116 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 25.04.18, 22:08 @nasonmaz Nr.: 21 Antworten

Baskın seçim
Simdi meydan onlarin istedigi gibi at kosturuyorlar ama sultan süleymana kalmadi bu dünya onlarada kalmayacak , ne kadar sahtekarlik varsa hepsi mevcut secimmi kaybedecekler kediler bile secimlerde basrol oynuyorsa koyunlar hayde hayde oynar.
0

Beitrag gepostet am 27.04.18, 09:36 @hey-canli Nr.: 22 Antworten

Baskın seçim
Secim niye yapilir...bizi yönetecek partiyi ve siyasetciyi bulmak icin..
Eeee var zaten,17 yildir secmisiz yönetiliyoruz, memleket güllük gülistanlik,ekonomi süper bakmayin dolarin deger kazandigina diyorlardi.sanayi desen cag atladik,demokraside en ön siralardayiz.
Hersey bu kadar yolundayken secimi erkene almanin ne anlami var.
Depoda malzeme azaldi artik millet tasima suyla degirmen döndermenin bir yere kadar oldugunu biliyor.
Araplara satacak yer kalmadi,özellestirilecek kurum kalmadi zarrab,ta iceride avrupaya da kafa tuttuk...Simdi dünyanin en yüksek faizli kredi ariyoruz %12,5...Bir ülke yeralti ve yer üstü zenginlikleriyle kalkinmaz diye bagiriyoruz,nasilsa ne desem alkissss düsüncesi var.
Secim kazanmadaki hünerini yine göster...kalk kaldigin yerde...nasil bozduysan öyle düzelt.

-----
Gel,dedi bana,Gör,dedi bana,Öl,dedi,bana.Geldim,gördüm,Öldüm
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 11:32 @hizmetkarkim Nr.: 23 Antworten

Baskın seçim
Sanmiyorum simdiye kadar ne varsa kilictarogluna mal ettiler bu ülkeyi sanki kilictaroglu yönetiyormus gibi , kilactaroglu  orda oldugu sürece erdogan daha cok secim kazanir !!! Bunun icindirki kilactaroglu o koltuga yapişmiş kimseyi yanaştirmiyor yoksa erdogan nasil secim kazanacak.
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 11:45 @kozalak Nr.: 24 Antworten

Baskın seçim

Sayin  Erdogan in secimleri kazanma  nedeni  Muhalefet in pasifligi  degil,, Icraatleridir...

Cöp kokusundan  alin  her 10 yilda bir  darbe yapilan  cökmüs,,  silik ,, avrupaya köle bir  ülkeyi  Dünyaya  meydan okuyan ülke   haline  getirdigi icindir....

Sayin  Erdogan Abdül Hamit Han   zekasi  ile siyasete  damgasini  vuran bir  lider...

-----
GüZeLi Güzel YaPan EdePTiR ~ EdEP İsE SevMeYe SeBePTiR
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 21:11 @hizmetkarkim Nr.: 25 Antworten

Baskın seçim
kardes muhalefet niye secime gidiyoruz demiyorki HODRI MEYDAN diyor hepside,,sadece sunu soruyolar,,biz erken istedikce reiss secim falan yok geri kalmis ülkeler erken secime gider,,dioyr videoda ekledim her  seferinde secim mecim yok diyor,,cikiyor iki gün sonra erken secim diyor,,oyuncakmi bu???
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 21:35 @hizmetkarkim Nr.: 26 Antworten

Baskın seçim
ben bir vatandas sunu soruyorum reise ne olduda 2019 da yapilacak secimi öne aldin ??? bunu sormak hakkimsa eger...baskin secim lafi reisin aciklamalarina göre kullanilmis bir sözdür,,her firsatta secim yok diyorsa ve birden erken secim karari aliyorsa bu apacik baskindir.....
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 21:38 @pusu_vadi Nr.: 27 Antworten

