94 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 11.10.15, 14:34 Nr.: 1 Antworten

Ankara 10,10,2015

LAZ ANASI TÜRK ANASI KÜRT ANASI ALEVI ANASI TÜRKIYENIN ANALARI
Yüreğimizde sevinç çigliklari umut yeşermeye başlamişken, yine ölüm haberleri ağlayan analarin feryatlari yüreğimizi dağliyor,daha ölmedik elbet bir gün bu halki aciya boğanlari karanliğin sessizliğinde boğacagiz dogruluk kazanacak bariş gelecek...
0

Beitrag gepostet am 11.10.15, 14:41 @topragim35 Nr.: 2 Antworten

Ankara 10,10,2015
slm can her kim olursa olsun hangi insan olursa olsun allahtan dilerim ne analar ne babalar ne bacilar ne arkadas dost artik aglamasin göz yasi dökmesin  türkiyede 72 milyon insan yasiyor allah herkesi kötülüklerden korusun herkes mutlu huzur icinde yasasin
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 11.10.15, 14:57 @_asil_ Nr.: 3 Antworten

Ankara 10,10,2015
slm can türkiye kana bulandi bunu yapanlari karh etsin naletliyorum insan insana nasil kiyar
-----
0

Beitrag gepostet am 11.10.15, 15:04 @_asil_ Nr.: 4 Antworten

Ankara 10,10,2015
evet canim haklisin bunu yapanlar ve yaptiranlarin allah belasini versin bin beter olsunlar nasil kiydiniz bunca insana yazik gunah degilmi
-----
0

Beitrag gepostet am 11.10.15, 15:12 @topragim35 Nr.: 5 Antworten

Ankara 10,10,2015
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Hepimize Yeter Dünya --

Bir nesneden yaratıldık
Ayrı gayrı olmak niye?
Adem ile vücüt bulduk
Türlü ırka bölmek niye?
Hepimize yeter dünya
Ortağız güneşe aya
Hani kardeş idik güya
Ya öldürmek ölmek niye?

Biz insanız huyumuz var
Toprağımız suyumuz var
Dağlarımız köyümüz var
Sınır sınır bölmek niye?

Fedayim birse yaradan
İkilik kalksın ardan
Gelen göcer bu dünyadan
Cana düşman olmak niye?

Aç açık kalmasın kimse
Zincir vuralım nefise
Farkedermi insan ise
Memleketin sormak niye?

-----
0

Beitrag gepostet am 11.10.15, 17:07 @uzman72 Nr.: 6 Antworten

Ankara 10,10,2015
Türkiye'de eskiden Allah korkusu, vicdan ve insanlik vardi!
0

Beitrag gepostet am 12.10.15, 06:15 @topragim35 Nr.: 7 Antworten

Ankara 10,10,2015
Yapanlar belli oldu...
Bu durum karsisinda istifayi birakin sorumluluk alan hicbir sahsiyet sahibi siyasi kisi yok...
Isid adli örgüt militanlari ankara,ya kadar gelip eylem yapabiliyor...
Zaten  daha önce Istanbulda örgütlenmislerdi...
Iktidar sorumluluk almadigi gibi bu örgüte yaptigi destegi de unutmus görünüyor,yarali militanlarini kendi ülkemizde tedavi ettigimiz de unutuldu...
Kisacasi ülkemizi ortadogu batakligina cektiklerini de unutup "eger baskanlik sistemi olsaydi böyle olmazdi"" deniliyor.Pes ki ne pes...
Bu olayin tek suclusu miting icin vatandasin can güvenligini saglamayan ve zamaninda ISID,e destek veren sonra yan cizen iktidarin taaa kendisidir...gerisi hava civa...

-----
Gel,dedi bana,Gör,dedi bana,Öl,dedi,bana.Geldim,gördüm,Öldüm
0

Beitrag gepostet am 12.10.15, 11:08 @bizimel Nr.: 8 Antworten

Ankara 10,10,2015
insanlik adina nefretle kiniyoruzher türlü terörü fakat her nedense sol görüslü aydin insanlar alevi toplumu katlediliyor oturup biraz düsünmek lazim allah belalarini versin yapan ve yaptiranlarin
0

Beitrag gepostet am 12.10.15, 11:33 @babey Nr.: 9 Antworten

Ankara 10,10,2015

Cocugun ADINI "iSiD" koydular yani? Bakin bu ülkede Tayyip Erdogan ve MIT in haberi olmadan kus bile ucmuyor. Diyelimki iSiD hadi, peki iSiD'in destekcisi kim?

BU terör olayi falanda degil, bir katliamdir.

Burhan Kuzu acik ve net söylemistir, bundan daha net bir aciklama yok.

üstelik buna benzer daha vahim aciklamalar vardir.

Türkcesi: Bizi iktidar yapmadiniz ve sonucuna katlanacaksiniz demektir!

Evet seçim bitti Millet kararını verdi.Ya istikrar ya kaos dedim;Millet kaosu seçti hayırlı olsun.

0

Beitrag gepostet am 12.10.15, 12:29 @-tuna- Nr.: 10 Antworten

Ankara 10,10,2015

İngiliz Guardian'ın Ankara'da Pazar günü düzenlenen anma yürüyüşünü yerinde takip eden muhabiri, "Alandakiler için saldırının faili netti: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan" yazdı. 

