeye giderken böyle bir sey  yapmalari SAMIMIYETLERINI ve o taziyeye ne amacla gittiklerinin en basit göstergesidir...
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 21:14 @bizimel Nr.: 16 Antworten

chp savruluyor.
bizimel bende chp li degilim ama chp nin sosyal bir demokrat cizgiye evrilmesin isterim..silivri meselesine gelince bence silivrideki davalara chp yeterince sahp cikti..sorun surdaydi ergenekon operasyonlarin baslangi dogruygu gözaltina alinanlar gercektende derin devletin adamlari ve bircok pis islerde yapan kesimdi ama sonra akp ne yapti kendisine muhalif olan kesimleri ergenekon potasina koyadu.. o dönemi hatirlayin sanki ergenekon davalarina sahiplenmek kötü isler sahplenmek darbe yapanlari sahiplenmek olarak algilandi..ayni bugun feto meselesi gibi...
 pusu vadiye cvp vermek gerekiyormu bilmiyorum takmislar yüzde 50 oya bilmiyorlarki butun diktatörler böyle oy aldilar.hitler,franko,musolini vb
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 21:17 @bizimel Nr.: 17 Antworten

chp savruluyor.
akpli degilsin chp li degilsin,,herhangi bir partin varmi ???...elestiri iki anlamda olur birisi olumlu digeri olumsuz..sendeki nedir? ben söyleyim akp düsmanligi,akp destekcilerine agir hitamlar..akp yi ve  destekcilerini neyle sucladiginizi biliyoruz....tekrar diyorum sizdeki kin nefret öyle bir hal aldiki bunun tedavisi sizlerde artik mümkün degil...hal böyleyken SIZLER  elestirileri hep tek yanli yapiyosunuz dogrunun yaninda durma sansinizi kaybediyosunuz...cünkü o beyniniz hep negatif seylerle doldurulmus
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 21:44 @bizimel Nr.: 18 Antworten

chp savruluyor.
)sinirleriniz baya gerilmis biraz sakin olun...konu burda chp chp nin gidis yönüyle ilgili kendi vekilleri daha önce tepkisini dile getirdi en son yine bu vekil partiyi elestirdi...sizin simdi buradaki yorumlariniza bakiyom chp iyi yolda dogru yolda veya iyi yönetilmiyorla ilgili seyler degilde,,yok akp söyle yok mhp böyle yazisi yaziyosun sizdeki bu RUH hali nedir??

0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 22:33 @mezig-ffm Nr.: 19 Antworten

chp savruluyor.
Seninde bizigin dar galiba bravo
0

Beitrag gepostet am 07.12.16, 22:40 @pusu_vadi Nr.: 20 Antworten

chp savruluyor.
Ya kardesim memleket ucuruma dogru yol aldi gidiyo siz halen Chp diyorsunuz allah askina bu kötü gidisatin temelini atanlara bi bakarmisiniz??? Koskoca türkiye cumhuriyetinin cumhurbaskani vatandasinidan para dileniyor cünkü daha satilacak bir merci kalmamis dolar almis basini gitmis  memlekette kriz var siz farkinda bile degilsiniz gelmis burda laf salatasi yapiyorsunuz..
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

chp savruluyor.