141 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 19.01.18, 06:31 Nr.: 1 Antworten

kedimi kurtarin...
Evi yanan Ali dede böyle ağladı: Kedimi kurtarın
0

Beitrag gepostet am 19.01.18, 06:34 @pusu_vadi Nr.: 2 Antworten

kedimi kurtarin...
ali mese 83 yasinda bolu mudurnada gece konududa yasiyordu,isinmak icin sobayi yakmak istedi,kuru odunu yoktu.islak odunu tutusturmak icin benzin dökünce evi yakti,esi ve 2 cocugla disari cikmayi basardi KEDIMI KURTARIN diye agladi..
0

Beitrag gepostet am 19.01.18, 09:29 @scalanuova Nr.: 3 Antworten

kedimi kurtarin...
tüm zorluklara ragmen kedisini kurtarmak istemesi müthis..resim cok sey anlatiyor
0

Beitrag gepostet am 19.01.18, 12:42 @pusu_vadi Nr.: 4 Antworten

kedimi kurtarin...
akşam haberlerde izledim
duygulanmamak elde degil
ama helal belediyeye
yardım eli uzatmışlar

-----
sevda baþdan gitmiyoorr sarýlýp yatmayýnccaa
0

Beitrag gepostet am 19.01.18, 12:44 @relax_ol Nr.: 5 Antworten

kedimi kurtarin...
aynen adamin evi yanmis ,esyalari gitmis belki kalacak yeride yok  ,tüm bunlara ragmen kedisini düsünüp ona sarilmis ,,bende bir hayvan sever olarak resme cok duygulandim
0

Beitrag gepostet am 19.01.18, 18:59 @pusu_vadi Nr.: 6 Antworten

kedimi kurtarin...
selam pusu can insanlar yanliz yasadimi ya insana sarilir yada hayvana bu kiside kimbilir kimsesi yoktur bir kedisi vardir allah yardimcisi olsun allahtan dilerim tüm yüregimle yanliz gariban caresiz insanlara allah daim yardimci olsun
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 19.01.18, 19:02 @mehriban Nr.: 7 Antworten

kedimi kurtarin...
a.slm mehriban sagol ggüzel dileklerin icin
0

Beitrag gepostet am 19.01.18, 21:25 @pusu_vadi Nr.: 8 Antworten

kedimi kurtarin...

slm  cok güzel gercekten insanlik budur iste dilsiz varliklara karsida duygusal yaklasan insanlar varki sükürler olsun demek istiyorum azda olsa insanlik ölmemis  hayvan sevmiyen bilmez o duyguyu oan o hayvana bisey olaydi adam vicdandan giderdi iyiki kurtarmislar. tsk ederim güzel bir paylasim  sevgi ögrensin sevgi bilmiyenler sevgi böyle bisey iste .....

-----
SURATINA RECEL SÜRDE TATLANSIN :)
0

Beitrag gepostet am 19.01.18, 21:40 @sushi Nr.: 9 Antworten

kedimi kurtarin...
a.slm aynen ya iste budur derirten bir resim..bu resimi unutma dünyada cok ses getirecek..
0

Beitrag gepostet am 20.01.18, 01:05 @50grad Nr.: 10 Antworten

kedimi kurtarin...
yani onlarin sevgisi dostlugu baskadir...
0

Beitrag gepostet am 20.01.18, 11:15 @pusu_vadi Nr.: 11 Antworten

kedimi kurtarin...

yani onlarin sevgisi dostlugu baskadir... <--- bu sözüne aynen katiliyorum  hergün yeniden evde besledigim kediden göriyorum o sevgiyi... hemde karsiliksiz bir sevgi  seviyorlar iste gelde sevmeeee cok tatlilar

-----
0

Beitrag gepostet am 20.01.18, 11:17 @sushi Nr.: 12 Antworten

kedimi kurtarin...
onlarla insanlar arasinda özel bir sevgi bagi var,,valla sen kedini seviyon oh iyisin,,benim icimde ukde kalacak su hasyki almadan gidersem..
0

Beitrag gepostet am 20.01.18, 11:46 @pusu_vadi Nr.: 13 Antworten

kedimi kurtarin...

almadinmi hala??? al al  gec kaldin bile....

