158 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 25.05.16, 11:41 Nr.: 1 Antworten

Atalarımız boşuna dememiş ''merhametten'' maraz doğar.

-----
kurşuna gerek yok bakışlarım varya..!
0

Beitrag gepostet am 25.05.16, 11:44 @ademalicli Nr.: 2 Antworten

Atalarımız boşuna dememiş \'\'merhametten\'\' maraz doğar.
Atalarımız boşuna dememiş "Merhametten maraz doğar" Türkiye Şehitlerine Ağlıyor ve bu kan emici yarasaların nankör şerefsizlerin anladıkları dilden konuşmanın zamanı geldi Allaha şükür.dokunulmazlıklar kalktı..!
/Ne Mutlu Türküm Diyene.

-----
0

Beitrag gepostet am 25.05.16, 15:58 @ademalicli Nr.: 3 Antworten

sehitlerimize allahtan rahmet diliyorum...bunlar suan var olma yada yok olma dönemindeler,cünkü terör konusunda hic bir hükümet bu sekilde oparasyon yapmadi..pkk da 30 yillik birikimlerini topladigi elamanlari nevar ne yok kullaniyo,7 bin kayip verdiler eriyolar bu sekilde devam etsin oparosyonlar  yeni katilimda olmaz teslim olmalar basladi zaten,hdp lileri dün surda yuhaladilar ne yüzle buraya geliyonuz diye,halk onlardan destegini cekmeye basladi...1..2 yila bu sekilde devam edilsin pkk nin diye bir örgüt kalmaz darma duman olurlar olacaklarda.....devletin bu konuda asla geri atmamasi gerek oparosyonlari hiz kesmeden devam ettirmeli cözüm lafini azina alan bu saaten sonra vatana ihanet eden kisidir.hdp lileri iceri atip pkk ninda silahli örgütlerini yok edince ancak o bölgeye tüm türkiyeye huzur baris gelir...baris icin savasa devam......birilerinin devletin büyüklügünü bölünmez bütünlügünü anlayana kadar  savasa devam...
0

Beitrag gepostet am 25.05.16, 19:33 @sesleni Nr.: 4 Antworten

o zaman bende sana sorarım kardeşim benim. pkk nasıl varlığını koruyor maddi manevi desteği nerden alıyor.savundukları idooloji nedir.bunu bana açıklarmısın?
hemen bizi faşist gibi gösteren zavallı kafalara acıyorum.

-----
0

Beitrag gepostet am 25.05.16, 19:39 @pusu_vadi Nr.: 5 Antworten

aynen kardeşim. kutsallarımıza dokunmasınlar dinimiz ve vatanımızın delisiyiz sevdasındayız 40 yıldır anlayamadılar solucan beyinliler..Allahın laneti bunların bunları destekleyenlerin üzerine olsun.Memleket başka şeylerle ugraşsın artık önümüzü göremiyoruz arkadaş.gene kudurdu şerefsizler.
saygılar Allaha emanetsin.

-----
0

Beitrag gepostet am 25.05.16, 19:58 @goezbebegim Nr.: 6 Antworten

amin Allah razı olsun sağolasın.

-----
0

Beitrag gepostet am 25.05.16, 20:02 @ademalicli Nr.: 7 Antworten

suna bakarmisin koskoca binbasi göreve cikiyo askerleriyle direk oparosyonlara katiliyo bu vatan sevgisinin en büyük örnegidir..makam rütbe gözetmeksizin vatan topraklarini korumak icin canlarini hice sayan kahramanlar...
0

Beitrag gepostet am 25.05.16, 20:16 @pusu_vadi Nr.: 8 Antworten

Rabbim yardımcıları olsun artık özümüze dönüyoruz cok şükür.duydunmu askeriyede yemekhanelerde artık tanrıya degil Allahımıza hamd olsun diyor asker.bana göre bu bir devrimdir.bunu yapan şu anki genelkurmay başkanımızada selam olsun.

-----
0

Beitrag gepostet am 28.05.16, 12:18 @ademalicli Nr.: 9 Antworten

-----
0

Beitrag gepostet am 28.05.16, 18:17 @ademalicli Nr.: 10 Antworten

0

Beitrag gepostet am 28.05.16, 20:24 @pusu_vadi Nr.: 11 Antworten

üç harfliler deyince aklıma Cinler geldi ilk
Allah jandarma ve polis özel harekatçılara zeval vermesin. (amin)

-----
0

Beitrag gepostet am 29.05.16, 03:03 @ademalicli Nr.: 12 Antworten

merhamet kime edilir ,kendi vatanini savunan ve esir dusen askere merhamet edilir,ya bu insanliktan nasibini almamis insanlara merhamet edilirmi edilmez,sehit olmus askerimize ve polisimize allah gani gani rahmet eylesin mekanlari cennet toprakalri bol olsun.aminnn.
0

Beitrag gepostet am 29.05.16, 16:35 @tukendim_ Nr.: 13 Antworten

sen ne diyosun kardeş??? akıllı ol kim döktü kanı kim barış sürecini bitirdi? he kim ?? iyi düşün geniş düşün anlamak istersen anlarsın ne demek istedigimi.

-----
0

Beitrag gepostet am 30.05.16, 14:43 @69atilla25 Nr.: 14 Antworten

Atalarımız boşuna dememiş \\\'\\\'merhametten\\\'\\\' maraz doğar.
senin siyasi görüşünü merak ediyorum. yani en son seçimlerde hangi partiye oy verdin bana söylermisin. sonra seninle konuşalım. saygılar

-----
0

Beitrag gepostet am 30.05.16, 19:43 @pusu_vadi Nr.: 15 Antworten

Şehit Polis Furkan Çelik
Bugün 10.20 de oğlu Yunus Emre dünyaya gözlerini açtı..Allah belanı versin pkk ve destekçileri.

-----
0

Beitrag gepostet am 30.05.16, 19:59 @ademalicli Nr.: 16 Antworten

Atalarımız boşuna dememiş \\\'\\\'merhametten\\\'\\\' maraz doğar.
pkk dan önce o destekcilerini temizlemeden bize rahat yok..nusaybinde köseye sikisanlar teslim oldu bu destekcilerinden cumhuriyet gaztesinden bunla ilgili bir tane haber yok ne kadar zorlarina gittiyse teslim olmalari...öncelik bunlari susturmak olmali icimizdeki hainleri temizlicez,askerler zaten orda isini yapiyo yakindir  bitmeleri..
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Atalarımız boşuna dememiş \\\'\\\'merha...