35 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 20.01.18, 19:21 @50grad Nr.: 1 Antworten

Chp Yeni Istanbul il başkanı

Ülkesini  sevmek,,  gelismesine  destek olmak irkciliksa  irkciyim....

Ülkemin gelisimine  sekte vurmaya calisan babamin  evladida olsa  karsi cikarim...

Chpye  gelince  kilicdaroglu  chp nin  cizgiisini  bozdu  sosyallik ,, demokratiklik  hakgetire,, kesinlikle   chp  örgütlere  teslim  edilmis  durumda bencede...

Irkciligi  kitle  sayacaksak  bu  chp  kitlesidir  irkcilik yapan...

AKP yi  destekliyorum  bununlada gurur duyuyorum  heleki  Zeytin dali operasyonundan sonra   destegim   misli ile  artisa gecmistir...

ALLAHIM  Ülkemizi  ser  odaklarinin ve  yardakcilarinin  algi operasyonunda  korusun....

Imza  _Asil_

-----
GüZeLi Güzel YaPan EdePTiR ~ EdEP İsE SevMeYe SeBePTiR
0

Beitrag gepostet am 21.01.18, 19:51 @50grad Nr.: 2 Antworten

Bakin  bakinn AKP li  Vatan sever,,  chpli  degil  demedim,,, Irkcilik dediniz,,  chpliler kadar irkcilik yapan kitle olmadigini  söyledimki   yineliyorum  irkci  chp kitlesi  azda olsa iclerinde  Istisna  olanlar  haric )

Akabinde  güllük  gülistanlik dediginiz  AKP  öncesi  ülkemizi  cok iyi  biliyoruz,, dolayisi  ile   AKP  li  olma  sebebimizin en basinda bu gelir...

Ülkemizin  gelisimi  adina  yapilan,, yapilacak olan bütün projelere   karsi carsi gibi  chp

Asli olmayan onca  haabere  inanirsiniz  söz konusu  AKP  olunca yandas  basin

lakin  chp örgütle  baglantisi  olanlari  partiye   dahil  etmeleri  yalan haber...

Ne  diyordu   kulaklari  cinlasin  efekaptan  he  yavvv  hee

-----
GüZeLi Güzel YaPan EdePTiR ~ EdEP İsE SevMeYe SeBePTiR
0

Beitrag gepostet am 22.01.18, 19:59 @50grad Nr.: 3 Antworten

En sevmediklerin  CHP,li olmali  o zaman,  CHP,  MHP,den  daha  irkci bi pari  cünki

-----
Bizde Sevgiliye Karanfil almasini bilirdik,Ac idik yedik Ka
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!