-----
0

Beitrag gepostet am 20.01.18, 16:52 @pusu_vadi Nr.: 14 Antworten

kedimi kurtarin...
Kendi evinin yandığına değil kedinin hayati icin endişe eden dedemize büyük geçmiş olsun duygulanmamak elde değil keşke insanlar biraz daha hassasiyet gösterse bu konuda o kadar çok sokakta yaşayan hayvan var ki bir kap yemek bir tas su koymaktan aciz olmuş bazı insanlar
-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 20.01.18, 19:00 @isabella Nr.: 15 Antworten

kedimi kurtarin...
bu sene izinde ben dogru düzgün hayvan sevemedim neden biliyomusun,,artik insanlardan kaciyolar,,bir kac sehir disinda sokak hayvanlarina bakan yok türkiyede,,tercübem eger sokak hayvanlari rahat rahat gezebiloyorsa o sehrin insanlari iyi yok kaciyorsa o sehir iyi degil..
0

Beitrag gepostet am 20.01.18, 20:40 @pusu_vadi Nr.: 16 Antworten

kedimi kurtarin...
Benim gittiğim yerlerde herzaman bakan gördüm ama turistik yerlerde kovalıyorlar maalesef hayvan sevgisi taşımayandan hayır gelmez çünkü onlar insan da sevemezler bunu bilir ve söylerim
-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 20.01.18, 20:44 @isabella Nr.: 17 Antworten

kedimi kurtarin...

slm haklisin isabella gecen sene ben sahit oldum tatilde cok tatli yavru bi köpek vardi otelin bahcesinde otel managere gittim sordum dedim  köpek bahcede sahipsizse sahiplesmek istiyen bir kac kisiyiz  biz aksam yemegindeyken bile bekci kis kis deyip duruyordu hayvancagiza sonradan yok ettiler ama  bi kadin vardi sahiplenmek icin veteriner bile getirtmisti otele yinedede söylemediler naptilar köpüegi diye yok gitti dediler  cok tatli mavi gözleri vardi husky golden karisimi biseydi oysaki güzel bakilsa cok güzel bekci köpegi bile cikardi otel icin ama iste... insanlik bazen zor geliyor millete hayvanlasmayi tercih ediyorlar.

-----
0

Beitrag gepostet am 20.01.18, 20:49 @sushi Nr.: 18 Antworten

kedimi kurtarin...
Yazık hiç de zararları Yok halbuki birde insanlar var çocuklarına bile uzak dur o sokak kopegi saldırır hastalık kaparsın diye sevmelerini engelliyorlar en gıcık olduğum şey bir çıksınlar bakalım gece gezmeye sokak kopekleri nasıl koruyucu gibi gittiğin yere kadar eşlik ediyor bir görsünler de ibret alsınlar
-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 20.01.18, 21:09 @isabella Nr.: 19 Antworten

kedimi kurtarin...

ben 2008 de tatile gitmistim yengemlerin apartmania karabas diye bir sokak köpegi yemek veriyorlar diye sahiplenmis ve koca siteye bakiyordu vazifesi gibi tanimadik kisilere havliyor falan iste neyse ben yengemlerden cikip otele dogru geri giderken yengem dedi karabas götür ablayi bakim  hadi oglum demesinle köpek benle geldi gece  beni birakti sonra tipis tipis geri gitti siteye dogru  yaaa  ve bütün yolda gidenler oo karabas naber deyip herkeze sevdirdi kendini demekki iyi davraninca karsilik veriyorlar onlarda iki üc kat fazla sevgi gösteriyor  bizim annem gilin apatmaninda oturan haci amcaya aslinda bu haberlerdeki cikan dede örnek olsun adam kedi ayagna sürüniyormus diye bile ayaginla sürekli tekmeliyor bide haci  amca diyoz kac defa yapma amca günah sevilmek istiyor nolur sanki bi sirtini sivazlasan yok killari varmisda pacasina yapisirmisda falanda fismanda .... eee onuda ALLAH yaratdi senide  öyle degilmi  neyse uzatmayim lafi kisaltim  bu kedi sürekli adam böyle ettikce haci emminin ayakabisina isemeye baslamis  annemde sonunda haci teyzeme diyiverdi hacim yani kusura bakmada bütün apartmanda herkez ayakabisini disarda cikariyorda bi tek hacininkinde bisey varsa birazda haci abi düsünsün neden diye  

-----
0

Beitrag gepostet am 20.01.18, 21:15 @sushi Nr.: 20 Antworten

kedimi kurtarin...
Hahaha iyi yapıyor kedi çok akıllı hayvanlar ya nasılda seçebiliyor iyiyi kötüyü
-----
viva la vida ...
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

kedimi kurtarin...