Baskın seçim
Muhalefeti  lafina bogmak  diyelim  biz buna  pusu...
-----
GüZeLi Güzel YaPan EdePTiR ~ EdEP İsE SevMeYe SeBePTiR
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 21:41 @_ah_kalbim_ Nr.: 28 Antworten

Baskın seçim
muhaleffete cikar,,bir insan bu kadar dönek olmaz türkürdügünü yalamaz der,,,dikkaet edin secimi kaybederse bu seferde bahceli bizi kandirdi demesin reiss...artik secimler olacak ama ben istiyom tekrar erdogan kazansin cünkü gelen yeni hükümet bu kadar sorunu kaldiramaz,,
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 21:48 @_ah_kalbim_ Nr.: 29 Antworten

Baskın seçim
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 22:04 @hizmetkarkim Nr.: 30 Antworten

Baskın seçim
evet zaten OHAL var ülkede,,dis iliskiler bitik durumda AB ve abd ile olan iliskiler ne durumda,,,süriye meselesi yani basimizda,,dost esed katil esed oldu 3 milyon süriylei bize girdi biz süriyeye girdik,,sehitlerimiz var,,ülkenin pkk sorunu ortada,,ekomomi ortada dolar almis basini gitmis faizler % 15  ulasmis,,enfalosyon 10 larin üzerinde,,,fetö sorunu cikmis ,,,halk cinnet halinde,,,bu ortamda ülkem adina ben gelecek kaygisi tasiyorken,,secimleri erkene alalim NE DÜZELECEKSE..??....
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 22:05 @hizmetkarkim Nr.: 31 Antworten

Baskın seçim
Mesele kilactaroglu degil bunu kafaniza iyice yerlestirin,  bunlar secim diye meydanlara cikacagina memleketin sorunlariyla ilgilenseler daha iyi degilmi??? Onca secim paralarini vatandasin yararina harcasalar olmazmi?  Zaten hersey ellerindeyken bu secim sevdasina nerden kapildilar ??? Mesele basit artik yolun sonu gözükmektedir pil bitti dibe vurmadan kurtulmayi hedefliyorlar olay bu kadar basit  bosuna öküzün altinda buzak aramasinlar.
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 22:22 @hizmetkarkim Nr.: 32 Antworten

Baskın seçim
sunuda yazmadan gecemiyecem,,fetö konusunda bu akp yi uyaranlara,,hössst muhterem hoca efendiye sen böyle konusammassin diyenlerin gelde bitsin hasret diyenlerin hicmi sucu yok??? abd nin kayigina binip süriye politikasi yapanlarin rus ucagini düsürüp,,rusyaya irana cephe alip,,sonradan U dönüsü yapip abd yi elestiren rusya iranla is birligi yapan akp nin hicmi sucu yok,,,valilere oparosyon yapmayin diyip cözüm sürecinde hendekler kazilmasina izin veren sonrada temizlemek icin 1000e yakin sehit verdigimiz olaylarda akp nin hicmi sucu yok,,,,eyyyyyyyyyyyy diyerek dünya kafa tutulmaz kardes dünyaya EKONOMINLE saniyinle kafa tutarsin lafla peynir gemisi dönmez dis iliskilerin bozulmasinda akp nin hicmi sucu yok..ülkenin büyük beka sorunu var bunlarin hepsindede akp nin yanlis politiklari vardir,,,BOZ;;;YAP,,,var bozuyolar yapmak icin ugrasiyolar,,halka yapilanlar anlatiliyor BOZ lar ne olacak yapilan hatali politikalar ne olacak kandirildik,,allah bizi affetsin demekle mi düzelecek????
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 22:29 @pusu_vadi Nr.: 33 Antworten

