34 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 28.12.17, 18:04 Nr.: 1 Antworten

arkadaslar noluyor?

öncelikle herkeze slm ve herkeze güzel bi aksam diliyorum

yillardir burda forumdayiz hep beraber güzel konular actik güzel ve güzel olmiyan tartismalarda olsa en azindan konular vardiki üzerinde insan biseyler yazmaya sebep bulabiliyordu ve fikirlerini dile getirebiliyordu

son günlerde fark ettigim konu su actiginiz konuyu bi düsündünüzmü? yani yanlis anlamayinda özelde sohbet edebilceginiz seyleri sanki foruma tasiyip burda sohbetinizi sürdürür gibisiniz ????forumun kalitesi düsmesin arkadaslar burda hepimize güzel güzel bölümler sunulmus gelipde güzel seyler paylasin diye o yüzden rica ediyorum  faydali konular olsun  güzel paylasimlar olsun simdi beni belki yanlis anlayip darilcaksiniz ama demek istedigmide anladiniz insallah.

ben inaniyom suna yapabiliyoz güzel seyler sirf niyet lazim niyetinizi gösterin ve güzel paylasimlar yapin hadi bakalim

-----
SURATINA RECEL SÜRDE TATLANSIN
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 19:25 @desaster Nr.: 2 Antworten

arkadaslar noluyor?

forum bayanlarla sohbet icin mi vardi bak bilmiyordum ögrenmis oldum

-----
SURATINA RECEL SÜRDE TATLANSIN :)
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 19:31 @desaster Nr.: 3 Antworten

arkadaslar noluyor?

neyse.... benim demek istedigimi gayet iyi anladinda neyseeeee

-----
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 20:26 @50grad Nr.: 4 Antworten

arkadaslar noluyor?

merhaba rahatsiz olmadim beyefendi sadece diyorum konu konu degil biz burda örnek senin misal yazdigin konuyu  normal chatdede yapiyoruz yani diyomki bu tür seyler forumluk degil forumda misal pc bilgileri paylasin ne  bilim güzel bir ülke gezintiden resimlerle ülkeyi tanitin rahatsiz tarif verin yaptiginiz güzel yemeklerin valla ben sahsen böyle seyler görmek istiyom forumdan faydalanmak istiyorum  bunu söylemek geldi icimden eskiden cünkü forum daha  canlidi sankiii güzel konulari zevkle okurduk simdi konuya giriyom iki kisi sadece karslikli atisma gibi baska bisey degil actigin konulari oku misal bi gözden gecir hak verirsin bana. lütfen yanlis anlamayin beni

-----
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 20:42 @sushi Nr.: 5 Antworten

arkadaslar noluyor?

Merhaba,, duyarli yaklasiminizdan  dolayi öncelikle  tskler...

Burada istisna gördügüm belli  rumuzlar  disinda,,   forumu  bilmeyen  konu ile ilgili platformu dahi secemeyen  bir  sürü   rumuzun  sacmaliklari beraberinde  cirkin yorumlar  ithamlar  TB  forum sayfasinin kalitesini düsürdügü  bir  gercek...

Önlenebilirmi   cok  zor...

Paylasimlari güzel olanlarin  bir kismi  sanirim  bu  nedenden  forumdan  uzaklastilar...

Nacizane  düsüncem  bu... 

Sevgi saygilarimla   _Asil_

-----
GüZeLi Güzel YaPan EdePTiR ~ EdEP ÝsE SevMeYe SeBePTiR
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 20:50 @sushi Nr.: 6 Antworten

arkadaslar noluyor?
Size aynen katiliyorum hanimefendi.  Son zamanlardaki konular essege salvar olmaz eskiden daha kaliteliydi. Saygilar
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 20:58 @sushi Nr.: 7 Antworten

arkadaslar noluyor?
Sushim güzel bir konuya değinmişsin eskiden forumun tadı bir başkaydı gırgır da olurdu ama seviyeli ve dosajindaydi. Uzun süren aradan sonra baktıktan sonra bu çok göze de batıyor bir ara siyasetden geçilmiyordu bu da baya sıkıcı ve ciddi konular bu yüzdem biraz geyik hiç de fena gelmedi. Eski ortamlar kalmadığı icin senin benim dilediğim konular ilgisiz kalıp kayboluyor biraz hareket eksikliği var. 

