156 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 27.04.16, 19:11 @sesleni Nr.: 1 Antworten

osman gazi köprüsü..
Bu rakam kesin olan rakam degil.. gecenlerde ulastirma bakani acikladi. ... rakami daha Makul bi fiyata düsüreceklerini. ... kullanan az olmaz körfesi dollasmak bir saat arti benzini arti arabanin yipranmasi vs vapurla gecmek 45 dakika .... köprüden 6 dk tabi bunun da bi bedeli olmali haliyle! !!
0

Beitrag gepostet am 27.04.16, 19:30 @sesleni Nr.: 2 Antworten

osman gazi köprüsü..
Nasil tasimiyor 120 tl kesin rakam degil diyor ulastirma bakani acildigi zaman muhtemelen yüz tl nin cok altina düser muhtemelen 80-90 tl olur kanimca onu da bi zahmet ödesinler yani ...
0

Beitrag gepostet am 27.04.16, 19:37 @sesleni Nr.: 3 Antworten

osman gazi köprüsü..
Istemeyen dolassin koca körfesi ozaman... bak bakalim hangisi daha karli. ... bitiginde istanbuldan izmire 3:5 saate varicaksin... normal yoldan 8:5 saate arada ki farki sen düsün artik !!!
0

Beitrag gepostet am 27.04.16, 19:52 @twix Nr.: 4 Antworten

osman gazi köprüsü..
Bizimkiler de mümkün olan en uygun fiyati koyacsklardir ama cok da  ucuz olmamali. ... bizim henüz öyle almanya yada italya kadar cok otobanimiz yok son 14 yilda adam akilli el atma ya basladik bu ise .... öncekilerin tabi dikili bi agaci olmadigi icin tabi istisnalar de var özal dönemi gibi 
.. diyerlerin hic aklina gelmemis tren yollarim köprü ler dubleyollar otobanlar. .. herseyi bu son 14 yilan sigdirmak tabi kolay degil ... ben sadece helal olsun apk ye diyorum! !!
0

Beitrag gepostet am 27.04.16, 20:04 @sesleni Nr.: 5 Antworten

osman gazi köprüsü..
Slm birde aradaki saat farkini benzin parasini hesaplayin nerdeyse iki kati odenmiyomu simdi ve yollarda çekilen eziyetler bunlarda bir düşünün bence  ha ewet asgari ücrete bakilirsa tabiki de pahaliya geliyor ama bu rakamda kesin değil  hele bir acilsin ondan sonra tartisilir ama şuanda gereksiz bir konu sizler tartistiginizla kalucaksiniz devlet yapucani genelde yapicak
0

Beitrag gepostet am 27.04.16, 20:22 @emineee Nr.: 6 Antworten

osman gazi köprüsü..
Köprü acilmadan bu tur tartışmalar bana saçma geliyor ben olsam devletin yerinde madem bukadar fiat dediniz öyle olsun der o fiyattan geçiş yaptiridim onlarin azindan bu fiat ciktimi hayir bir bekleyin anlamadan dinlemeden hemen tartışma olsinda ne olursa olsun hesabina gidiliyo bunlarda doğru değil sadece bun unla  ilgili değil bizim yapimizda var on yarrgi beklemeyi bilmiyoruz türk halli olarak
0

Beitrag gepostet am 27.04.16, 21:23 @sesleni Nr.: 7 Antworten

osman gazi köprüsü..
slm can türkiye ne yapiyor bu kadar tirilyon parayi yakinda nefes alip vermekte parali olur
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 27.04.16, 21:48 @twix Nr.: 8 Antworten

osman gazi köprüsü..
parasiz olsa daha iyi olmazmi
-----
0

Beitrag gepostet am 27.04.16, 21:58 @twix Nr.: 9 Antworten

osman gazi köprüsü..
evet gercekten harika süperrrrrrrrrrrrrrrrrr olur nese hayirli aksamlar
-----
0

Beitrag gepostet am 28.04.16, 15:12 @twix Nr.: 10 Antworten

osman gazi köprüsü..
takip takmak önemli degil artik insanlar cok korkar olmus birbirine bir söz yanlis söyler diye ceza verilir diye o kadar aciz zavali olmuslarki kendilerini acima haline getirmisler öyle degilmi
-----
0

Beitrag gepostet am 28.04.16, 15:23 @twix Nr.: 11 Antworten

osman gazi köprüsü..
türkiyenin neyi eksiki hersey tamam bir dostu kalmadi
-----
0

Beitrag gepostet am 28.04.16, 15:48 @sesleni Nr.: 12 Antworten

osman gazi köprüsü..
Memleketim, memleketim, memleketim,
Ne kasketim kaldı senin ora işi
Ne yollarını taşımış ayakkabım,
Son mintanın da sırtımda paralandı çoktan,
şile bezindendi.
Sen şimdi yalnız saçımın akında,
enfarktında yüreğimin,
Alnımın çizgilerindesin memleketim,
Memleketim,
Memleketim...
Nazım Hikmet
-----
0

Beitrag gepostet am 28.04.16, 15:53 @sesleni Nr.: 13 Antworten

osman gazi köprüsü..
evet iki gözüm
-----
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

osman gazi köprüsü..