93 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 18.01.17, 21:15 @dick Nr.: 1 Antworten

cellulite
Senin gibi  cahil .dangalak   . Cirkin biri ...kadin bulduda zeluluk melulut begenmiyor..aklinca bir halkmis gibi kendini önemli baska biri gibi göstermeye calisiyor..yazindan bile ne halt oldugun ortada...
-----
Yer cekimi kalksin..dünyadan düselim......
0

Beitrag gepostet am 19.01.17, 10:10 @femefatale Nr.: 2 Antworten

cellulite
merhaba.  dick'in   durumunu  iyi  tahmin  ettin.   gecenlerde  özelden  siyaset  üzerine  sohbet  ederken   konu  bayanlarla   bulusmaya  geldi.  aynen  söyle  dedi.   yaaa   arkadas   buradan  face'den  bayanlara  bulusma  teklif  ediyorum  iyiki  kabul  etmiyorlar.    niye  yaaa  neden  diye  sorunca  basladi  anlatmaya    lan  arkadas   boyum   1,55 - kilom   115 kg.  -  kafada  sac   yok  - göbek  dizlerime  kadar  sarkti.   memelerim   göbek  deligime  kadar  sarkti.   baldirlarim   selülitten  patetes  tarlasi  gibi,   konusurken  bazen  takma  dislerim  agzimdan   firliyor.   diye  kendisi  anlatti.   hatta  gecen  sene  istanbul'da     üc  ayri   estetik  cerrahlarla  görüsmüs   ücüde   ümitsiz  vakia   diyerek   operasyon  yapmayi  retdetmisler.   bende  yaaa   üzülme,  kafaya    takma   < alet >   calisiyorsa   gerisi  teferruat  dedim.    yaaa   arkadas   < alet >  calisiyorda   göbek  dizlere   kadar  yayilinca,  her  tarafta  patetes   gibi  selülüt  olunca    <  aleti >  bulup  ortaya  cikarmak   bayaaaa    SIKINTI    oluyor  diye  anlatmisti.

-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 19.01.17, 22:26 @femefatale Nr.: 3 Antworten

cellulite
tamamen  espri   amaciyla  yazilmis  bir  yorum.   okur-yazar  olan  herkes  bunun    bir  sakadan  ibaret  oldugunu  anlayabilir   sizi   rahatsiz  eden  nedir  anlamadim.   dick   bu   sakayi   anlayisla  karsilayip   mantikli  cevap  verecektir,   nitekim   vermiste.    yazdiginizda  ciddi  iseniz  saka  yapmiyorsaniz.   sizi  ciddiyete  davet  ediyorum   yari  almanca   yari  türkce  laubali  davranis  sergilemeyin   lütfen.    siz  bizzat  dick'e  kendi  yazinizla  benim  genis  kapsamli  yazip  espiri  haline  getirdigim   mevzuyu  özet  ve   keskin  bir  sekilde  dile  getirdiniz   bende  ordan  yola  cikarak  dick'in   anlayisina  güvendigim  icin   böyle  bir  espiri  yaptim   bunun  espiri  oldugunu  anlamaniz  icinde   yazinin  bitiminde  figürler   kullandim. 

Not:  ben  tuvalet  kagidi  kullanmam.  tam  hijyen  saglamak  icin   su   kullanirim.   

-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 19.01.17, 22:38 @dick Nr.: 4 Antworten

cellulite
merhaba.  bunun  espri   oldugunu  herkes  kolayca  anlayabilir.  ben  senin  anlayisina  ve  zekana  güvendigim  icin   bunu  yazdim.   baskalarininda  kolayca  anlayabilmesi  icin  yazinin  sonuna  figürleri  yerlestirdim.  hanimefendi  niye   böyle  bir  tepki  verdi  anlamadim.   senin   selülit  ile  ilgili  yorumlarina  verdigi   cevap  eger  espri  amacli  degilse  kendisi   O'  zaman  neden  benim  sakaya  dönüstürdügüm  konuyu   bizzat   yazdi,   yazdigini  tekrar  okusun.   neyse   basda   söyledigim  gibi   senin  hosgörüne  güvendigim  icin  böyle  bir  yorumda  bulundum   eger  bundan  rahatsiz  olduysan  bu  yorum  ve  < hanimefendiye >  yaptigim   yorumda  konuya  aciklama  getirdim.   bu  yorumun  espri  amacla  yazilmis  bir  hayal  ürünü   oldugunu  tekrar  hatirlatarak  üzdüysem  senden  özür  diliyorum.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 19.01.17, 22:55 @femefatale Nr.: 5 Antworten

cellulite
< hanimefendi > No:  25'te,   Dick´le  ilgili  almanca  yorumunuzu  asagiya  aktaracagim  ben  sizin  almanca  yazdiginiz  tanimlamayi   türkce  abartarak  espriye  dönüstürdüm.    

sizin   yaziniz:  ich  wette  der   hat  selber  cellulite  und  fragt  hintenrum  Was  er  machen  kann. Der  hat bestimmt   auc  männertitten.

Türkcesi: ben  iddiaya  giderimki   onun   kendi  selülitleri  var,   ve  dolayli  olarak  soruyor  selülitlerine  nasil  care  bulabilecegini...   ve   onun   kesinlikle   erkek  memeleride  var.

