144 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 24.06.16, 22:37 @asri Nr.: 1 Antworten

T B forum sayfasinda...
bende sunumlarda sadelikten ve herkesin anlayacagi dilden konusulmasi taraftariyim, tv de bazen bir konusmaci dinliyom,adam öyle kelimeler kullaniyoki,sözlük acip karsiligini aramam gerek,halbuki ayni kelimeyi karsilan herkesin anladigi  bir kelime kullaniyomus,neden peki böyle isi zorlastiriyolar ve ne demek istediklerini anlayamiyoruz..kisa öz sade anlatim taraftariyim...
0

Beitrag gepostet am 24.06.16, 22:44 @asri Nr.: 2 Antworten

T B forum sayfasinda...
 o kadar
0

Beitrag gepostet am 24.06.16, 22:46 @okitapmes Nr.: 3 Antworten

T B forum sayfasinda...
dick bizim yeni kahramanimiz senin haberin yok adam artik tek basina 5 kisiyle savasiyo burdaa bende dick diyom
0

Beitrag gepostet am 24.06.16, 22:48 @_asil_ Nr.: 4 Antworten

T B forum sayfasinda...
selam.. ben hepinizi takip ediyorum  
0

Beitrag gepostet am 24.06.16, 22:52 @okitapmes Nr.: 5 Antworten

T B forum sayfasinda...
sangay 5 lisi onlara karsi ( davut atilla sesleni toni hayretya) dickte pehlivan ahmet ...
0

Beitrag gepostet am 24.06.16, 22:55 @okitapmes Nr.: 6 Antworten

T B forum sayfasinda...
0

Beitrag gepostet am 24.06.16, 22:55 @asri Nr.: 7 Antworten

T B forum sayfasinda...
seni artık takip etmiyecegim diger özel günler yetmiyormuş gibi birde ablalar günü çıkardın başımıza bende abla abi çok senin formu okudukdan sonra hepsini aradım kutladım
0

Beitrag gepostet am 24.06.16, 23:03 @okitapmes Nr.: 8 Antworten

T B forum sayfasinda...
kitlendim aha simdi niye benim husyk im yok diye...birgün olacak ümidiyle yasiyoz
0

Beitrag gepostet am 24.06.16, 23:03 @_asil_ Nr.: 9 Antworten

T B forum sayfasinda...
slm can ben fazla bakmiyom kim ne yazmis kim ne demis sadece iki kisi var ara sira onun yazilarina bakarim 
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 26.06.16, 13:41 @_asil_ Nr.: 10 Antworten

T B forum sayfasinda...
merhaba. acikcasi  forumdaki  tartismalari  pek  ciddiye  almiyorum.  erkekler  kahvelerde  yaptiklari  ideolojik  < lakirdilarini >  burada  devam  ettiriyorlar.  bazi  bayanlar  bu   < lakirdilara >  uyum  saglamak  icin  mudahil  oluyorlar.   ben   genelde  tartismalarin  iceriginde  yapilan  kavram  kargasasini  tartisma  icerisinde  gündeme  getiririm  cok  zamanda  kavram  kargasasini  yapanlar   inatla  yaptigi  hatayi  savunur   hatta  arkadasi  gelir  onun  hatasini   sevimli  hale  getirmeye  calisir.   bu  nasil   gaflettirki   bir  konu  üzerinden  fikri  tartismayi   kisisellestirip   karsilikli  tartismaya  dönüstürebiliyorlar.  kisilerin  sahsi  görüsü,  ideolojik  tutumu  kendini  baglar   ama  eglemi,  ifadesi  toplumu  ilgilendiriyorsa   hassas  davranip   kavramlara   dikkat  etmeli   yanlislarini  kabul  edip   düzeltmeli.  benim  kavramlar  üzerinde  fikir  beyan  etmem  cogunlukla  erkekleri  rahatsiz  ediyor.   cünkü   biz  türk  erkekleri  kuru  gürültüden  iyi  anladigimiz   icin  lafimizin  üzerine  laf  söylenmesini  kabul  edemeyiz.  bütün  hayatimiz  futbol,  ideoloji,   yemek/icmek,   kendi  kendimize  proganda  yapmak.  <  Simdi  her  zaman  oldugu  gibi  erkeklerin  tamami  bana   kadin  yalakasi  diyecekler  >  1.  kadin  önce  insandir.  2.  kadin  yer yüzünde  yaraticisini  en  iyi  temsil  eden  canlidir.  3.  kadin   egiten,  yetistiren,  sekil  verendir.   4.  kadin    merhamet   ve   sevgi  sunumunda  karsilik  beklemez. 5.  kadin  her  hareketiyle   bir  cazibedir.   malesef  erkeklerin  cogunlugu  genelde   kadini   5.ci  maddeden   baktigi  icin   kadini  anlayamamistir,   anlamamakta  hep  isine  gelmistir.   oysa   kadina   ilk   4.  madde   üzerinden  yaklasilip   özgür  iradesine  saygi  duyulup,   birak  destegi  engel  olunmasaydi   dünyada   bütün  canlilar  saglikli,  huzurlu,   baris  icerisinde  yasam  sürerlerdi.   forumda  begendigim  yazilar  genelde   bayanlardan  geliyor   simdi  rumuz  sayamiyacagim  <  tabi  sacmalayan  bayanlarda  var >  en  begendigim  rumuz   <Asil >  cünkü  fikirlerine   hakim,   neyi   nicin  savundugunun  bilincinde.     bu  nedenle  kavram  kargasasi  yasamiyor.  saygin   ve  ön  yargisiz,   hos görü   ve  sevgi  dolu.   eger  sanaldaki   < Asil >  özel  yasamindada  böyleyse   isterdimki  bütün   kadinlar  böyle  olsun.   cünkü   kadin  önce  insan  sonra  Anne'dir.   malesef  erkeklerin  cogunlugu   kadinin  bu  iki  özelligini  tesadüfen   yasiyor.  kavrami  hakkinda  kafa  yorma  geregi  duymuyor.  neyse  fazla  uzatmiyayim.      elestiri  yapacak  olanlar  lütfen  < kavramlara >  dikkat   .
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 26.06.16, 20:41 @_asil_ Nr.: 11 Antworten

T B forum sayfasinda...
Merhaba,ben uzun zamandir forumu takip etmedigimden Kim Hit bilemiyorum 
-----
adamýna göre Verfügbar !
0

Beitrag gepostet am 27.06.16, 08:03 @kararsiz-esmer Nr.: 12 Antworten

T B forum sayfasinda...
slm yüregi güzel insan en güzelini kararsiz-esmer yazmis hepsini birden takip ediyor
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 27.06.16, 16:06 @dick Nr.: 13 Antworten

T B forum sayfasinda...
dicki kimse takip edmemezzzzzzz hele damperli kamyonlaaa
0

Beitrag gepostet am 27.06.16, 18:23 @dick Nr.: 14 Antworten

T B forum sayfasinda...
hahaha iyi tüydün kamaraman ne diyo abi yaklasmayin dedik adam tehlikeli....
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

T B forum sayfasinda...