129 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 01.12.16, 15:07 @femefatale Nr.: 1 Antworten

Abnehmen
merhaba.  önce  kilo  ver,    adam  istedigin  zaman  bulunur.  spor  yaparak  kilo  verilmez,  beslenme  programi  yapacaksin  ve  tavizsiz  uyacaksin.  günde  bir  saat  tempolu  yürüyüs  yapman  saglik  acisinda    faydali.   boyun  kac  söylersen  senin  icin  ideal  kilonu  söyleyecegim.

not:  daha  öncede  söyledim  neden  almanca  yaziyorsun?   türkce  yaz....

-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 01.12.16, 15:27 @femefatale Nr.: 2 Antworten

Abnehmen
spor  salonlarinda  yapilan   sporla  kilo  verilir  ama   beslenme  programin  olmassa  ve  ritmik  düzenli  sporu  birakirsan  geri  kilo  alirsin.   en  dogru  kilo  vermek  beslenme  porogramiyla  olur.  ne  kadar  yedigin  degil  ne  yedigin  ve  ne  zaman  yedigin  önemli.  hayatindaki  erkegin  tabi  kiloyla  alakasi  olmamali    belki   sevdigin  erkek   biraz  kilolu  olmani  sevecek.   benim  sana  türkce  ikazimin  benim  almancamla  ilgisi  yok.   insan  her  zaman  her  yerde  kendi  dilini  kullanmali.  bu  index  nasil  hesaplaniyor.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 01.12.16, 15:32 @femefatale Nr.: 3 Antworten

Abnehmen
benimki  28.7  cikti.   zor  bir  sey  degilki  son  derece  basit    inanin    düzenli  besleme  programina  uyun  2.  hafta  sonra  kilo  vermeye  baslarsiniz.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 01.12.16, 15:37 @femefatale Nr.: 4 Antworten

Abnehmen
kesinlikle  basarili  ama  ben  kendim  bozuyorum  programi   ve  ben  cok  kolay  kilo  aliyorum.

birlikte  baslatalim  programi  seninde  kilon  az  degilmis  yani 

-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 01.12.16, 15:38 @femefatale Nr.: 5 Antworten

Abnehmen
Slm..abnehmen ?? Kein problem..aksam 5 den sonra bir sey yeme..yatmadan once natur yogurt icine az limon sik..kilolar nasil gidiyor goreceksin..viel erfolg
-----
Erkegin adam oldugu yerde...Kadin her zaman HANIMEFENDIR:)
0

Beitrag gepostet am 01.12.16, 15:43 @femefatale Nr.: 6 Antworten

Abnehmen
bende   kilomu  söyleyince  inanmiyorlar   cünkü  bazi  insanlarin  kilosu  vucutunda  orantili  dagilimla   anormal  görünmez.

ben  varim,  bana  uyar   hemen  basliyalim   beslenme  pogramini  ben  yapacagim.   yemekler  senden   yemekten  sonra  birlikte  spor  yapacagiz.

-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 01.12.16, 15:44 @femefatale Nr.: 7 Antworten

Abnehmen
Uc gun sonra alisir midden 5 den sonra yememeye..ama gercekten gidiyor kilolar..
-----
0

Beitrag gepostet am 01.12.16, 16:00 @femefatale Nr.: 8 Antworten

Abnehmen
doch-doch  kilo  vermeyi  garanti  ediyorum  ama 
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 01.12.16, 16:09 @femefatale Nr.: 9 Antworten

Abnehmen
isden  sonra  olur   24  saat  calismiyorsunya.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 01.12.16, 16:13 @femefatale Nr.: 10 Antworten

Abnehmen
boy 1.60   kilo  64  bu  dogruysa   cok  ideal  bir  oran.  sen  kilolu  degilsinki.   belli  yerlerde  yigilma  yoksa  cok  güzel  boy-kilo  orantin  var.  hemcinslerin  senin  görüntünü  kiskaniyordur  kesin.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 01.12.16, 21:48 @neden67 Nr.: 11 Antworten

Abnehmen
limonu  yogurtla  napicak. 
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 01.12.16, 22:10 @femefatale Nr.: 12 Antworten

Abnehmen
saka  bir  yana  vucutta  en  iyi  yag  yakan  sirkedir.   ben  tuzsuz  salata  yaparim  bir  adet  limao  SIKARIM  kabugunuda  dograrim   ve  bol  sirke  zeytin  yagi  inan  cok  etkili.   yine  tekrar  ediyorum   düzenli  beslenme   programin  mutlaka  olmali.

NOT:  birlikte  yapacagiz  yaaa    ne  zaman  basliyacagiz 

-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 01.12.16, 22:16 @femefatale Nr.: 13 Antworten

Abnehmen
tamam  oldu  bu  is.  beslenme  programini  ben  yapacagim  icin   sizin  fiziksel  durumunuzu  görmeliyim,  beslenme  kültürünüzü   ögrenmeliyim.  spor  konusuna  birlikte  karar  veririz.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 01.12.16, 22:18 @eses43 Nr.: 14 Antworten

Abnehmen
Yogurt ile limon gobekteki yaglari eritiyor
-----
0

Beitrag gepostet am 01.12.16, 22:25 @dick Nr.: 15 Antworten

Abnehmen
hic  sasirmadim  kapitalizmin  sonucu  bu  olmali.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 01.12.16, 22:33 @femefatale Nr.: 16 Antworten

Abnehmen
bende  yemek  secmem,   en  cok  kahvaltiyi  severim  ve  mutlaka  salata  peynir   siyah  ekmekle  yaparim.   öglen  yemegim  özeldir  söylemem.  aksam  en  gec  altida  yemegimi  yerim  genelde  sebze  yemekleri   yaparim.  derisiz  hindi  eti  yerim.  fasfod  tamamen  karsiyim  kilo alma  ve  kalitsal  hastaliklarin  sebebi  fasfod  ve  islenmis  etler.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 01.12.16, 22:44 @femefatale Nr.: 17 Antworten

Abnehmen
  yok  yaaa  nerede.  anormal   bir   görüntüm  yok   ama  benimde  kilom   fazla.  boy 168  kilo 81   uygun  olan  kilom   78  düsmeliyim.   boydan  10  kilo  fazla  saglik  acisindan  yararli.  sen  söylemedin  kilo  ve  boyunu.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 01.12.16, 22:56 @eses43 Nr.: 18 Antworten

Abnehmen
siz  calismiyormusunuz?      yarin  is   var,  yatmaliyim.   size  hayirli  geceler.   sohbet  güzeldi   tadinda  türkce  sohbetlerde  görüsmek  umuduyla.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 02.12.16, 00:37 @femefatale Nr.: 19 Antworten

Abnehmen
slm canim sen gel benim calistigim firmada bir hafta calis citi gibi olursun butun gun eyaktasin kilo milo kalmiyor
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 02.12.16, 07:38 @femefatale Nr.: 20 Antworten

Abnehmen
kilo verince kocami bulunuyor 
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Abnehmen