Baskın seçim
Iclerindeki feto pisliklerinden bir an önce kurtulmak istiyorlar cünkü patlak verdi verecek !!! Bi bakin bakalim her yerden fetocu diye bi sürü insan aldilar polis asker vali kaymakam ögretmen bürokrat avukat hakim savci isadami bankaci belediyeci ... niye bir politikaci yok nerde o siyasi fetocular nerde o fetocu milletvekilleri bakanlar basbakanlar???   Güya feto temizligi varandasin gözünü boyama  sadece
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 22:35 @kozalak Nr.: 34 Antworten

Baskın seçim
kardes abdullah gül bugün aciklama yapti,,cok önemli aciklamalar,,türkiye yakin zamanin en büyük sorunlariyla karsi karisiya dedi,,kutuplasma ayrisma korku kaygi ortami var dedi,,disarda büyük beka sorunu var dedi ekonomik kaygilar ciddi seviyede dedi,,hamaset karsilikli hakaretler siyaseti esir almis dedi,,,bir cumhurbaskani bunu diyorsa insanlarin biraz düsünmesi gerek....
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 22:58 @pusu_vadi Nr.: 35 Antworten

Baskın seçim
Bak arkadas bu hükümet calismayi birakali yillar oldu iclerindeki pislikler o kadar fazlaki noldular boklu bir sopa neresinden tutabilirsin , hic bir yerinden sorun yokken bi sürü sorun cikardilar sirf birilerinin keyfi hal ve tavirlari yüzünden  simdi isin icinden cikmak icin yol ariyorlar bunuda secim yapip sifirlamak yeni bir sayfa acmak icin eskiye kalem cekecekler nasilsa yiyen yemeye alismis  böyle geldi böyle gider .
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 23:04 @kozalak Nr.: 36 Antworten

Baskın seçim
Bunlar ceblerini doldurdu kasalar bosalti artik satacak bir fabrikada yok bundan sonra kacmak yakisir onlara yoksa o kadar paralari ne zaman harcayacaklar zaman kiymetli.
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 23:04 @kozalak Nr.: 37 Antworten

Baskın seçim
reisin suan ülkede yapmak isteyipde yapamadigi bir sey varmi?? önünde bir engel varmi?? bir öksürdümü tüm kapilar acilmiyormu??,,secim bahanesi hala eski sistemin hastaliklariymis ,,sanki binali yildirim önünde engel)))) bir iktidar partisi secimi neden öne alir,,iktidar kendilerindeyken neden bunu riske atar cevap basit 2019 a gidecek gücleri yok biliyolar her sey kötüye gidiyor 2019 u bu sartlarda alamazlar simdiden hal dahada kötüye gitmeden muhalefetin eline koz vermeden secim yapak dediler,,,sifirlama falan yok kazansalarda bunlar koltuklarinda olurlar halkimizi zor günler bekliyor
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 23:22 @hey-canli Nr.: 38 Antworten

Baskın seçim
Lafa gelince öterler ama iş sandığa gelince tır tır titrerler.
Bu CHP siyaseti birakıp esnafcılığa koyulsun.
Orda seçilme yok, ama bol bol alım satım var.
Malum en çok sevdikleri iş de bu, mesela milletvekili satişi
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 23:32 @frankly Nr.: 39 Antworten

Baskın seçim
Ne chp si mesele chp mi sanki akp cok bisey yapmista tir tir ediyorsunuz 60 yildir ayni zihniyet yönetiyor bu ülkeyi ne yaptilar ha hepsi devleti hortumlayip gitmedimi sizlerde ayni zihniyetin uzantilarisiniz  sanki chp yönetiyor bu ülkeyide herseyi onlara mal ediyorsunuz , size göre  fetocular pkklilar abd avrupa esad suclu akp liler tertemiz müslüman gecelerini gündüzlerini turk milletine adamislar
0

Beitrag gepostet am 28.04.18, 23:35 @kozalak Nr.: 40 Antworten

Baskın seçim
Ne yaptıklarını görmek icin bakmak ve algılamak gerek.
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Baskın seçim