Ps: habe lange Jahre gekämpft für eine saubere Plattform und wollte auch mal die Sau rauslassen  sorry meinerseits 

-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 21:08 @50grad Nr.: 8 Antworten

arkadaslar noluyor?

Sizi  kirmamak düsünüp  güzelbir konu  acarim  tabiiki...  

-----
GüZeLi Güzel YaPan EdePTiR ~ EdEP ÝsE SevMeYe SeBePTiR
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 21:08 @50grad Nr.: 9 Antworten

arkadaslar noluyor?

tabiki eglenmek icin burdayiz ben 11 yildir bu yüzden hergün burdayim hergün forumu dolasiyorum hergün okeyde gezerim fikralari siirleri okurum  benimde isden eve gelince  kafa dagiltmaya ihtiyacim var günün stressinden sonra hepimizin hayatinda zaman zaman üzen seyler oluyor kacicak yer ariyoruz topluma faydali biseyler olsun olmusken bence neyse iyi aksamlar

-----
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 21:19 @isabella Nr.: 10 Antworten

arkadaslar noluyor?

valla isa sen beni biliyon dedigin gibi hem gülerdik hemde faydali konularda yorum ederdik biseyler ögrenirdik kendimizi gelistirirdik bilmedigmiz seylerle kalmadi cidden kalmadi ama olsun hepimizin elinde bu biz ilk adimi yapalim hadi degerli arkdaslar  ödev yarina kadar herkez güzel faydali bi konu acsin kozalak ve ah kalbim hadi göreyim sizi eskilerdensiz hadi bakalim isabella du auch

-----
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 21:21 @desaster Nr.: 11 Antworten

arkadaslar noluyor?

niye saldirisa geciyorsunki ben sadece güzelce sordum sikayet etmedimki soru sordum noliyor diye ama bakiyomda sen taktin yine resmime bu resmi ben seviyorum sen begenmesende olur beni bilen biliyor ciddi miyim degilmiyim diye sen bilmesende olur  senin icin takmadim zati bunu

-----
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 21:25 @sushi Nr.: 12 Antworten

arkadaslar noluyor?
Bilmezmiyim ama haksizlik etme şimdi bana nerde gereksiz konumu gördün
-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 21:28 @isabella Nr.: 13 Antworten

arkadaslar noluyor?

ya gereksiz mi dedim konulari isabella sen bari etme eyleme sende mi beni anlamadin canim hmm

-----
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 21:29 @desaster Nr.: 14 Antworten

arkadaslar noluyor?

fark aradigim yokki demek istedigimi sen hala anlamadin bende yoruldum sana anlatmakdan iyi aksamlar sana

-----
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 21:30 @sushi Nr.: 15 Antworten

arkadaslar noluyor?
Yok sushim onu ben diyorum birsürü gereksiz konu var diye gayet net anladım ben seni paylaşımlar olsun seviyeli kavgasız ise yarayan cinsten
-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 21:31 @isabella Nr.: 16 Antworten

arkadaslar noluyor?

evetttt aynen ondan iste

-----
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 21:33 @desaster Nr.: 17 Antworten

arkadaslar noluyor?

bubam kiziyor nayn diyo desasterle pasta yeme diyo  kusura bakma

-----
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 21:35 @desaster Nr.: 18 Antworten

arkadaslar noluyor?

neyseeeeeeeeeee okey oynayim sen bulursun bos bos sohbet etcek konular nasilsa iyi aksamlar

-----
0

Beitrag gepostet am 28.12.17, 22:47 @asri Nr.: 19 Antworten

arkadaslar noluyor?

benim lafim allgemeindi eski günlerle ölcerek yazdim kimseyi üzmekde niyetim degil öyle biride degilim  farkli güzel paylasimlar olursa daha cok katilmak isterdim demek istedim

-----
0

Beitrag gepostet am 31.12.17, 21:01 @shtrahlen Nr.: 20 Antworten

arkadaslar noluyor?

tsk ederim  yorumuzdan dolayi  eskiden farkliydi forum simdi degisti biraz icimden geldi düsüncemi yazmak istedim. arkdaslarda cogu anladi zaten beni sizede simdiden huzurlu mutlu yeni yillar dilerim sevdiklerinizle

-----
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

arkadaslar noluyor?