32 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 21.07.17, 22:54 @semp Nr.: 1 Antworten

Arabayla ....
Birde yere oturup yiyin ormana tuvalete gidin..uykusu gelen arabada uyusun kadinda bekcilik yapsin....rezillik
-----
Yer cekimi kalksin..dünyadan düselim......
0

Beitrag gepostet am 21.07.17, 23:59 @semp Nr.: 2 Antworten

Arabayla ....
20 sene her sene araba ile gitdik.  Iyi tarafi kadar kötü tarafinida gördüm...yerde yeme masa bul hanimefendi gibi orda yiyin....ormana dalma temiz tuvalete git...arabayi yiyecek dokdurmaya degmez almanyani cikmadan sicaktan hepsi bozuluyor zaten.....artik her yerde mola yerleri var..ordada yemeye bir seyler bulunuyor...ben bulgarda kizartilmis patates .ve kahve icdim...yani cingene devri gecdi.. türklüge yakisir sekilde yolculuk yapin..
-----
Yer cekimi kalksin..dünyadan düselim......
0

Beitrag gepostet am 22.07.17, 01:07 @semp Nr.: 3 Antworten

Arabayla ....
Arabayla gitmenin keyfi bir baska oluyor..adrinalim  zirve yapiyor addeta.
.cimrilik pintilik yapmadan gidilmeli....
0

Beitrag gepostet am 22.07.17, 07:33 @semp Nr.: 4 Antworten

Arabayla ....
selam can izinemi gideceksiniz yolunuz acik olsun hem arabayla bunca yol cekilmez ben bizimkilerden biliyorum onlarda bir iki sefer arabayla gitiler sözde cok güzel oluyormus yolda yemek cay mesele sarma börek lahmacun yogurtlu ispanakli köfte peynirli börek iste kafaniza göre yapin tekral yolunuz acik olsun allah yardimciniz olsun
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 22.07.17, 14:23 @semp Nr.: 5 Antworten

Arabayla ....
Ben yolculuga cikar iken sadece enerji iceceyi ve su aliyorum.yemek icmek ihtiyacimi yoldaki resturant ve otelerde gideriyorumm.gidis guzergahip  macar ve bulgaristan..donus guzergahim ise yunanistan ..igomanisa .....italya ankona oluyor.
0

Beitrag gepostet am 23.07.17, 21:01 @semp Nr.: 6 Antworten

Arabayla ....
Yola cikarken  beyaz peynir domates  soguk su yetiyor ve  ekmek ben hersene   böyle giderim
0

Beitrag gepostet am 29.07.17, 20:32 @semp Nr.: 7 Antworten

Arabayla ....
Hemsoma bak sen kolları sıvamış  çok seye gerek yok kahvaltılık kafi bol da su ama sen şimdi gaz ocağını paket yapmıssin dır çaydanlık falan
-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 30.07.17, 09:47 @semp Nr.: 8 Antworten

Arabayla ....
sen cok yasa demek Mangal takimini hazirladin kapikulede türkiyeye giris partisi verecen 
-----
0

Beitrag gepostet am 30.07.17, 22:22 @semp Nr.: 9 Antworten

Arabayla ....
Hahahaha yakışır hemsoma afiyet olabilir
-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 30.07.17, 22:54 @semp Nr.: 10 Antworten

Arabayla ....
::.............. olur olur baska isteyinde varmi pmes

0

Beitrag gepostet am 01.08.17, 16:12 @semp Nr.: 11 Antworten

Arabayla ....
halaymi süper dinle yolda dinlersin ara sirada halay cekersin en bastaki delikanli süper oynuyor 
-----
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Arabayla ....