131 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 29.03.17, 22:39 @aksiyon Nr.: 1 Antworten

Rusya ve ABD istedi bizde Suriyeden çekildik.
kisi olarak türkiyenin suriyenin ic iliskilerine mudahale etmesini dogru bulan birisi degilim ve geri cekilme isabetli ve dogru karar oldugunu dusunuyorum,
  ama sunuda sormadan gecemem ne olduda geri cekildi türkiye misyonunumu tamamladi ne elde etti,bana göre tam bir hüsran..ortadogu batakliktir girmeyin diyoruz orda guclu aktörler var sana izin verirlermi?yok biz türkiyeyiz biz cok gucluyuz ahkam keseriz sadece ama sopayi gördugumuzde kuyrugumuzu kisar geri kacariz..irak meselesindede öyle olmadimi askerlerin baslarina cuval gecirmedilermi ne yapabildi tprkiye kocaman bir hic
0

Beitrag gepostet am 29.03.17, 22:54 @kurtbeyi Nr.: 2 Antworten

farkli saiklerlede olsa seninle ayni dusunuyorum..biliyorsun ideolojik olarak kasit kisileriz
0

Beitrag gepostet am 29.03.17, 23:14 @kurtbeyi Nr.: 3 Antworten

hayir yaniliyorsun ben etnik ayrimciligi savunan birisi degilim tam tersi benim dusuncem keske kosullar uygun olsada dunyadaki butun duvarlar kalksa,dinler milliyetler irklar oradan kalksa,butun dunya kardesce yasayabilse...
 eger bir toplum bir ulus kendisini kendi kimligini yasamak istiyorsa buda onlarin en dogal insan hakkidir..asla tr de bir kurt devletinin olusumunu dogru bulmuyorum cünkü iki topluluk cak vazla icice girmistir önemli olan onlarin demokratik talepleri kabul görsün ve haklari anayasal cerceve icerinde güvence altina alinsin
0

Beitrag gepostet am 01.04.17, 12:04 @aksiyon Nr.: 4 Antworten

.dis politikamiz utanilacak bir duzeyde..olan 75 vatan evladina olduu,..öyle asarim keserim demekle olmuyor  ..dünya yemiyor haccii..
0

Beitrag gepostet am 01.04.17, 18:37 @aksiyon Nr.: 5 Antworten

Iki gozum.bir halkin ozgurluk sevyesi..o halkin bilinc sevyesi belirlerr.
0

Beitrag gepostet am 03.04.17, 00:55 @aksiyon Nr.: 6 Antworten

senin politikten  anlayisinin icine edeyim .. sagdan soldan laf topliyacagina  kendin okusaydin 
simdi bu yaziyi yazmadin cahil insan
-----
NOKTA KADAR MENFAAT ICIN VIRGÜL KADAR EGILMEM..
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Rusya ve ABD istedi bizde Suriyeden çek...