Kalabalığın "Katil Erdoğan" diye bağırdığının vurgulandığı haber şöyle devam ediyor: 

"Gösterideki kalabalık hükümeti Barış Mitingi'nin güvenliğini sağlamamakla ve Kasım'daki seçimlerde çoğunluğu kazanabilmek için ülkedeki kaos ortamını artırmakla suçluyor. Protesto ayrıca bu insanların ülkede uzun yıllardır Kürt ve Aleviler gibi etnik azınlıklara uygulandığını düşündükleri ayrımcılığa karşı duyduğu öfkeyi de gösterdi."

İngiliz basınının gündeminde Ankara'da Barış Mitingi'ne yapılan saldırı var. Gazetelerde Erdoğan'a yapılan eleştirilerin yanı sıra CHP İzmir Milletvekili Musa Çam'ın, "Erdoğan sonunda kelepçelenecek, yargılanıp hapse girecek" sözleri dikkat çekiyor.

Kaynak: //odatv.com/erdogan-sonunda-kelepcelenecek-yargilanip-hapse-girecek-1210151200.html

0

Beitrag gepostet am 12.10.15, 12:56 @-tuna- Nr.: 11 Antworten

Ankara 10,10,2015
Bomba patlamis, ambulanstan önce toma gitmis delil karartilmis, facebook'a engel gelmis RTÜK yayin yasagi almis, hala kim yapti diyenler var.
0

Beitrag gepostet am 12.10.15, 13:23 @__elif__ Nr.: 12 Antworten

Ankara 10,10,2015
Burada yillardir anlatmak istedigimiz zaten buydu ama FANATIK AMIGOLAR izin vermiyor.. Maalesef!
0

Beitrag gepostet am 12.10.15, 15:26 @-tuna- Nr.: 13 Antworten

Ankara 10,10,2015
cok bekle giderler hepsi birbirinden dürzü seytan adamlar cikarkari ugruna mahvettiker cennet vataninizi simdiye kadar hangi olaylar aydinlanmisski bunun arka perdesi aydinlansin bir cikar var arka sayfada  bu hükümet halkini korumaktan aciz bir hükümet sirf keselerimizi doldurak baska niyetleri yok simdilik iyi günlerimiz halen
0

Beitrag gepostet am 12.10.15, 16:54 @topragim35 Nr.: 14 Antworten

Ankara 10,10,2015
türkiye cok cok güzel ülke tasi topragi hic bir ülkeye degismem ama bastakiler siyasetciler güzelim türkiyeyi maf etiler herkesi birberine biraktilar insanlari birberine düsman etiler oysa türkiye topraginda türk kürt alevi süni laz cerkez yasiyor daha nice insanlar türkiyeye yerlesmis yasiyor dedimya bu bastakiler güzel türkiyeyi ziyan etiler insahla hersey düzelir
-----
0

Beitrag gepostet am 13.10.15, 14:39 @_asil_ Nr.: 15 Antworten

Ankara 10,10,2015
Asil HANIM ben Parti adi vermedim bu bir, ikincisi HDP li de degilim, ücüncüsü HDP liler secim öncesi niye kendi ayagina kursun sksin??? Mantigi nerede bunun, kimin yaptigi artik fazla düsünmeye gerek yok fikrimce..Onlar oraya gitmis gitmemis beni ilgilendirmez!
0

Beitrag gepostet am 13.10.15, 15:00 @_asil_ Nr.: 16 Antworten

Ankara 10,10,2015
Evet haklisin Tayyip yok
0

Beitrag gepostet am 13.10.15, 17:33 @daglim Nr.: 17 Antworten

Ankara 10,10,2015
O sensin defol git...diyor bekir coskun.
Perdenin arkasini görmek gerek...
Sagduyulu olalim cagrilarindan ben sunu anliyorum...susun sesinizi cikarmayin...
Güzel ülkem huzura kavusana kadar,hainler cezasini bulana kadar,sagduyulu olmayacagim...

-----
Gel,dedi bana,Gör,dedi bana,Öl,dedi,bana.Geldim,gördüm,Öldüm
0

Beitrag gepostet am 13.10.15, 17:44 @can-a Nr.: 18 Antworten

Ankara 10,10,2015
orasi bergedorf west  yani netelburg da geciyor g 20 schulenin spor salonu demi
0

Beitrag gepostet am 13.10.15, 17:46 @can-a Nr.: 19 Antworten

Ankara 10,10,2015
burda laf anlatmak deveyi hendekten atlatmaktan zor  o yüzden fazla girip bas agrisi stressden uzak kalacan
0

Beitrag gepostet am 13.10.15, 18:50 @sercan111 Nr.: 20 Antworten

Ankara 10,10,2015

AKP nin hedefi HDP oylarini almak! onun icin kardes  Ayagina skmiyor,

"Bize 400 vekil verin hersey huzur icinde cözülsün diyen kim?

Millet KAOS u secdi diyen kim??

Puzzle gibi hepsi uyuyor...

0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Ankara 10,10,2015