113 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 12.03.23, 05:10 Nr.: 1 Antworten

Topunuz bir Erdoğan etmez
Millet size sandıkta gösterecek göstereceğini…

-----
Dogru olunuz cünkü dogruluk iyilige götürür,iyilikte cennete
0

Beitrag gepostet am 12.03.23, 06:03 @61lii Nr.: 2 Antworten

terazinin diger kefesine geriye kalan tüm paralarida koyarsan asla esit olmaz.cünkü dolar euro tl hepsini cukaya indirmis.. hay allah razi olsun ancak bu kadar bir karikatur onu elle veriridi.. gülecenmi agliyacanmi bunun halline..
0

Beitrag gepostet am 12.03.23, 08:11 @61lii Nr.: 3 Antworten

Simdi ben merak ettim.

Terazinin öbür gözünde ne var..Yine ayarlari ile oynamissiniz..

Bizde güzel bir Atasözü  vardir.

Ayarlari ile oynadigin kantar gün gelir seni de tartar.

Halkin terazisinden kimse kacamaz.
0

Beitrag gepostet am 13.03.23, 21:28 @che_rikoo Nr.: 4 Antworten

Su anki kimin terazisi? Halk secmedimi? 
Siz isinize geleni halk olarak görüyorsunuz, isinize gelmeyeni ise görmezden.

0

Beitrag gepostet am 13.03.23, 21:40 @admin Nr.: 5 Antworten

Bence degil,Halkin gercek iradesi yok o terazide.

SEcimlerin nasil gecersiz oylarla kazanildigini biliyor insanlar.

Görüldügü gibi tek Erdogan terazinin bir gözünde,diger gözünde 84 Milyon.

Ama agir basan tek bir insan

Nasil oluyor o?
0

Beitrag gepostet am 13.03.23, 21:58 @che_rikoo Nr.: 6 Antworten

Öylemi kazanilmis? Bilgiler CIA teyzedenmi? 

Resimde kimmi var? Kemal ile tayfasi birde apo nun heykelini dikmek isteyen bir vatan haini var. 

Anlamadigim ne biliyormusunuz? Madem muhalefet, neden sistem olarak calismayacak ver her tartismada ülkeyi batiracak bir 6 li masa?

Muharrem Ince gibi saglam muhalefet varken yine 6 li masanin pesinden gidiliyor.. Ama oda milli, batiyor tabiki bazilarina..

0

Beitrag gepostet am 13.03.23, 22:17 @admin Nr.: 7 Antworten

o cia teyze AKP nin kurulus asamasindada vardi unutma..kurulduktan sonra yerini  fetö aldi

sonuclarinida hep birlikte gördük..

Simdide ayni sekilde cemaat tarikat devam.

Tabii hizbullahi unutmayalim  onuda aldiniz cumhur ittifakina..onun hakkinda uzunca bir tanitim yapmak lazim aslinda..ama kisaca domuz bagi,bodrumda bulunan yüzlerce gömülü ceset,iskence,
yüzlerce belki binlerce faili mechul cinayet..asil tehlike bunlar.

Ben bir Sosyalistim  altili masa taraftari degilim.Emek ve Özgürlük Ittifaki dogrultusunda su  anki durum itibari ile Cumhur ittifakina karsi oy kullanacagim.

Ince iyi laf yapan biri ama yetersiz.

0

Beitrag gepostet am 13.03.23, 22:31 @che_rikoo Nr.: 8 Antworten

aponun heykelini dikmek isteyen tayfanin ittifaki. 

pkk sevicilerimi faili mechuldan bahsediyor? Hizbullahin terör estirdigi zamandan farkiniz ne? Tek fark sizin terör halen devam ediyor.. 

Secmek istediklerinin kendi cocuklari amerikan üniversitelerinde okurken, garibanin cocugnu daga kaldirmakmi özgürlük anlayisiniz?

0

Beitrag gepostet am 14.03.23, 00:25 @admin Nr.: 9 Antworten

bak ne güzel kendi agzınla diyorsun hizbullah diye peki hükümet sırf seçim kazanmak için kiminle aynı masaya oturup el sıkıştı hüdapar,la hüdapar nedir hizbullahın türkiye kolu hizbullahı terör olarak görmüyoruz diyen hüdaparıda aldı arasına oysaki hizbullah dünyada ve türkiyedeki terör listesinin başında geliyor yani demem oki siyasette herkes yeri geldiginde birleşebiliyor tıpkı 2018 seçimlerinde imralıya apoyla görüşmeye giden ve devlet televizyonunda osman öcalanı konuşturan akp hükümeti gibi
0

Beitrag gepostet am 14.03.23, 03:47 @kararsiz-esmer Nr.: 10 Antworten

ne kadarda bati yandaslari dolmuş  siteye merak etmeyin bir 5 sene daha reis basinizda daha görevi tam bitmedi bitsede chp hicbir zaman biryere gelemez kilicdaroğluyla
0

Beitrag gepostet am 14.03.23, 03:55 @kuzeykoray Nr.: 11 Antworten

Avrupada oyun olmayanlar neden türkiyenin secimlerini merak eder.neden erdoğandan o kadar korkuyorlar biri amerikadan emir digerleri Avrupadan hem erdoganin hdp ye ihtiyaci göz kirkma cocuk gibi elinide kaldirsa terör destekcilerine yanasmaz sadece sayin erdoğan yönetmiyor türkiyeyi kim hdp yi katarsa oy kayibi demektir.
0

