60 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 02.07.23, 21:19 Nr.: 1 Antworten

Madimak katliami
Madimak katliamini Unutmadik Unutturmayacagiz Isiklar Icinde uyuyun Kalbi OLan türküler yakar kani Donmus vicdansiz Kara Zihniyet Cahil Yobaz Yezit Soyu Insan Yakar Türküler Yanmaz
0

Beitrag gepostet am 03.07.23, 02:07 @banker66 Nr.: 2 Antworten

Madimak katliami
Nice lanetlenesi katliamlara neden olanlarina,, destekcilerine tümüne lanet olsun...
insanlarin insanca  yasamasi gerekirken  bu tür kiskirtmalara mahal  verilmemeli....

-----
Kalp neyle doluysa,, dudaklardan o dökülür.’..
0

Beitrag gepostet am 03.07.23, 14:50 @emine_ Nr.: 3 Antworten

Madimak katliami
emine hanim cahillik cehalet bitmedikce hep var olacaktir yanan da biz olacagiz daima küllerimizden yine dogacagiz kahrolsun yobaz yezid soylari 

0

Beitrag gepostet am 03.07.23, 18:29 @banker66 Nr.: 4 Antworten

Madimak katliami
Yaradilmislar icinde  en  faziletlisi insan iken ,, ne  yazikki  en  en iyisi ve  en kötüsüde insan..

gel görki  insan icinde, kim yezit ,, kim  cani ,,kim  yobaz,, kim cahil  bilinmiyor,, bilinenin  dahi   yanlis olabilecegi bir  hayat icindeyiz....

Kahrolsun kötülük,, yasasin iyilik insaALLAH....

-----
0

Beitrag gepostet am 03.07.23, 20:56 @emine_ Nr.: 5 Antworten

Madimak katliami
umutsuz yasanmaz emine hanim hersey güzel olsun isteriz birileri fitne zulum sokar araya bazen yapacak bir sey olmuyor
0

Beitrag gepostet am 04.07.23, 23:08 @banker66 Nr.: 6 Antworten

Madimak katliami
Hep birileri varmis ,, vardi ,, var olacak lakin birilerini birakip,, ben diyebilirsek ,, dolayisi ile birilerinin  ne  yapiyor a   degil ,, ben ne yapiyorum a bakabilmek  dilegi ile....
-----
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Madimak katliami