202 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 08.03.16, 12:19 Nr.: 1 Antworten

icli köfte nasil yapilir

Malatyali bir teyzem dediki, bizim oralarda icli köfteyi yapamayan kizlar evde kalir.

Buyrun size tarif

-----
Vicdan insanin icindeki Tanridir....
0

Beitrag gepostet am 08.03.16, 13:38 @daglim Nr.: 2 Antworten

icli köfte nasil yapilir
slm ben malatyaliyim bizim oralarin yemekleri tadindan doyulmaz hele birde kele paca yaparlar yada kömbe bir gör süper
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 08.03.16, 13:47 @daglim Nr.: 3 Antworten

icli köfte nasil yapilir
benim anem ara sira yufga ekmek yapar onu sicak sicak tere yagi birazda peynir az birazda yesil sogan tuz dök nefis oluyor                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    yufka
-----
0

Beitrag gepostet am 14.04.16, 20:26 @mehriban Nr.: 4 Antworten

icli köfte nasil yapilir
bu tarifi  sadece malatya degil karadeniz bölgeside yapiyor ..ben cocuklugumdan beri biliyorum
-----
NOKTA KADAR MENFAAT ICIN VIRGÜL KADAR EGILMEM..
0

Beitrag gepostet am 14.04.16, 21:26 @askimsin0 Nr.: 5 Antworten

icli köfte nasil yapilir
slm arkadas anladim karadeniz ve baska bölgelerde yapiyor yani istiyen yapar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
-----
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

icli köfte nasil yapilir