Beitrag gepostet am 14.03.23, 07:25 @61lii Nr.: 12 Antworten

Dogru diyorsun kimse onun gibi bu ülkeyi bu hale gediremez sırf kendi ve aile çikarlari için her şeyi yaparlar kendi çiftliğine döndürdü ülkeyi içini boşaltılar dolar 4 TL eyken şimdi 19 TL ülke ne hale gelmiş senin tuzun kuru tabi al reklamalari ohhh sonra reis buyur burdan yak yukaradi ilahi adalet var nasil verecekler bunlarin hesabini
-----
Bir yıldız gibi kayarım hayatından, yapabileceğin tek şey di
0

Beitrag gepostet am 14.03.23, 07:43 @kararsiz-esmer Nr.: 13 Antworten

ben hüdaparla birlige gidilmesi dogru demedim ama aradaki fark, kim bize direk saldirdi kac sehit verildi o düsünülsün. Erdogan imraliya gitti herkesle görüstü dogru, terörü birakip kendilerini idare etsinler diye ama daha sonra olanlar ortada. ha oy icinmi degilmi ben orasini bilemem.

oyunuzu ozaman verin altili masaya. simdi 20 olan ozaman kac olur fark etmez, yeterki erdogan gitsin sizin icin. 

daha önceki yazimi okursaniz, muhalefet var orda ama milli diye yazdim. Kemal Kilicdaroglunun Muharrem Inceden üstün görenlerin zekasini zaten tartismama gerek yok.

--------------

Birsey daha söyliyeyim, burda herkes istedigi partiye oy verebilir ama kimse kisisellesemez. Forum kurallari herkes icin ayni sekilde gecerlidir.

0

Beitrag gepostet am 14.03.23, 09:07 @admin Nr.: 14 Antworten

herkes 6 lı masanın hdp ile işbirliği içinde oldugunu konuşurken akp,ninde dünyanın en büyük terör örgütü olan hizbullah partisi hüdapar ile aynı masada oldugunuda aklına getirsin hizbullahçıların partisi hüdapar cumhur İttifakı,nın ortağı olurken diyarbakır emniyet müdürü gaffar okkanı nasıl katlettiklerini ve mezar evlerini hatırlayalım türkiye tarihinin en vahşi örgütü olan kişilerle aynı masada olmak en büyük akılsızlıktır
0

Beitrag gepostet am 14.03.23, 09:37 @kararsiz-esmer Nr.: 15 Antworten

Diyelimki öyle, hüdapar isin icine dün girdi. Ondan önce hepiniz akp limiydiniz?

Benim demek istedigim, akp olmasada vizyonu olan birini secin. 6li masanin tek vizyonu akpyi indirip olanlarida yikip döküp kapatmak.

6 li masa secildimi ne olacagni kendi tahminimce özetliyeyim:

Biden, Erdogani secimle indircez dedikten sonra, istedigine ulasacak.

Dış politikada yine el pence olucaz.

Faizler direk yükseltilip TL düsürülecek. Ilk etapta rahatlama gibi görünülecek

Iha siha yerli oto ve diger projeler ilerlemiyecek ve durdurulacak.

Ithalat ilk etapta geriliyecek.

Sirketler yüksek faiz yüzünden yine dara girip kücülecek, sirket sayisi azalacak.

Masa ici kavgalar borsayi etkiliyecek. 

Faiz yükseltme artik ise yaramiyacak, TL nin sifirlari artacak.

Suriye, irakda sinirlar komple ypg pkk nin eline gecicek.

Azerbeycan ruslara terk edilecek.

IMF kapiyi calacak ve son darbeyi vuracak.

Bunlar benim tahminim. Umarım yine yağ kuyruğunda beklemezsiniz. 

0

Beitrag gepostet am 14.03.23, 09:55 @admin Nr.: 16 Antworten

merak etmesin kimse bu saydıklarının hiç biri olmaz daha bu ülke öyle kolayca teslimde dilmez 20 yıl  neyapıldıgı ortada ben kötü demiyorum dogruları kadar yanlışlarıda var erdogan artık eski erdogan degil mevcut olan erdogan sadece itibarını korumaya çalışıyor ben ancak kendim istersem kalkarım o koltuktan diyor öylede olacak itibarda israf olmaz diyerek ülkenin kanını emdiler diyelimki diye birşey yok hüdapar cumhur itifakıyla el sıkıştı erdogan kaybedecegini anlayınca son kozlarını oynuyor ve diyorumki Allah sonumuzu hayretsin eger ki bu partiye ( hüdapar )mecliste koltuk ve erdoganın yanında bakanlık verilirse vayki ne vay ve bu parti kürdüstan kurulmasından yana Türkiye Cumhuriyeti ibaresini kaldırmaktan yana ve bunları yapacaklar tıpkı yeniden refah partisinin ilk vaadi 6284 sayılı kanunun kaldırılmasını erdogana seçim şartı sunması ve erdogangın kabul etmesi gibi... 
0

Beitrag gepostet am 14.03.23, 10:17 @kararsiz-esmer Nr.: 17 Antworten

Hüdapar hizbullah diye bi saattır anlatıyorsunda, hdp yi başa getirmeye razısın.

Sana birşeyi ezberletmişler, keklik gibi ötüyorsun. 

Altılı masa geldimi bu threadi açar açar okursun. 

Ben akp yi seçin demiyorum. Vizyonu olanı seçin diyorum. 

politikayıda kaldırıcaö bu forumdan.
0

Dieser Beitrag wurde gesperrt!