-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 19.01.17, 23:38 @eses43 Nr.: 6 Antworten

cellulite
bu nasil cirkin bir saka yuh ve pes dogrusu

hadi diyelim bir insan su sizn saydiginiz gibi
bununla sakami yapilr sonucta insan dimi

cok cikin bir saka bence
size hic yakismadi

-----
Geldim , Gördüm , Görüyorum , Görecegim ve Gidecegim
0

Beitrag gepostet am 19.01.17, 23:44 @asos Nr.: 7 Antworten

cellulite
ben  saka  oldugunu  ve  arkadasin  hos  görüsüne  güvendigimi   söylüyorum  siz  hala  ciddiye  aliyorsunuz.  hayal  ürünü  oldugunu  yazdim  üstelik.  ciddiye  alacak  baska  bir  sey  bulamadinizmi?
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 19.01.17, 23:47 @asos Nr.: 8 Antworten

cellulite
insanlar insanlarin dis görünüsü ile alay ve dalga gecmesinden nefrt ediyorum

cellulitli yok yok burnu uzun yok susu busu yok sismanmis göbekliymis, gögüsler büyükmüs vs...

yahu sie ne hoslanmiyorsaniz bakmayin o insanlara

bu tür alay gecen insanlar dört dörtlük ve dünya güzelleri

bazi insanlar o hallere hastaliktan düsüyor
ama nerdee bunu düsünecek beyiler anca saka yada alay gecerler

-----
0

Beitrag gepostet am 19.01.17, 23:49 @eses43 Nr.: 9 Antworten

cellulite
bende o saydiklariniz ile alay edilmez hayal ürünü olsada ama siz anlasaydiniz benim ne demek istedigimi neyse ya bos verin kime ne izah etmeye calisiyorum

-----
0

Beitrag gepostet am 19.01.17, 23:53 @asos Nr.: 10 Antworten

cellulite
sizin  tepkinizi  anlamiyorum.    ben  yaratilmis  hic  bir  varligin  fiziksel  durumunu  alay  konusu  yapmam.  siz  hic  hayatinizda  tiyatro  yada  komedi  filmi  izlemedinizmi?    her  seye  ragmen  yaptigim  aciklamadan  sonra    sanki  ortada  ciddi  bir  sey  varmis  gibi  tavir  sergilemenizle   kendinizi   traji  komik  duruma  düsürüyorsunuz.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 19.01.17, 23:55 @asos Nr.: 11 Antworten

cellulite
siz  önce   mizah,  espri,  ironi,  tiyatro,   hiciv,   sinema  nedir  bunu  kendinize  bir  izah  edin.  gerisini  kolayca  anlarsiniz.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 19.01.17, 23:55 @eses43 Nr.: 12 Antworten

cellulite
burasi tiyatromu ?

traji komedi sizsinz

hayal gücünüz bunlara calisiyor anlasilan

saka yaptiniz ya
saka yapicak baska bir sey bulamadiniz insanin anatomisini saymissiniz nerdeyse allahim ya kop kop kop

-----
0

Beitrag gepostet am 19.01.17, 23:57 @eses43 Nr.: 13 Antworten

cellulite
mizaha gel
espiriye gel tiyatroya gel vs.. gel abi hayallere bakin ya hahahahha

-----
0

Beitrag gepostet am 20.01.17, 00:01 @asos Nr.: 14 Antworten

cellulite
siz  buranin  bayan  sansürümüsünüz?   söyleyin  bilelim  bundan  sonra   yorumlarimizi   sizin  kontrolünüzden  gecirelim.

NOT:  merak  ettim  burada  sizi  gidiklayan  ne,   sizinn sorununuz  ne?

-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 20.01.17, 00:01 @dick Nr.: 15 Antworten

cellulite
kavga etmiyoruz

fikirlerimizi ve düsüncelerimizi döküyoruz buraya

-----
0

Beitrag gepostet am 20.01.17, 00:03 @eses43 Nr.: 16 Antworten

cellulite
beni gidiklayan her ne olursa olsun insanlara samacli bu denli densiz hayal gücüyle yapilanlar

sonucta INSAN dis görünüsü misal olarak alinmamali

kapische, koprende

-----
0

Beitrag gepostet am 20.01.17, 00:04 @dick Nr.: 17 Antworten

cellulite
ben sahsen kavga amacli yazmiyorum
ama karsi taraf o sekil algiliyorsa
onun sorunu

-----
0

Beitrag gepostet am 20.01.17, 00:05 @dick Nr.: 18 Antworten

cellulite
yetissssssssssss  kardesim  yetisssssssssssss    parcalayacaklar  valla.  kesin  bana  idam  cezasi  var.
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 20.01.17, 00:07 @asos Nr.: 19 Antworten

cellulite
bugünlük bukadar yeter

simdi uyku zamani

cellulitlerimi fazlalastirayim göbegimi büyüteyim   derrrmisim hahahha

-----
0

Beitrag gepostet am 20.01.17, 00:07 @asos Nr.: 20 Antworten

cellulite
kapische,  koprende    nooo   nono   toroninto,   moronte   la  guatre  siyonento.
-----
insan bitki hayvan
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

cellulite