164 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 03.09.15, 19:46 Nr.: 1 Antworten

Şehidin Vasiyeti
Mardin’in Dargeçit ilçesinde bu sabah düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan 4 polisten biri olan Adanalı Akif Hatunoğlu’nun vasiyeti cebinden çıktı. 

Şehit Hatunoğlu’nun vasiyeti şöyle:

"Eğer bir gün yaban ellerde şehit düşersem

Hiçbir hükümet temsilcisi gelmesin cenazeme (Vali, milletvekili, bakan, başbakan, cumhurbaşkanı vs.)

Neden diye sormayın…. Çünkü onlar uyuduğu için bunca şehitler verildi…

Allah’tan dileğim aileme ve ülkeme yaşattıkları acının binlerce mislini yaşasınlar.

Anneciğim, babacığım ellerinizden tekrar öperim,

Hakkınızı helal edin, size layık bir evlat olamadım,

İhtiyaçlarınız karşısında yanınızda bulunamadım,

Hakkınızı helal edin… Hakkınızı helal edin…

Kızım benim tatlı meleğim seni çok seviyorum,

Mis kokulum benim…

Kızımı önce Allah'a sonra annesine sonra da annem ve babama emanet ediyorum, Sabişim benim biricik tatlı meleğim,

Hiçbir suretle devlete kızımı emanet etmiyorum.

Çıkıp kürsüden sakın ha konuşmasınlar 'emaneti emanetimizdir' diye,

Devlet ite köpeğe göz yumup bizlerin elini kolunu bağladıysa

Benim zaten zerre kadar güvenim yok bu hükümete, devlete.

Silah arkadaşlarım, yoldaşlarım, kardeşlerim hepiniz Allah’a emanetsiniz,

Devlet uyuduğu için bizler öldük, Türk Devleti, sizler uyumayın ki diğer Mehmetçikler ve polislerimiz yaşasın, ulusumuz yaşasın, boyun bükmeyin.

Naaşıma gelince babam uygun görürse Pozantı, Tekir’deki yayla evimizin bahçesine gömün.

Yok derse de nereyi uygun derse ondan izin alınsın, istediği yere defnedin." 

Allah Rahmet Etsin Mekanı Cennet olsun Tüm Şehitlerimizin

-----
sên ' qönLümün yüKüsün ' omZumun DêqiL...AyPaRCaM 
0

Beitrag gepostet am 03.09.15, 20:07 @tebessum Nr.: 2 Antworten

Şehidin Vasiyeti
Amin ecmainnn
-----
0

Beitrag gepostet am 03.09.15, 20:22 @kurtbeyi Nr.: 3 Antworten

Şehidin Vasiyeti
Aynen Ülkenin ve yönetenlerin durumunu güzelce anlatmıs
-----
0

Beitrag gepostet am 04.09.15, 19:38 @barshan Nr.: 4 Antworten

Şehidin Vasiyeti
Yazik sizin gibi cahil insanlarla ayni toprak ve irki tasiyoruz.
Putlara o kadar tapmayin sizi dogru yola götürmez.
0

Beitrag gepostet am 04.09.15, 19:43 @_asil_ Nr.: 5 Antworten

Şehidin Vasiyeti
Hatirlarmisin bundan 1-2 yil önce sana birsey söylemistim.Siz o zaman put gibi taptiginiz rte nin acilimlarini savunup apo itini nerdeyse kahraman yapiyordunuz ya.O gün birgün gelecek bizi suclu olarak görüp,bizim milliyetciligimizi begenmeyeceksiniz demistim.
Allah bize hep dogrulari gösterirken bizim aldiginiz ahimiz ve hakkimizi ahirette almayacagimizi mi düsünüyorsunuz.
0

Beitrag gepostet am 04.09.15, 20:06 @aymavisi Nr.: 6 Antworten

Şehidin Vasiyeti
her konuda hemfıkır oldugum gıbı  en onemlı bolumu bence aynı acıları cekmelerıdır.amin diyelım vatana sahıp cıkalım ..
0

Beitrag gepostet am 05.09.15, 07:30 @barshan Nr.: 7 Antworten

Şehidin Vasiyeti
Cahillik devrini hala kafanızda yaşıyorsunuz.
Kuran inmişse ve tek gerçek ise hırsızın ikiyüzlünün ve yalancı birini bize övüp hala bize karşı putlaşrıyorsun.
0

Beitrag gepostet am 05.09.15, 22:02 @aymavisi Nr.: 8 Antworten

Şehidin Vasiyeti
Bu mektup yalandir  baskasi yazmis
0

Beitrag gepostet am 06.09.15, 16:15 @aymavisi Nr.: 9 Antworten

Şehidin Vasiyeti
slm can acigin konu gayet güzel sag ol ve sehit düsen polis ve asker allah rahmet eylesin tum ailelere bas sagligi diliyorum ve türkiye sanki savas bölümüne  gelmis bir koltuk icin bu kadar insan öldürmek nerde görülmüs müslüman müslümani öldürüyor nerde görülmüs hangi kitapta yaziyor insanlari öldürmek hic bir din ahlakta öyle bise yok sadece politikacilar ve bastakiler ben basa gelim diye bu kadar insani öldürmek niye yazik günah degilmi bu insanlara                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Mehmet Kayas Foto.
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 06.09.15, 21:24 @aymavisi Nr.: 10 Antworten

