122 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 19.01.17, 23:58 @dick Nr.: 1 Antworten

a haber

arkaslar yorumlarinizi hayretleri icinde izliyorum.

dedikleriniz dogru olabilir taraf tutuyor vs.ama en azinda adam vatan milet dusmani degil....

bu elesirileriniz Ahamet hakan icin olsaydi aklisliyacaktim sizleri

ahmet hakan resmen vatana milete devlete kan kusuyor bo konuda yorulamirinizi merak ediyorum,bir gun kimse ahmet hakani linc edercesine elstirmedi....

birakin versin mehteri...

meheterden enden rahatsiz olyuoruz ki.Atalarimizin zafer marsi

( yapmacikda olsa su gectigimiz zor  donemede azda olsa duygularimiza tercuman olyuor)MORAL VERIYOR

MEHTERE devam.....

0

Beitrag gepostet am 20.01.17, 00:32 @dick Nr.: 2 Antworten

a haber

DICK KARDES yazdikalrina saygim var haklida olabilirsin

ama benim tepkim de hakli

ahmet hakanin ne oldugunu biliyorum ama kime hizmet etigi beli

ermeni milletvekileri aldik mecliste halan iciniz rahat olamdi

gecen meclsite yaptigi kusathligi beli, ermeni katliamai diyye provakson yapmanin tam zamaniydi!!!

benim kürt vekilim mecliste bulunsun kürtleri savunsun demokarsi cigisiznde

ama ermensitana ve siyoniste hiszemt eden benim vekilim degil olamaz

tr de ozgurluk yoktur diyen nankordur,meclsite kurt miletvekilimiz var turkce bile bilmiyor

tr de olan demokarasi ozgurluk  nerde varmis ornek gosterin.

bizim bizden baska dostumuz yok,sagci solcu,sunni alevi .kurt, turk, arab kardesiz birlik olmaliyiz.

tarihi bilmyien kürt kardeslerim dedelerine sorsunlar:

rus isgalinde ermeniler doguda kürt haklini katl eti komsularini cocuklari gebe kadinlari sungulere untulmadi

bu konuda hakinizi arayin arkanizdayim sonuna kadar ,ama malesef kimse bu katlimada soz etmiyor ne garib!!!!!

kurtler ermenileri katl eti ifitirasina: develet dogu anadoludaki kurtlere silah ve asker yolayinca,

ailleleri  yok olmus kurtlerde ermeneileri oldurler,ama sonucta savas

0

Beitrag gepostet am 20.01.17, 00:54 @dick Nr.: 3 Antworten

a haber

dick kardes BEN  hem turkun hemde kurdun ayrimiciisana karisiyim.ben de kürdum soz konsu o degil.dediklerine katiliyorum o kodnuda bilgi sahibi degilim( fetocu oldugunu bilmiyorum)

su da bir gercek kurtler zulme haksizliga cok ugradi gecmiste,bunun nedeni yanlis politikalr veya satilmis poltikacilar tipki bugunki gibi,develti yanlis yonledirdiler.bunlarda yavas yavas temizledi temizleniyor

umarim bundan sonra vatmizdaki tum haklar huzura erecekler

biraz sabir ve azim gostermemiz lazim,onemli olan birlik berbaberlik.

amacim kimse kirmak uzmek degil,huyum kurusun baszan haksizligin karisinda susamiyorum

forumunu potikiaya cevirdim hakkini helal et hayirli geceler

0

Beitrag gepostet am 20.01.17, 01:01 @mahho Nr.: 4 Antworten

a haber
maho kardes sana karsi bir antipatim yok,yanlis anasilamsin,dusuncelrimiz farkli oda cok dogal oylede olami,dogrulari konusarak buluruz bud ainsnain geninde iyi gecler
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

a haber