84 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 30.08.16, 22:04 @gold Nr.: 1 Antworten

cok zekiler
ortadaki hiristiyanada üsteki yahudi ayagiyla basmis amabizim üsteki hiristiyan en azindan dizleriyle duruyo cokta kötü degill
0

Beitrag gepostet am 30.08.16, 22:16 @gold Nr.: 2 Antworten

cok zekiler
saka bir yana dinler arasi diyologa olumlu bakan birisiyim,tüm insanlarin tüm dünyanin tüm evrenin bir yaradicisi sahibi vardir,,allahtan korkan allaha ibadet eden tüm insanlara saygi duyuyorum,,bizim dinimize göre diger dinlerin uymayan yönleri red edilmis ama bir cok yönüde uyar,tevrattla o kadar uyan uyusan yönler varki saymakla bitmez, diyolog yönüyle dinlerin ortak yönlerinin ön plana cikarilmasi hepimiz icin dogru olanidir..
0

Beitrag gepostet am 30.08.16, 23:13 @gold Nr.: 3 Antworten

cok zekiler
dinler arasi diyalogtan kasit kücümseme degilki..tarihe  bakarsan büyük savaslarin temeli hep dinlere dayanir,dinlerde ortak özelik vardir,tevrati incili peygamberleri müslümandir inkar edemezsin bu gercegi,ve bu dinleri peygamberlerinide alllahin gönderdigini unutmayalim... yaradanimizda bizi birbirinizi öldürün  diye yaratmadigina göre...resimde  namaz kilan müslüman oldugu icin alta olmasini hakaret görmüyom ben..
0

Beitrag gepostet am 30.08.16, 23:19 @gold Nr.: 4 Antworten

cok zekiler
ben kimsenin kimsenin diniyle dalga gecildigini görmedimki konunda..o yüzden yaziyom öyle iste..varsa göster ona göre yorum yapalim
0

Beitrag gepostet am 30.08.16, 23:25 @gold Nr.: 5 Antworten

cok zekiler
ha sen resme takildin...resimde hakaret ve asagilayici bir durum göremiyom ben....konu zaten birinin altta üste ortada olmasi degilki,,
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

cok zekiler