98 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 22.08.17, 14:39 Nr.: 1 Antworten

cek pis ellerini cocuklarin üzerinde
selam canlar diyecegim su her kim olursa olsun hangi ülke olursa olsun hangi insan olursa olsun  hic bir zaman asla asla bir kiz cucugu  10 yasinda 50 yasindakine verilmez imkaniz ama ne yaziki 60 yasindaki 12 yasindakini aliyor birde utanmadan sigilmadan diyorki bunu cevreme aldim veda 40 yasindaki 8 yasindaki kiz coguna imam nikah kiydim diyor bu kadarmi aciz oldunuz bu kadarmi insanliktan ciktiniz  50 yasindaki 10 yasinda bir kiz coguna imam nikah kiyor allah senin ve senin gebisinin belasini versin süc adamda degilki süc o ailede cocgunu satandan allah öyle ailelerin belasini versin yüz bin kere kiniyorum naletliyorum cocuklara kiyanlara tacavüz edenlere cocuklari hice sayanlari nalet olsun                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Bildergebnis für cocuk evlendirmek  Bild könnte enthalten: 2 Personen, Text
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 22.08.17, 14:44 @mehriban Nr.: 2 Antworten

sinir oluyorum cocuklara kiydiklari zaman allah tan dilerim hic bir cocuk aci cekmesin göz yasi dökmesin her zaman mutlu olsun huzur icinde yasasin butun güzelikleri sevgileri ysami cocuklara versin
-----
0

Beitrag gepostet am 22.08.17, 15:50 @mehriban Nr.: 3 Antworten

tek kelimeyle  bu pislik yaratıkların yaptığı hayvanlık şerefsizlik bu tür yaratıklara ibret-i alem olsun diye herkese 40 gün 40 gece işkence yapacan
0

Beitrag gepostet am 22.08.17, 19:23 @pirana06 Nr.: 4 Antworten

aynen öyle
-----
0

Beitrag gepostet am 22.08.17, 19:24 @mehriban Nr.: 5 Antworten

evcilik oynayan çocukların: şimdi sen anne ol, ben de baba olayım diyalogunda duyunca tüylerimi diken diken etmeyecek hadisedir.9 yaşında bir kız çocuğundan cinsel bir beklenti içinde olmak, olabilecek en ağır sapıklıklardan olsa gerek.çocukla evleneni de,evlenmeye razı olan ebeveyni de bu sisteme izin veren hukuk sistemini yapanları da tek tek yağlı kazığa oturtmak lazım.zira anca tatmin olurlar
-----
0

Beitrag gepostet am 22.08.17, 19:30 @mehriban Nr.: 6 Antworten

gecen is yerinde gazetede okudum hindistanda 9 yasinda bir kiz cocugu adamsa 52 yasinda evlendiriyorlar  öyle adamlari alacan kaynarsuda kaynatacan
-----
0

Beitrag gepostet am 23.08.17, 04:58 @sunshine_live Nr.: 7 Antworten

clip icin sag ol
-----
0

Beitrag gepostet am 23.08.17, 05:00 @dilaraaaaaa Nr.: 8 Antworten

selam can gayet güzel yasmisin aslinda dinle minle hic alakasi yok insanlar cahil olunca hersey yapar ve onlara görede normaldir
-----
0

Beitrag gepostet am 23.08.17, 18:57 @mehriban Nr.: 9 Antworten

hangi insan olursa olsun ne cocuk evliligi olsun nede cocuk isgencesi olsun hani bazi insanlar olur kafadan kontak olurya  cocugunu terbiye etmek icin baya isgence yapar bazilarida cocugunu para karsiliginda satar bazilarida kendi cocuguna tecavüz eder bazilarida baskalarin cocugunu calip her kötülügü yapar yani yasini basini almis adamlar sapikmi desem manyakmi desem irzdüsmani desem insanmi desem ne desem bilemiyorum alacan öyle adamlari yada insanlari derisini soyup tuzlu suya batiracan cani yandigi kadar yansin yo öyle degil diri diri mezara gömecen
-----
0

Beitrag gepostet am 23.08.17, 19:06 @mehriban Nr.: 10 Antworten

Bir insan acı duyabiliyorsa canlıdır. Başkasının acısını duyabiliyorsa İNSANdır..!"

