139 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 31.08.16, 09:37 Nr.: 1 Antworten

Türkiye 2023 neler olucak ???
Bizi neler bekliyior 2023 te
0

Beitrag gepostet am 31.08.16, 11:42 @gold Nr.: 2 Antworten

2023 lozan anlasmasi sona erecek Türkiyede yüzyilik anlasma....bilip bilmeden yorup yapiorsun ...allah sana uzun ömür versin....
0

Beitrag gepostet am 31.08.16, 11:52 @gold Nr.: 3 Antworten

Örenmek icin okuma lazim yorum yapmak icinde tahrini bilmen lazim Profil bakma sevebimde yasini merak etmistim yorup yap yapma demiyiorum ama mantini kulanda yap güzel insan
0

Beitrag gepostet am 31.08.16, 12:09 @gold Nr.: 4 Antworten

Kizmiyiorum güzel insan Internet elinde az bilgilendir oku yata soru sor neyse allah emanetsin
0

Beitrag gepostet am 31.08.16, 21:11 @1malik Nr.: 5 Antworten

Slm.....bu tarihi türkiyeye göstermemek icin her türlü ihaneti avrupa ve abd yapma cabasinda.onlarda biliyorlarki türkiye her gecen gün dahada gücleniyor.frankfurt hava limaninda cargo bölümü cökecek .....lozan anlasmasi bitiyor hic bir yere bagimli türkiye olmicak...daha bir kac gün önce kendi ürettikleri tankerlerin denemesini izledim.acikcasi türkiye altin gibi bi ülke .......allah türkiyeyi ve türkleri korusun bizlerede dahada gelismis türkiyeyi 2023 senesinde görmeyi nasip etsin...
-----
Bu dünyanin civisimi cikmis ne!!!
0

Beitrag gepostet am 31.08.16, 21:27 @mezig-ffm Nr.: 6 Antworten

Amin kardesim
0

Beitrag gepostet am 31.08.16, 22:16 @mezig-ffm Nr.: 7 Antworten

Evet türkiye 23 te cag atlayacak,yukaridan bir vahi inecek ve artik ucaklarimizi bir uretecegiz,arabalarimizi biz uretecegini,bilgisayar tlf vb hepsini kendimiz üretecgiz,nato savas örgütünden cikacagiz,neo liberal politik entegrasyona son verecegiz,vb vb cogaltabiliriz ne kadarda kandirlmaya musaitiz...
 Oysa degisen pek birsey olmayacak yine disa bagimli nato uyesi,abd nin söylediklerini yerine getiren isralle kafa kol iliskileri gelistirecek,yine abd ve ab nin karakol rolü devam edecek,Belki biraz daha tek adamlik pekistirecek,demokrasimiz problemli bir sekilde devam edecek,darbeci fetullah tasfiye edilip onun yerine baska cemaat örgütleri devletin butun kurumlarina yerlestirilecek ve yerlestirlmeye basladi bile,yani yine cemaat tehlikeleri devam edecek,laiklik hergecen gun tehdit altinda olmaya devam edecek..yargi tamamen vesayet altina alinacak,toplumsal muhalefet susturulacak,yine insanlar ölmeye deva, edecek,vb vb alin size 2023
0

Beitrag gepostet am 31.08.16, 22:48 @1malik Nr.: 8 Antworten

slm 2023 yilina kadar acaba yasarmiyiz yasamazmiyiz bunu allah bilir
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 31.08.16, 22:51 @gelenekci Nr.: 9 Antworten

benim bildigim 2023 türkiye dünyanin en zengin ülkesi oluyormus öyle biliyorum
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 31.08.16, 23:33 @1malik Nr.: 10 Antworten

kuzey korede lizanzli aldigimiz tanklarla, 
japonlara yaptirdigimiz 7. köprünün üsdünde,
 reisimiz nen beraber, 
Saab dan  satin aldigimiz 2005 Modell 9-3 platformundan üretilmis 100 de 100 yerli arabayla, Lozan anlasmanin sonunu kutlayacagiz.. 
Üzerimizde 100 de 100 türk mali, British Aerospace Systems teknolojili FX Ucaklarimiz ucacak.
Saygida hemen hemen tüm düya liderleri ayamiza gelcek. Kosovo, Papua Neuginea, Uganda, Katar ve Timbuktu kraliyetleri. Kim Lozanin sonunu getirdi? Reisimiz! Reisimiz olmasaydi 2023 olmazdi, dünyanin günesin etrafinda dönmesini sagladi. 
2023 Dünya bizde titriyecek, bizi kiskanacak, cünkü artik biz dünya....äähhh ben ne bilim lan, süper güc degiliz, ekonomi güc degiliz, demokrasi de örnek deyiliz, hayat sartlarda iyi deyiliz, findiklarimiz ama iyi....
mhhh yine kandirildik herhalde?  .... Fetönün isidir! 
bana ne  lan micmisim, artik bizim Köprü var KÖÖÖPRÜÜ ve Hava Limani so groß wie Mond lan.

0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!