203 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 04.07.18, 05:41 Nr.: 1 Antworten

Tiyatro /Temasa basladi.
Chp'de  tuluat  tiyatrosu  basladi.   cok  hizli   manevralar,  kibar  siyasi  oyunlar  izleyecegiz.  gaza  gelen  muharrem  ince,   ince - ince  dogramaya  basladi.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 04.07.18, 12:27 @eses43 Nr.: 2 Antworten

Tiyatro /Temasa basladi.
Değişiklik olur işte 16 yıldır aynı senfoniyi dinlemekten,  aynı tiyatroyu sehir etmekten sıkılmıştım zaten 
-----
Momento mori !!!
0

Beitrag gepostet am 04.07.18, 15:25 @eses43 Nr.: 3 Antworten

Tiyatro /Temasa basladi.
türkiyede parti baskanligi sultasi var,
bir partinin basina gecenler ilk önce kendisini sececek delegeleri degistiriyorlar,yani parti baskanligi secimlerinde kendisine yakin olmayanlari kadrodan cikariyorlar,
secimlerde basarisiz olduklarinda ise batidaki istifa etmek kültürü onlar icin istifa söz konusu bile degil.bu yazdiklarim bütün parti baskanlari icinde gecerli, son örnek sayin bahceli oldu koltugunu merak aksenere kaptirmamak icin bin bir türlü filim cevirdi veya cevirtti,akp partisinin baskanlik secimlerinde ise sayin erdoganin karsina cikmaya bile kimsenin cesareti yok.

sahsen ben simdiye kadar olan chp baskanlik secimlerinde sayin kilicdaroglunun kazanmasini istdimsede ,artik kilicdaroglunun baskanlik koltugunu birakmasi gerektigini düsünüyorum.
0

Beitrag gepostet am 04.07.18, 16:04 @isabella Nr.: 4 Antworten

Tiyatro /Temasa basladi.
merhaba,  umarim degisiklik olur.  muharrem  ince alternatif  muhalefet  olusturabilirse  ne  ala,  yoksa  bir  dahaki  secime  chp  dagilir.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 04.07.18, 16:07 @insane Nr.: 5 Antworten

Tiyatro /Temasa basladi.
hic  merak  etme   ince  basa  gecerse  önce  chp'deki   beton  kafalilardan   baslar,  kripto  ermenilerden  baslar,  her   konuda  Atatürk´ü  istismar  eden  ateistlerden  baslar.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 04.07.18, 16:09 @-solyanim Nr.: 6 Antworten

Tiyatro /Temasa basladi.
kilictaroglu  misyonunu  tamamladi.   bir  proje  ile  geldi,  miadi  doldu   simdi  gidecek,  yerine  ince   gelirse  iyi  olur  diye  düsünüyorum.   hangi  partiden  olursa  olsun  basarisiz  liderler  gitmeli.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 10.01.23, 00:48 @eses43 Nr.: 7 Antworten

Tiyatro /Temasa basladi.
Merhaba 4 5 yil onceki paylasimlar yorumlar gülsemmi aglasammi bilemedim... 

Battikmi
Bittikmi

-----
Kalp neyle doluysa,, dudaklardan o dökülür.’..
0

Beitrag gepostet am 10.01.23, 12:57 @nemesis Nr.: 8 Antworten

Tiyatro /Temasa basladi.
Fazla kullanmissiniz  belliki...
-----
Kalp neyle doluysa,, dudaklardan o dökülür.’..
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Tiyatro /Temasa basladi.