60 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 17.02.21, 17:19 Nr.: 1 Antworten

AKP kongreleri ve pandemi
Bir süredir AKP kongrelerini izliyoruz dün rize de tıklım tıklım ve bundan övünen erdoğan,lebaleb dolu dedi gülerek,Pandemi bahane edilerek baroların seçimleri yaptırılması,haksızlıklara yönelik sokağa çıkan herkesi polis sopasıyla engelleniyor,boğaziçili gençlerin talepleri görmezlikten gelip biz kayyum rektör istemiyoruz diyen gençler günlerce polis şiddetiyle engellenmeye çalışıyor.bunu pandemi var bir araya gelmeyen ve bu gençler açık havada yapılıyor ama diğer tarafta kapalı salonda binlerce kişi bu lahana bu ne pahsız.
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 18:49 @gelenekci Nr.: 2 Antworten

polis mi  siddet uyguluyor... ve  bu  genclermi ülkemizin gelecegi ...

-----
Kalp neyle doluysa,, dudaklardan o dökülür.’..
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 18:52 @emine_ Nr.: 3 Antworten

Yapmayın biraz vijdan polisin şiddetini günlerce tv lerde izledik,bazen kendini savunmak için refleks gösterirsin bir tane kare bulup sanki genç ler polise vuruyormuş algısını yaratmayın.bu algıları çok gördük.
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 18:57 @gelenekci Nr.: 4 Antworten

Bu  baslangicdan kare  ,, siz polis olsaniz ne yapacaktiniz,, taskinliklara izinmi  verecektiniz,, avrupadaki polisler  kadar  yetki olsa ülkemizin polislerinde ,,  eminim  sorun bu raaddeye  gelmezdi... Aciyorum ülkemin polisine....
-----
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 19:06 @emine_ Nr.: 5 Antworten

Valla okuyunca yazını çok üzüldüm polise sanki biz baska bir dünyada yasiyoruz.coplanan yerlerde sürüklenen tacizlere uğrayan sanki polisler.sundan emin olun polis normal önlem alıp müdahale etmese hic bir sorun çıkmaz.ben avrupada polis çok iyi demiyorum heryerde polis.
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 19:10 @gelenekci Nr.: 6 Antworten

Pandemi sürecindeyiz pandemi.... 
-----
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 19:11 @emine_ Nr.: 7 Antworten

Pandemi sadece muhalefetteki var akp yokmu?yoksa hepsi gizli asilandilarmi?
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 19:14 @gelenekci Nr.: 8 Antworten

Sizinle  AKP  ve muhalefetleri tartismicam... Devletimiz  gerekeni  gerektigi yerde  yapiyor,, yapacaktirda...
-----
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 19:29 @-sayna Nr.: 9 Antworten

Şeyma hayır sasirmadim yıllardır aynı şeyler yaşanıyor ama toplum nasil görmüyor buna sasiriyorum
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 19:57 @emine_ Nr.: 10 Antworten

Devletin görevi vatandaşını korumaktır,heryerde yürümek demokratik bir haktır.dogru biryerden müdahale edilse gençler ona göre yürürler.muhtemelen sende bir annesin gercekten o müdahalelere vidanın el veriyor mu?bu gençler bizim yarinlarimiz geleneklerimiz onları terorize ederek fişleyerek ne kazanacağız.pandemi anlıyorum ama bir kesime pandemi yok sayılıyorsa burda sadece vicdan diyorum.
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 20:05 @gelenekci Nr.: 11 Antworten

Kayyum atandi diye  benim  cocugum Devletine ,, polisine karsi  gelemez.... 

yetiskin  gencler ,, yarinin emanetcileri bunlaarmi olacak yazik,,, pandemi sürecini hice sayip  kayyum atandi diye taskinlik yapiyorsa ki yaptilar ,,evladimda olsa  acimam.... 

-----
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 20:13 @gelenekci Nr.: 12 Antworten

peki şu anda türkiyeyi yönetecek bir lider varmı kafanda chp desen içten kaynıyor kılıctaroğlu kac kere kaybettiyse ben sayısını unuttum genel başkanlığı bırakmıyor.önceden böyük şehirlerde hergün canlı bomba patliyordu o günleri düşünerek bu günler iyi diyorum
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 20:19 @kuzeykoray Nr.: 13 Antworten

Benim derdim eski yeni kılıçdaroğlu vb değil ben objektiv koşulları değerlendirerek şu anda yaşananları anlatmaya calisiyorum.bana karşıtlık üzerinden cvp vermeyin doğru yada yanlışlığını ifade edin.
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 20:26 @gelenekci Nr.: 14 Antworten

Devletin polisini huzuru yere meşgul ediyorlar kayyum atandı diye sanki burda aynısı yapsalar polistlere hepsini dayaktan geçirirler polise vuracaklar polis sessiz duracak hangi ülkede polis sessiz kaliyorsa artık
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 20:31 @merdo Nr.: 15 Antworten

Bir  kimse  acliktan kirilmiyor  blakis  buldukca bunar  hale  gelmis bir millet olma yolunda ilerliyorlar....  sanki  AKP  den önce  ekonomide lider ülkeydik,,, insan  haklari  desen  özgürlük  ganiydi,,, aclik  desen  herkesin bir  eli  balda  diyeri yagdaydi,, 20 yasindaki  gencler  anlamayabilir  lakin  40 yasini acmis insanlar  neyin  ne  olddugunu  biliyor  bilmeyenlerde  kendileri biliyor   Sayin  Soyluya  gelince  helali  var  ALLAH  icin,, özellikle  terör konusunda...  

Bogazici üniversitesine gelince ,, kayyum yetmez  bence   kaapatilmali ...

-----
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 20:32 @kuzeykoray Nr.: 16 Antworten

Öğrenciler cepsiz kayyum rektör istemiyor ve buna karsi demokratik tepkilerini dile getiriyorlar bu dunyanin bir çok yerinde olur vede olması gerekiyor gençlik nitelikli eğitim almak istiyor ve akademik demokratik üniversite talepleri var..polis müdahale etmese eylemleri şenlik içinde geçiyordu.
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 20:35 @gelenekci Nr.: 17 Antworten

Izinsiz gösteriye  dünya  genelinde karsi konulur...
-----
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 20:35 @emine_ Nr.: 18 Antworten

Bencede kayyum yetmez kapatın gitsin hatta tr deki bütün ünlüleri kapatın bunların yerine imam hatipleri ikame edin,yazık kapatılmasını gerek diyen zihniyete.rektore karşı geldiler diye uni kapatılsın hangi aklın ürünü?
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 20:38 @emine_ Nr.: 19 Antworten

Sen burda hic izinsiz yürüyüş yaptinmi?ben yuzlercesine katıldım ve hic müdahaleye uğramadım sadece polis gelir sınır çizmeye çalışır ve konuşarak ara bir formül bulunur..buranin polisi çok iyidir sonucu cikarmayin
0

Beitrag gepostet am 17.02.21, 20:39 @gelenekci Nr.: 20 Antworten

Ögrenci  dersini  yapar   diplomasini  alir egitim yuvasi  isyanci barinagi olamamali...

Halkin sectigi Baskanimizda imamhatipliydi kücümseyemezssiniz....

-----
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!