Bild könnte enthalten: eine oder mehrere Personen

-----
0

Beitrag gepostet am 23.08.17, 19:11 @mehriban Nr.: 11 Antworten

Çocuklar ölüyor farkındamısınız ?
"Başkalarının zavallılığına bakıp kendi haline şükredenlerden tiksiniyorum."

Dostoyevski

Bild könnte enthalten: 1 Person, sitzt und Kind

-----
0

Beitrag gepostet am 23.08.17, 20:17 @dilaraaaaaa Nr.: 12 Antworten

slm biliyorsunuz artik 18 yasindan kücük biriyle evlenmek kanun ve yasalara göre tecavüz sucu olarak gecer..cocuk yasta evlilikler nadirde olsa gerceklesmekte bunun sebebi dinimizde hz muhammedin 9 yasinda ayse ile evlenmesi olarak gözükebilir..bu konuda benim arajtirmalarim dinledigim hocalarin yüzde 99 u ayseyi 6 yasinda yanina aliyor 9 yasinda evleniyor,ayrica bu durum buharinin hadis kitabindada sabittir,bir kac hoca ise bu durumu söyle ifade ediyor arablarda kizlarin yasi ergenlige girdiktan sonra baslar dolasiyla aysenin yasi 18di diyende var dorusu bu yorum beni tatmin etmedi...bazilari ise aysenin yasinin 14 civari oldugu arablarda sicaktan dolayi kizlarin cabuk olgunlastigi gibi ifadeler var bu durum bile olsa 50 yasinda 14 yasinda evlilik yine uygun gözükmüyor...eger sizin bu konu hakkinda bilginiz varsa ayse nin yasiyla ilgili paylasirsaniz sevinirim.....
0

Beitrag gepostet am 23.08.17, 21:58 @mehriban Nr.: 13 Antworten

Peygamber 50 yasindayken  hatce anamiz  9 yasindaydi,ayetlere görede  11 yasinda karisi yapti. simdi  50 yasindaki adam 10 yasindaki cocugu karisi yapmis, adam peygamberden  bir adim gerideymis demekki,yasasin müslümanlik

-----
Bizde Sevgiliye Karanfil almasini bilirdik,Ac idik yedik Ka
0

Beitrag gepostet am 23.08.17, 22:02 @dilaraaaaaa Nr.: 14 Antworten

Ben sahsen  Kuran,i iki sefer okudum, Hatce 9 yasinda Muhamme,de veriliyor 11 yasinda  karisi yapiyor,varmisya  falan  filan deyil kuran,da yazilan bu, peygamber sübyanciymis  ona inanan  sübyanci olunca niye sikayet ediyorsunuzki? yine banlanacaz )

-----
Bizde Sevgiliye Karanfil almasini bilirdik,Ac idik yedik Ka
0

Beitrag gepostet am 24.08.17, 00:07 @mehriban Nr.: 15 Antworten

mehriban can bu konuyu ele almak icin cesaret ister...) kutluyorum sizi...
dünyanin en pis seyi varsa bu pedofil hastaligina kapilmis mahluklardir....

bence ebeveyenlerin izni olsada bir kiz 18 e girmemisse evlilik yasaklanmali....
fakat bir adam yaslanirsada diyelimki adam 70 olsada kadin olgun yasta  18> evlenmisse kendi kararidir. 

bence bunu kiyan imamlari her kim ise kiniyorum ve kücücük oyun yasinda olan kizlarini da böyle hasta pedofillere veren ebevyenleride katil olmakla sucluyorum.......
 INSAN likta asla yerleri yoktur .... hatta cevre onlari dislamasi lazimki herkes örnek alsin....

mehriban gerci yazilacak cok sey var... kitaplar yazilir bu konu hakkinda....

herkes kendi vicdanini sorgulasin erginlesmeden evlenen kac aile mutlu veya hala beraber?????

genc yasta evlenen lerin cogu ya ayri yada cocuklar, cevre , örf, ve gelenekler icin beraberdirler...
 fakat Avrupa da kadinlarincogu artik minnet altinda olmadiklari  icin bu evlilikleri tahammül edemiyorlar .........
selamlar

-----
insan olabilmek bir sanattir
0

Beitrag gepostet am 24.08.17, 06:25 @mehriban Nr.: 16 Antworten

Tokat Almus’a bağlı Kolköy’de yaşayan çiftçi Rıza-Kezban Aktaş çiftinin 6 çocuğunun en küçüğü Sümenye Aktaş, 7 gün önce ortadan kayboldu.