Şehidin Vasiyeti
ALLAH razı olsun ınsallah.onların cocuklarıda ınsallah daha fazlasını ceker bolumu en cok ılgımı ceken  yer oldu .
0

Beitrag gepostet am 07.09.15, 18:52 @mehriban Nr.: 11 Antworten

Şehidin Vasiyeti
Aynen  Bir insanı öldürmek tüm insanları öldürmekle aynıdır diyen dinin mensubuyuz ama ne acıdırki karsımızdaki PKK lılar Ne Müslüman Ne de Emir komutadakiler Kürt Ermeni oldukları biliniyor herkesce
-----
0

Beitrag gepostet am 07.09.15, 18:53 @ufkumufuk Nr.: 12 Antworten

Şehidin Vasiyeti
Amin ecmain İnşaAllah bi siyasi parti liderinin evladınında şehit oldugunu göruruz ama zor Davutoğlunun oğlu gidecekdi ama ortada yok cocuk
-----
0

Beitrag gepostet am 07.09.15, 18:55 @aksiyon Nr.: 13 Antworten

Şehidin Vasiyeti
Geçende Polisin den geldi Sen Türkiyede olsan Şehit cenazelerinde neler oluyor görursun HÜKÜMETTEN 1 tane insan yok.Herkes Öfkeli Barıs süreci diye diye İTLERİ adam ettiler 

ama sıkıntı yok 10 sene öncede aynı kafada idin sen ?

-----
0

Beitrag gepostet am 07.09.15, 18:58 @_asil_ Nr.: 14 Antworten

Şehidin Vasiyeti
Kıyamet Kopana kadar Şehit vereceğiz Biz Allah Azze ve Cellenin Milletim diye Ayet ile belirttiği Milletiz Hamdolsun.Ama Şehidin KANI alınmayınca tepki kopuyor.Böyle giderse KOMUTANLARI bile cenazeye almayacaklar Bak bugünde KAYSERİ ili BÜNYAN ilçesinde Şehit vardı daha 8 aylık cocugu Genc eşi var.TANER YILDIZ şehid olmak istiyormus Hanımıda BUNYANLı gelemedi cenazeye

Bu itlere kim yüz verdi Sorun orda....!

-----
0

Beitrag gepostet am 07.09.15, 19:00 @aksiyon Nr.: 15 Antworten

Şehidin Vasiyeti
İster saadete gec istersen chp ye hatta istersen mhp ye senin düşüncen herseye Karsı Daha 10 senedir tanırım seni Bir manidar ne DİN Hakkında Ne Hükümetler Hakkında Ne Siyasiler Hakkında bir yorumuna Rastlamadım ki...!
-----
0

Beitrag gepostet am 07.09.15, 19:03 @aymavisi Nr.: 16 Antworten

Şehidin Vasiyeti
sende sag ol  can belki farkindasin türkiye kana bulandi sanki savas varmis müslümanlar birberine girince birberine öldürünce ayrupa ve hiristan ülkeleri seviniyor ne yazki bizem insanlar toplum ve  birberine girdi allah tan dilerim türkiyeyi ve insanlari kötülüklerden pisliklerden korusun allah hepimize insanlara yardimci olsun
-----
0

Beitrag gepostet am 07.09.15, 19:08 @mehriban Nr.: 17 Antworten

Şehidin Vasiyeti
Artık cok gec 2002 de biten bir Örgütten Şimdi Türkiyeye dağılmış bir örgüt var Ülkede heran heryerde Bomba patlatabilirler.İstihbarat Örgütü Definecileri dinleyecegine Teröristleri dinlese belki olmazdı bu kadar acı icinde acı var....
-----
0

Beitrag gepostet am 07.09.15, 19:11 @aymavisi Nr.: 18 Antworten

Şehidin Vasiyeti
gercegini konussak istese türkiye teröru ve örgütü bir anda yok eder nasil askerler polisler insanlar halklar bir anda yok oluyor bastakiler istese teröru ve örgütüde yok eder öyle degilmi
-----
0

Beitrag gepostet am 07.09.15, 19:16 @mehriban Nr.: 19 Antworten

Şehidin Vasiyeti
Bir Cumhurbaşkanı Şehit Haberini duyunca Bana 400 milletvekili verselerdi bunlar olmazdı derse BU ülkede coook Sey gitmistir.Şu an Kayseride heryer türk Bayragı ile donandı Şehidine ve Şehidleri icin ama herkesde Cumhurbaskanının 400 vekil istemesi ile çıldırmış durumda ve ne yazıkki daha Genelkurmay Kac kisinin şehid edildiğini açıklayamıyor.Bu ülkede terör biter mi ?
-----
0

Beitrag gepostet am 07.09.15, 19:20 @aymavisi Nr.: 20 Antworten

Şehidin Vasiyeti

"Her gün şehit haberleri ile yüreğimizin yandığı bu ortamda bile, 400 vekil hesabı yapan Cumhurbaşkanı’nın utancı tüm ülkeye yeter!

Dağlıca’da yüreğimize ateş düştü. Her gün aynı acı... Bu acıyı bize yaşatanlara da kandan, gözyaşından beslenenlere de lanet olsun!

Ne 400 vekilmiş be… Uğruna ülkeyi kan gölüne çevirdin, anaları evlatsız, evlatları yetim bıraktın. Sende vicdanın kırıntısı bile yok!"

Kemal Kılıçdaroğlu

-----
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Şehidin Vasiyeti