35 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 30.05.16, 17:29 @hayretya Nr.: 41 Antworten

Allah Büyük..!
seninki kalsik chp zihniyeti iste yapilan tüm yatirimlara hayir dersiniz bizden önce kullanirsiniz imkanlari...gelisen kalkinan türkiye yapilan yatirimlar ortada ..dünyanin sayili projeleri yapiliyo,hadi dis devletler kiskaniyoda size ne oluyo anlamadim orasini....tüm dünya krizle ugrasirken ekonomisini büyüten bir türkiye var...daha durunn ne yatirim projeler gelecek sizin hayalinizin bile almayacagi ama akp nin yapacagi...
0

Beitrag gepostet am 30.05.16, 19:31 @pusu_vadi Nr.: 42 Antworten

Allah Büyük..!
AKP,yi ne kadar sahtakar buluyorsam  CHP,yide o kadar sevmem, biri gerici, diyeri aptalca milliyetci partiler ben parti tutmam

-----
Bizde Sevgiliye Karanfil almasini bilirdik,Ac idik yedik Ka
0

Beitrag gepostet am 30.05.16, 19:44 @hayretya Nr.: 43 Antworten

Allah Büyük..!
ülkeyi kim yönetecek parti olmadan...pati tutmuyosan neyi niye elestiriyon o zaman..birak yönetenler isini yapsin yok menmun degilsen altarnatifin olacak
0

Beitrag gepostet am 31.05.16, 00:53 @pusu_vadi Nr.: 44 Antworten

Allah Büyük..!
niye sen salakmisin ülkeyi yönetemezmisinß

-----
Bizde Sevgiliye Karanfil almasini bilirdik,Ac idik yedik Ka
0

Beitrag gepostet am 31.05.16, 01:05 @hayretya Nr.: 45 Antworten

Allah Büyük..!
pkk soysuzlari bir yandan onu destekleyen ic dis gücler bir yandan fetöcüsü bir yandan ite iyilik yaramaz misali yapilan yatirimlara karsi cikanlar bir yandan,,gezi olaylari adi altinda 6 agacin pesine düsen serefsizler bir yandann...senin anlican dayi ben bu kadar soysuz kansizlarla ugrasamam ama bunlari adam edecek kisiye oyumu veririm oda akp dir...
0

Beitrag gepostet am 31.05.16, 01:16 @meleks Nr.: 46 Antworten

Allah Büyük..!
bunun paralelcisi sagicsi solcusu olmaz..böyle olaylar toplumsal olaylar bunlara cözüm aranmali..cocuk istismari olsun tacizler olsun giderek artiyo,bunlari kimse bir kesme yitmeye kalkmasin.. bunlari yapanlar bir kesimmi yoksa türkiyenin her kesminde olan olaylarmi,sen bana diyebilirmisin kürtler  yapmaz böyle seyler ..ben türklerde yapmaz diyemem lazi cerkezi her kesminden olan olaylar genel bir sorun bu..simdi konuyu yine akp ye baglamayin
0

Beitrag gepostet am 31.05.16, 01:22 @davut-bey Nr.: 47 Antworten

Allah Büyük..!
sen varya senn ...neyse...ne oldu mhp de secimler nasil gidiyoo kim kazanir baskanligi
0

Beitrag gepostet am 31.05.16, 01:33 @davut-bey Nr.: 48 Antworten

Allah Büyük..!
cok aday var bence bahceli yine kazanirrr.bu kadar cok adayla gidilmezki secimlere
0

Beitrag gepostet am 31.05.16, 01:35 @davut-bey Nr.: 49 Antworten

Allah Büyük..!
cezayla olacak isler degil bunlar baska cözümler gerek
0

Beitrag gepostet am 31.05.16, 01:40 @davut-bey Nr.: 50 Antworten

Allah Büyük..!
kardesim cinsellligi cinsel istegi arzuyu yaratilis geregi engeliyomusun bunlar yaratilis geregi var..peki ne yapacaksin insanlarin hayvana cocuga baskasinin namusuna göz dikmemesi icin önlem alacaksin...bunuda cözümünü devlet bulsun artik
0

Beitrag gepostet am 31.05.16, 01:49 @davut-bey Nr.: 51 Antworten

Allah Büyük..!
aynen bende kactim sana ve diger aradaslara iyi gecelerr
0

Beitrag gepostet am 31.05.16, 18:51 @sesleni Nr.: 52 Antworten

Allah Büyük..!
bak anlamadigin senin bu fetih sadece bir alanda kutlandi türkiye genelinde yapilmadi güvenligi saglamak bu nedenle kolaydi ama türkiye genelinde yapilsa sana hak verirdim..diger 23 nisan gibi kutlamalarida yaptik mecliste olsun anitkabirde olsun,sadece türkiye genelinde yapilamadi PKK ve ISID destekcileri yüzünden , fetih in kutlanmasindaki amac aslinda bir sahlanma bir dirilis bir ruh u canlandirmak ..özümüzde kim oldugumuzu tüm türkiyeye tüm dünyaya göstermek icin yapilan bir kutlama,,,,sizdeki nedir bu akp düsmanligi anlayamadim bari yapilan iyi islere sesinizi cikarmayin ..ama sizdeki saldiri öyle bir halki akp nin yaptigi hic bisey yaramiyo,hizmet yapsalar birilerine peskes oluyo..ne yapsa sizin gibilere zaten yaranamaz kör sagir duymaz olmusunuz
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Allah Büyük..!