84 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 25.06.16, 12:26 Nr.: 1 Antworten

Brexit
Avrupa Birliği'nin yıkım süreci başlamıştır..

Vatanımıza milletimize hayırlı uğurlu olsun inşallah! 
0

Beitrag gepostet am 25.06.16, 13:02 @snowi Nr.: 2 Antworten

Brexit
ingiltere cikmak icin ugrasiyo biz ise yillardir girmek icin ugrastik ne garip dünya..biz girmeden yikilmasin kabul etmiyom 50 yillik emek verdik  bee..
0

Beitrag gepostet am 25.06.16, 13:23 @dick Nr.: 3 Antworten

Brexit
birlikten sanirim almanya disinda gelismis ülkelerden menmun olan yok:almanyayada romen bulgar doldu,,ben mark zamanini  özledim ,hersey yüzde 100 zamlandi euyroyla,ama milletin ayliklari ayni kaldi ,umarim en kisa zamanda kökten dagilirlar....
0

Beitrag gepostet am 25.06.16, 13:30 @snowi Nr.: 4 Antworten

Brexit
ingiltere bu kararla kendine olan güvenini  göstermistir,ayrica sinrilarinada CIN settini cekmistir.. benim ülkeme elini kollunu sallayan vizesiz giremez dedi..birligin dagilma sürecini bu olay baslamistir
0

Beitrag gepostet am 25.06.16, 14:08 @bitterchoc Nr.: 5 Antworten

Brexit
bizi bu birlige almayacaklarini ingiltere gider ayak acikladi 3000 yilinda girer diyerek bide dalga gecti adam,bizim yapmamiz gereken ülke cikarlari icin asya birligi türk birlikleri islam ülkeleri hepsini bir araya toplayip bir süper güc yaratmaliyiz...bu gücü yakalayinca bizim dünya haritasindaki yerimiz konumumuz belli sonra diger devletler düsünsün bizimle nasil iliski kurmak istediklerini...
0

Beitrag gepostet am 25.06.16, 14:25 @snowi Nr.: 6 Antworten

Brexit
Avrupa birligi zoraki kurulmus bi birlik .... birbirini dogramis kesmis bicmis miletlerin kurdugu birlik sonsuza dek ayakda kalamaz .... ingiltere nin cikmasi sadece bi kivilcim ... tabi ingiltere herhangi bir ülke degil dünyanin en büyük 5 ci ekonomisi bu da avrupa nin ne kaybetiginin önemli bi göstergesi. ... fransa italya hollanda ispanya hatta danimarka bile ciddi ciddi cikmayi tartisiyor. .... almanya bu yükü nekadar tasiyabilir?  Diger ülkeleri sayma ya bile gerek yok zaten batmis bitmis ülkeler yunanistan portekiz bulgaristan Romanya vs gibi ....
0

Beitrag gepostet am 25.06.16, 14:34 @pusu_vadi Nr.: 7 Antworten

Brexit
Birlik cözer se almanya da cöker birliginin kaymagini yiyen zaten almanya Hitler zamaninda tankla topla yapamadigini avrupa birligi adi altinda yapiyor bütün ülkeleri sömürüyor. ... bundan da hemen hemen hepsi rahatsiz. ....yakindir bunlarin sonu bunlar daha iyi günleri. ....
0

Beitrag gepostet am 25.06.16, 14:58 @creative Nr.: 8 Antworten

Brexit
tabiki almanya avrupayi sömürüyo,bir cok fabrikalari yurt disina tasimadimi ucuz iscilikten dolayi,almanya kasikla verdigini kepceyle almassa politikasina ters düser...
0

Beitrag gepostet am 25.06.16, 15:02 @pusu_vadi Nr.: 9 Antworten

Brexit
Onlarin da maskesi düstü artik .... yakin gelecek de almanyayi cok kötü günler bekliyor. ... onlar da bunun farkinda o yüzden zaten kilikdan kiliga girip cirpinip duruyorlar ama nafile !!!
0

Beitrag gepostet am 25.06.16, 16:20 @69atilla25 Nr.: 10 Antworten

Brexit
0

Beitrag gepostet am 25.06.16, 16:24 @69atilla25 Nr.: 11 Antworten

Brexit
0

Beitrag gepostet am 26.06.16, 12:25 @bitterchoc Nr.: 12 Antworten

Brexit
Haklısın...

Ama hep doğru zamanda doğru kararlar alan bi Cumhurbaşkanımızın.. yine aynı şekilde, zamanı geldiğinde AB müzakerelerini referanduma götüreceğinden hiç şüphem yok. 

0

Beitrag gepostet am 26.06.16, 12:39 @snowi Nr.: 13 Antworten

Brexit
Insallahavrupa islam düsmanligi yaparken insallah kendi dagilir..
-----
.-------------
0

Beitrag gepostet am 26.06.16, 14:03 @sesleni Nr.: 14 Antworten

Brexit
Vatan sevgisi?  Insan sevgisi?  Iyi salladin yine vatan haini atilla yi alkislamakda ancak senden de beklenirdi zaten bozacinin sahidi ciraci sen hangi vatanindan bahsediyon almanya dan mi heralde ancak orasi senin gibilerin vatani olur .... türkiye cumhuriyetinin sen ve saz arkadaslari gibi bati sevdalilarina yobazlara ihtiyaci yok.... Sen git atila gibilerin sak sakciligina devam ed
0

Beitrag gepostet am 26.06.16, 14:27 @sesleni Nr.: 15 Antworten

Brexit
Evet yine ben isine mi gelmedi seni tanimama gerek yok ne mal oldugun yorumlarindan belli oluyor zaten! !! Düne kadar Din düsmanligi islam düsmanligi yapan sen degilmiydin ? Simdi gelmis mübarek günden kul hakkindan bahsediyon sen ne cins bi sahis sin böyle?  Iki yüzü kilikdan kiliga girme sen git papazina tapmaya devam ed islam la alakan yok bari agizina da alip kirletme ... !!!
0

Beitrag gepostet am 26.06.16, 14:56 @sesleni Nr.: 16 Antworten

Brexit
Hahaha ben senin dualarinla cennetlik olmadim ki senin bedduanla cehennemlik olayim kaldi ki benim yorumlarim da küfür yok sadece gözlemledigim gercekler var gercekleri yüzüne vurmak da sana dokunduysa o da senin sorunun iki gözüm bak senin atalarin senin dinin diyorsun. ... benim dinim ayni zaman da insanlara dogrulari yüzüne söyle diyor ramazan ayinda söyleme demiyorki dinimizi kafana göre yorumlama sen git kendi dinini yorumla ... kimin cennet yada cehenneme gidecegini Allah bilir öyle ben hakkimi helal etmiyorum yan cehennemde demekle olmuyor yok öyle bedava cehennem
0

Beitrag gepostet am 27.06.16, 10:20 @sesleni Nr.: 17 Antworten

Brexit
Amada zivaladin ha Din konusunu acan zaten sendin cok anliyormus gibi kendin calip kendi kendine oynuyon. ... sen o nasiyatlerini kendine sakla Din konusunda senden nasiyat dinleyecek degilim kapischhhh mi
0

Beitrag gepostet am 27.06.16, 19:03 @dick Nr.: 18 Antworten

Brexit
Bi aglamadigi kaldi IQ su yüksek sesleni efendinin yalvariyor benle ugrasma diye baksana isi dine kadar getiriyor hahaha bi an acidim haline
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Brexit