157 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 22.02.17, 00:54 @-tonii- Nr.: 1 Antworten

yüzsüzlügün böylesi!
toniiiiiiiiiiiiiiiiiii bura olmamis 
0

Beitrag gepostet am 22.02.17, 01:03 @-tonii- Nr.: 2 Antworten

yüzsüzlügün böylesi!
 haha evet sabahlari zor yaa iste cooli noch 

yap bi eksipresso ayilirsin

0

Beitrag gepostet am 22.02.17, 01:10 @-tonii- Nr.: 3 Antworten

yüzsüzlügün böylesi!
ferdiyi kapatip tekknooo aciyosun ve ayiliyosunnn tonican 
0

Beitrag gepostet am 22.02.17, 01:23 @-tonii- Nr.: 4 Antworten

yüzsüzlügün böylesi!
hepsi aradi bitti   kaldi 40 dak  finish 

0

Beitrag gepostet am 23.02.17, 11:12 @-tonii- Nr.: 5 Antworten

yüzsüzlügün böylesi!
tonii evet diyen hdp lilerin yüzüne tükürsünler cikarsada ancak piyondur demissin..hdp secmenini her yazinda bu sekilde tek kalipta sadece kendin gibi düsünenenler olarak görmeye devam ediyosun...hasip kaplanin hdp vekilleri tutuklaninca sokaga cikmayan kürtlere ne dediginide unutmadik..kac kürt cikti peki  sokaklara???..ayrica akp hdp gibi IRKCI parti degildir tüm türkiyenin partisidir...
0

Beitrag gepostet am 24.02.17, 11:38 @-tonii- Nr.: 6 Antworten

yüzsüzlügün böylesi!
belirtmek istedigim türkiyeyi yöneten parti oy aldigi kesimden sorumlu degildir tüm türkiyeden sorumludur..erdoganin chp veya hdp li vatandaslara seslenmesi oy istemesi kadar dogal bisey yoktur ( sana göre yüzsüzlük olmus ) ...ayrica suan anket sonuclarina göre akp icinde bile yüzde 5..10 arasi hayirci kesim varmis... ben akp lilere bu hayir veriyor diyo hakaret etsem kücümsesem yakisik almaz tercih haklaridir...senin konuya yazmamdaki neden senin evet oyu verecek olan varsa hdp secmeni icerisinde bunlari piyonlukla suclamandi...5 milyon secmeni nasil olurda bir kaliba sokabiliyon genelliyon anlam veremedim...
0

Beitrag gepostet am 24.02.17, 11:39 @bizimel Nr.: 7 Antworten

yüzsüzlügün böylesi!
acayib senaryo yaziyon bilim kurgu gibi sonrada benim düsünmemi istiyon azicik aklim vardi onuda kaciricam yazdiklarini okudukca
0

Beitrag gepostet am 25.02.17, 13:08 @-tonii- Nr.: 8 Antworten

yüzsüzlügün böylesi!
Tüm liderleri,tüm partileri bir kenara koyun,birakin orada kalsinlar..
Sonra sapkanizi önünüze koyup,yapilmak istenen degisikligi madde madde inceleyin,bu günü ve yarini düsünerek karar verin...
Ayrica evet yada hayirci diyerek ayrismaciligi yapmayin.
Birakin isteyen istediginden oy koparmaya kalksin,yüzsüzlük yapiliyorsa herkesin takdiridir.
Millet simdiye kadar bazi seylerin farkina varmadiysa bundan sonra hic varmaz.
Dilerim her oy bilincli bir sekilde verilsin.Gerisi milli iradedir,saygi duymak gerek.

-----
Gel,dedi bana,Gör,dedi bana,Öl,dedi,bana.Geldim,gördüm,Öldüm
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

yüzsüzlügün böylesi!