Yaylaya çıkan Rıza ve Kezban Aktaş çifti, köylerindeki evlerine bıraktıkları kızlarını ertesi gün döndüklerinde bulamadı. Çift durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Genç kızı bulmak için arama yapılırken, aileye gelen telefon ile Sümenye’yi, komşu Yuvaköy’den 28 yaşındaki S.A.’nın evlenmek amacı ile kaçırdığı ortaya çıktı

-----
az şeye sahip olanın köleligide az olur yaşasın asil yoksull
0

Beitrag gepostet am 24.08.17, 06:25 @mehriban Nr.: 17 Antworten

Tokat Almus’a bağlı Kolköy’de yaşayan çiftçi Rıza-Kezban Aktaş çiftinin 6 çocuğunun en küçüğü Sümenye Aktaş, 7 gün önce ortadan kayboldu.

Yaylaya çıkan Rıza ve Kezban Aktaş çifti, köylerindeki evlerine bıraktıkları kızlarını ertesi gün döndüklerinde bulamadı. Çift durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Genç kızı bulmak için arama yapılırken, aileye gelen telefon ile Sümenye’yi, komşu Yuvaköy’den 28 yaşındaki S.A.’nın evlenmek amacı ile kaçırdığı ortaya çıktı

-----
az şeye sahip olanın köleligide az olur yaşasın asil yoksull
0

Beitrag gepostet am 24.08.17, 13:08 @mehriban Nr.: 18 Antworten

Selam canım sessiz kalmayıp duyarlı davranışından ötürü tebrikler, bu tur haberleri okudukça midem bulanıyor böyle evlilikleri akilim almıyor küçücük bir çocuğun bile bile ateşe atılmasıdır herkes isterki çocuğumun sağlıklı büyüdüğünü göreyim, okusun kendi ayaklarının üzerinde durabilsin ama lanet olsunki mal gibi görüp satanda var neymiş bizim gücümüz yetmiyor iyi ve bolluk içinde yasasın diye kızlarını haraç mezat satanlar var madem imkanın Yok doğurma kardeşim bunları dinimizle bağlantılı hiç sorgulamak bile istemiyorum insan olan böyle birşeyi yapmaz.
-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 24.08.17, 13:11 @pusu_vadi Nr.: 19 Antworten

Kuran ı  3 ayrı baskı ve üç dilde okumama rağmen hepsinde 9 yasında yazıyor bu durumdan son derece rahatsız olduğum icin haliyle sorgulamaya başlıyor  insan bu nasıl olur diye bir çok hocaya da sordum çoğu  6-9 dedi Aişe'nin evlilik yaşı ile ilgili ileri sürülen görüşlerden birisi de o dönemde kızların yaşının âdet görmeye başladıktan itibaren sayılmaya başlanmasıdır. Buna göre rivayetlerde belirtilen 6 ve 9 yaş Aişe'nin âdet gördükten sonraki yıllarını ifade edilmesidir oldu. Gönül isterki öyle olmuş olsun çünkü ne yazık ki o döneme ait hiç bir resmiyet Yok diyanetin yayınladığı ansiklopedi de bile buna dair bir yazı bulunmuyor. Bu yüzden toplum bilgisiz uzaylıların geldiğine dair bir sürü belge yayınlanıyor ama kutsal kitabımızın açıklanmasını hala bekliyoruz 
-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 24.08.17, 13:32 @erdemce Nr.: 20 Antworten

Bu haberi bende okudum güya kız kendi rızası ile kaçmış deniliyor adam ise gözaltına alınmıştı son durum nedir bilgim Yok bilen varsa yazsın lütfen
-----
viva la vida ...
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!