94 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 25.02.17, 12:02 @bizimel Nr.: 21 Antworten

Hayır diyebilmenin en güzel örneklerden biri
Oha demek istiyorum bayrağımızı bu sekil kirletenlere ha üstüne basmış ha yakmış ayni sıfata koyuyorum üzerine yazı yazanı orda hayır da yazsa ayni tepkiyi verirdim yazıklar olsun !!!
-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 25.02.17, 12:04 @bizimel Nr.: 22 Antworten

Ben sadece Müjdat gezenin sanat merkezini kundaklayanı değil İstanbul valisini ve o gün görev yapan hakimi de kınıyorum. Burhan denilen şahıs ap acık ben yaptım dediği halde neymiş Abdul Hamid'in torununa laf söylemiş be adam sen önce bir tarih kitaplarımı oku da torununun ismini doğru zikretmeyi öğren bunun üstüne hakim beyimiz serbest bırakıyor neymiş terör örgütüne mensup değilmiş daha öncede suc işlememiş ki adamın boy boy çocuğunun gözü önünde silahlı fotoğrafları çıktı. İstanbul valisine gelince neymiş dört tane çocuğu varmış yahu sanat merkezinde ayakları yanan bekçinin de dört çocuğu var bu ne biçim bir savunma türü. Nedense önce insanlar isyan etmek zorunda ayaklanmak zorunda ki  yargı tekrar tutukluyor bu daha öncede  şortlu kızı ulu orta tekmeleyen de de yapılmıştı maden ki demokrasi diyorsunuz işinizi doğru dürüst yapın yapamıyorsanız da yapanları dört parmaklıklar ardında haksız yere tutmayın !!! 
-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 26.02.17, 14:20 @isabella Nr.: 23 Antworten

slm canim türkiyenin hic sorunu poriplemi bitmiyor ya 400 millet vekil  yada kaos onu gectik birde idam cikardilar onuda gectik insanlari toplumu birbirine biraktilar türk kürt alevi süni yahudi hiristan onuda gectik hapishaneler doldu tasti yasli genc dimden iceri atildi ne kadar akili bilincli insan varsa icerde onuda gectik cocuk tecavüzleri ve 10 yasinda kiz cocuguna nikah kiyan onuda gectik simdi baskanlik sistemi istiyorlar bu baskanlik sistemine hayir diyorum cünki tecavüzcüler serbest bunca analar evlatlarindan etiler bunca cocuklar anasisz babasiz kaldi sokaklarda yasiyorlar nicelerin evini telef harebe etiler camilere saldirdilar cem evlerine saldirdilar birbirine vurmakla gectiler kimin icin bir arsiz icinmi  türkiyeyi öyle bir hale getirdilerki dost düsmana kendilerini rezil etiler her ülkenin cumhurbaskani var basbakani var ama bizimkiler bir hikmetir hic bir seye razi degil hep istiyorlarki tek benim isdedigim olsun olmuyor ben buyle acimasiz merhametsiz insafsizca baskanlik sistemine hayir diyorum
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 26.02.17, 14:37 @isabella Nr.: 24 Antworten

Bild könnte enthalten: eine oder mehrere Personen              Bildergebnis für müjdat gezen madimak
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 04.03.17, 10:16 @mehriban Nr.: 25 Antworten

Selam canım bizim milletimizde biraz akıl varsa zaten bu sisteme hayır diyecektir söyle merakımdan biraz sokak anketlerini izledim de çoğunluk hayır dan yana ve de gayet güzel nedenlerini saymışlar evetciler ise tek bir neden söylüyor o da adamı seviyorum  icerigini bilmeyen tekrar okusun anlasın yada evinde otursun hic  oy hakkını kullanmasın derim ben
-----
viva la vida ...
0

Beitrag gepostet am 25.03.17, 23:38 @bizimel Nr.: 26 Antworten

Dünyayi hep HAYIR diyenler degistirdi,biat edenler degil 
-----
adamına göre Verfügbar !
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Hayır diyebilmenin en güzel örneklerden...