132 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 14.08.17, 17:42 Nr.: 1 Antworten

Izmir
4,5 gün daha izmirdeyim.....baska izmirde olan varmi? izmir dediysem...cesme felan degil......konak...karsiyaka..sirinyer..tarafinda?

dün urla ya gittim...vapur ile...ama yanliz olunca pek güzel olmuyor...benimle gezecek bir bayan ariyorum....*dermisim*  ve dedim

niyetim sadece gezmek......ama alisveris merkezlerinde degil.....tamam gezilir ordada ..güzel olan yerler var...ama bütün gün boyunca degil.....

mesela..carsamba veya persembe...gümüldere ye gitmeyi düsünüyorum...bakalim nasil bir yermis...

benimle gelmek isteyen yoksada.....dedigim yerlere yakin gidilcek görülcek yerler biliyormusunuz?

tsk ederim..iyi aksamlar
0

Beitrag gepostet am 16.08.17, 07:38 @soulrider80 Nr.: 2 Antworten

Izmir
slm sana ve tatilde olan herkese iyi tatiler dilerim kismet olursa bende yakinda tatile gitmek istiyom antalya yada alanya tekral sana iyi tatiler
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 17.08.17, 12:17 @semp Nr.: 3 Antworten

Izmir
aleyküm selam

mavi bahce ye gecen hafta gittim...güzel yer...yesillik...

hosgelmisin...biraz erken haber edemedin mi  ben dün ilk izmir fuarinda gezdim..sonra bornovada idim....

simdi yolum alsancak..sevgi yoluna dogru....kitapcilar sokagina....ordan konak ...ücyol...dogru baldan dondurma ciya....

kirmizi sortlu....tshirt üzerinde ejderhali birini görürsen ..o benim...birde gri sirt cantasi

paytona tek basina binmem...sen davet etsene beni...yarin son gün....hadi hatrina

sen kac gün burdasin? kim bilir cesme..bodrum vs gitmisindir simdi bile... bak haftasonu....enternasyonal fuar basliyor...belki begendigin sanatci vardir....ben göremicem...ah SILAM ah

belki aksama dogru yine burdayim...
0

Beitrag gepostet am 17.08.17, 12:19 @yenilikci Nr.: 4 Antworten

Izmir
bu ara

evet sadece gezmek icin kardes tek basina cafelere vs gidilmiyor...günesin batisi vs seyredilmiyor.....bisiklet sürülmüyor.....tabiki hepsini tek basina da yaparsin..
0

Beitrag gepostet am 17.08.17, 12:20 @mehriban Nr.: 5 Antworten

Izmir
aleyküm selam

tsk ederim...insallah olur....sanada iyi tatiller dilerim simdiden
0

Beitrag gepostet am 17.08.17, 18:34 @6269726f6c Nr.: 6 Antworten

Izmir
Payton mu fayton mu

Sağol ama anca beraber olur... 
0

Beitrag gepostet am 18.08.17, 19:11 @by-ferdi Nr.: 7 Antworten

Izmir
Kız var da biz mi göremedik?

Yahu yolda giderken kızlara benimle gezermisiniz diyeceğim?

Neyse geçti artık...tatil bitti... 
0

Beitrag gepostet am 19.08.17, 08:22 @by-ferdi Nr.: 8 Antworten

Izmir
selam ferdican bende doymustum izmirin kizlari cok güzel oluyormus 
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Izmir