140 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 22.02.17, 17:05 @kurtbeyi Nr.: 21 Antworten

İslam ne diyorsa ona inanıyorum.
akp liler menfatlari olmadan böyle etkinlige katilmaz demissinde 15 temmuzda parayi birak hayatlarini verdiler ..
0

Beitrag gepostet am 22.02.17, 23:55 @pusu_vadi Nr.: 22 Antworten

sadece sunu sormak isterim.
Yarin kilicdaroglu baskan olsa, yada istemedigin biri olacak olsa yine destekleyecekmisin.
0

Beitrag gepostet am 23.02.17, 11:03 @61kafdagi Nr.: 23 Antworten

tabiki herkez kendi destekledigi birinin türkiyyeyi yönetmesini ister,,kilictaroglunu türkiye isterde basa getirirse cogunlugun idaresi diyip saygi duyarim,saygi duyarim ama hic bir zamanda ister eski ister yeni sistem olsun kilictaroglunun türkiyeyi yönetmesinide istemem...bu yeni sistemi evet bizler ERDOGANIN basa gelecek olmasindan dolayi daha cok istiyoruz burayida belirtim...
0

Beitrag gepostet am 23.02.17, 16:43 @bizimel Nr.: 24 Antworten

yazdiklarimi anlamadin sanirim,bu sistem türkiye icin geliyor...bu gelen sistemde erdogani seciyorum ve kemali istemiyorum bu adaletsizlikmi simdi???...
0

Beitrag gepostet am 23.02.17, 16:47 @bizimel Nr.: 25 Antworten

sunuda belirtmeden gecemiyecem,erdoganin gitmesini istiyosaniz bu yol halktan gecer,akp yi yenecek partinin halkin kalbine gönlüne girmesi gerek...hadi diyosunya boyuna AYNAYA bakin keske birazda akp düsmanlari baksalarda aynaya kendilerine ceki düzen verseler....gerci senin akp düsmanligindan baska biseyin yok akp li degilsin chp li degilsin mhp li degilsin hdp li degilsin acaba aynaya bakinca kendinde akp düsmanligi disinda ne görüyon ne savunuyon sordunmu kendine hic ????
0

Beitrag gepostet am 23.02.17, 17:03 @kurtbeyi Nr.: 26 Antworten

hoca hbaerlere baktinmi süleyman soylu kilictarogluna adamlarini topla terör örgütlerinin propagandasini yapmasinlar demis..bir güzel aciklamada numandan gelmis basina terörü destekler nitelikte yanin yapanlar artik yanacak demis...bu iki sey cok önemli türkiyenin en büyük iki sorunu bu bugün gündeme getirdiler net sekilde...bu terör basini acil susturulmali..chp li vekiller konusundada soylu son derece hakli
0

Beitrag gepostet am 23.02.17, 17:07 @bizimel Nr.: 27 Antworten

bu ülkeyi bir parti yönetecek degilmi??? ne kadar vahimki senin destekledigin bir görüsün bir partin yok...sende var olan akp düsmanligi baska bisey yok..acik net soruyom akp gitti diyelim kim yönetecek türkiyeyi veya kimin yönetmesini siterdin desem vallahide billahide bu soruyu cevaplayamassin sen
0

Beitrag gepostet am 23.02.17, 17:09 @kurtbeyi Nr.: 28 Antworten

yok nusaybindeki oparosyonlar icin chpli sezgin tanrikulunun isi...
0

Beitrag gepostet am 23.02.17, 17:11 @bizimel Nr.: 29 Antworten

o yigitleri birileri destekleyip oy vermesse nasil basa gelecek ,,gökten zembillemi)))
0

Beitrag gepostet am 23.02.17, 21:43 @kurtbeyi Nr.: 30 Antworten

Haklisin  Kuran,i iki kere okudum bi sey anlamadim zaten anlamak icin beyin gerek bende olmayan bi sey oda

-----
Bizde Sevgiliye Karanfil almasini bilirdik,Ac idik yedik Ka
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!