171 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 01.05.16, 19:53 @davut-bey Nr.: 21 Antworten

laiklik derken üniversiteli kızların başörtülerinden sürükleyip.....
bundan iki hafta önce cumhuriyet gazetesi diyoki,bahceli giderse mhp nin oylari chp yi geciyo yaklasik yüzde 30 oy alacak diye haber yapiyolar.....gülelimmi bu habere aglayalimmi....ne amacla yapiliyo bu haber mhp yi dagitmak,bahceliyi indirmek icin mhp secmenine güya  verilen bir haber...yüzde 11 olan bir parti baskani degisirse yüzde 30 olacakmis,,,fazla sairmadim yine allahtan bahceli giderse tek basina iktidar yüzde 50 oy diye haber yapmadilar
0

Beitrag gepostet am 01.05.16, 21:28 @meleks Nr.: 22 Antworten

hayir bunu kafadan atmadim cumhuriyet gazetesinin haberiydi aynende basligi suydu bahceli giderse mhp nin oylari chp yi geciyo oylari yüzde 30 diye...bu haberlerin asli cok acik akp ye olan her destegin önünü kesmek icin yapilan bir haber..dertleri bahcelinin bazi konularda akp yi desteklemesi bunlari deli ediyo bu yüzdende bahceli düsürmek icin her türlü haberi yapiyolar...
0

Beitrag gepostet am 01.05.16, 21:57 @meleks Nr.: 23 Antworten

nasil oluyoda bahceli giderse oylar birden yüzde yüz artiyo hangi mantikla artiyo anlamis degilim,,mhp nin oy potansiyeli belli,,gelecek aday bile bellli degilken,bir muhalefet partisinin baskan degismesiyle oylari yüzde yüz artarmi hangi mantiga sigiyo bu...mhp ayrica hangi dönemde hangi zamanda yüzde 20 yi gecmis...yine senin mantikla düsünürsek partiler kendi oylarini yükseltmek icin ugrasirlar,chp ve gazetesi neden rakip bir partinin oylarini yükseltmek icin ugrassin...tek sonuc var burda bahceliyi göndermek...diyelimki meral sener geldi ne degisecek,,akp yi vatan terör konusunda onlarda destekliyecek...ama bahceli gibi sag duyulu bir baskani türkiye bir daha bulamaz,,suan terörün en yüksek seviyede oldugu dönemde ülkü ocaklarini frenleyen adamdir..eger bahceli giderse bu gencleri yeni gelen baskanlari durdururmu veya sokagami gönderirir belli degil,,,,
0

Beitrag gepostet am 02.05.16, 01:31 @davut-bey Nr.: 24 Antworten

akp de bu duruma gelmesi icin bir sürec yasadi oylari kademeli sekilde artii yeni kuralan bir parti nasil yüzde 50 oy alsin,,,biraz mantikli olsana bahceli gitsin mhp nin oylari yüzde yüz artiyomus cocukmu var karsilarinda bu haberleri yapiyolar..bu sürectir belki zamanla artar gelisir ama bu demek degilki baskan degissin hemen yüzde yüz artiyo..bu haberleri yapanlarin dertleri mhp falan degil , mhp de destegini her türlü ceksin tam kaoss olussun türkiyede amac buuu
0

Beitrag gepostet am 02.05.16, 01:46 @davut-bey Nr.: 25 Antworten

benim hos görmedigim mhp nin bir parti yapisi var bir parti gelenegi ic tüzügü var,buna ragmen mahkemeye gitmeleri yillardir baskanlik yapan mhp genel baskanina saygisizliktir...önümüzdeki 4 yil zaten secim yok,,bekleyin bir yil daha mhp olaganüstü secimi varmis herkez kor adayligini kimi secerlerse o gelir basa...
0

Beitrag gepostet am 02.05.16, 01:59 @davut-bey Nr.: 26 Antworten

iyide aga bahceliyi oraya kim secti kendi secmeni,parinin kendi secimlerinde begenmezlerse gider veya kalir...adam padisahim kalirim zorla geldim ölene kadar gitmem demiyoki...bu mahkemeye gidilmesi yillarini mhp ye vermis bir genel baskana yapilacak en büyük saygisizliktir..
0

Beitrag gepostet am 02.05.16, 02:11 @davut-bey Nr.: 27 Antworten

sana göre mhp nin basarisi nedir ne olmali? bana göre devlet bahceli bulundugu sürede ülkücü nasil olur vatanini seven biri nasil olur bunu gösterdi.yine diyorum bu terör olaylarinda sag duyulu yaklasip yaptigi hizmet türkiyenin bekasi icindi..sana göre basari veya basarisizlik 3..5 pro oy az fazla olmasimi bence degil,,ben yaptigi muhlaefet siyasetine bakarim....
0

Beitrag gepostet am 02.05.16, 02:25 @davut-bey Nr.: 28 Antworten

akp veya mhp siyasette ayni degerleri tasirlar,,ben isterimki ilerliyen zamanda mhp yle akp birlessin...bu arada yine diyarbakirda patlama olmus 1 sehit 25 yarali miz var..
0

Beitrag gepostet am 02.05.16, 02:40 @davut-bey Nr.: 29 Antworten

hayirlisi her seyin kib iyi geceler...
0

Beitrag gepostet am 03.05.16, 11:30 @davut-bey Nr.: 30 Antworten

selam. Bahçelinin iyi yanlarıda var davut. şimdi yigidi öldür ama hakkını yeme.

-----
kurşuna gerek yok bakışlarım varya..!
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

laiklik derken üniversiteli kızların ba...