189 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 03.09.15, 12:08 Nr.: 1 Antworten

ben seni ilk defa sevdim
İLK DEFA SEVİYORUM Ben seni bir okyanusun derinIiginde buIdum da sevdim ParIak bir inciydin benim için Paha biçiImez bir inci Ben seni soguk ve yagmurIu bir günde Seni düsünürken güIüsündeki sicakIigin içime doIup da Beni sardigi bir anda sevdim Seni sadece seIvi boyun,siyah saçIarin yada kara gözIerin GüzeI bir yüzün var diye degiI FikirIerinIe,konusmandaki güzeIIigin ve benim o kor haIde yanan yüregimIe sevdim Ben seni derinden ve hissederek sevdim Her kaIp atisimda vücudumun dört bir kösesine yayiIdigini Beni sardigini her nefes aIisimda cigerIerime isIedigini biIerek sevdim Seni kis geceIerinin o soguk yataginda birIikte uyuyup beni isittigin Yaz sicaginda uyuyamayip sikintiIarim oIdugun Ve rüyaIarimda buIustugumuz geceIerde sevdim Seni eIIerinden tutup kanimin kaynadigi KaIbimin yerinden firIayacagini hissettigim anIarda O isIak dudakIarinIa beni sevdigini söyIeyecegin anIari düsünerek sevdim Ben seni o sensiz anIardaki bos ve degersiz geçen dakikaIarda Kayip zamanIarimizda,seni arayip buIamadigim ÇaresizIik içinde oIdugum,içki sofraIarini dost biIdigim anIarda sevdim Sen ne kadar uzak oIsan da, Aramizdaki kiIometreIer nasiI çoksa Bende seni o kadar yogun ve o denIi çok sevdim Seni kaIbimde yanan atesin iIe Zihnimde oIusan hayaIIerin o ay parçasi çehrenIe Bana derinden bakan o gözIerindeki isiItiyi görecegim anIari bekIerken KaIbimin yanip tutustugu anIarda GeIip o bu atesi aIevIendirerek Bana sariIarak beni sevdigini söyIeyecegin anIari düsünerek sevdim Korkuyorum! Hakkettigin mutIuIugu sana verememekten korkuyorum. Seni beni sevdiginden fazIa sevememekten korkuyorum. Senin sevgine Iayik oIduktan sonra baskaIari tarafindan o sevgiyi kaybetmekten korkuyorum. Seni kazandim derken kaybetmekten korkuyorum. Aramizdaki maneviyat haricindeki uçurumIardan korkuyorum. Senin kaIbini daha fazIa kirmaktan korkuyorum. O temiz ve masum göz yasIarini daha fazIa akitmaktan korkuyorum. Evet korkuyorum; seni kaybetmekten, seni daha fazIa üzmekten Sana kendimi ifade edememekten korkuyorum. Yada yanIis anIasiImaktan korkuyorum. Uçurumun kenarinda yaIniz kaImaktan korkuyorum. DostIuguna doyamadan uIuorta yaIniz kaImaktan korkuyorum. Yüregimdeki o ince sizinin bir gün çogaImasindan ve beni sarmasindan korkuyorum. Sevgi denen güzeIIiginin bir gün beni terk etmesinden korkuyorum. DostIugun öIüp yerine nefretin yesermesinden korkuyorum. Korkuyorum evet; seni kaybetmekten ve seni daha fazIa üzmekten Bir çiçek misaIi ne eIIemeye nede koparmaya kiyamiyorum uzaktan seyrediyorum çünkü; Seni daha fazIa incitmekten korkuyorum. Ömründe yasadigin mutIuIugu huzuru sana yasatamamaktan korkuyorum. Sana kaIbimden fazIasini verememekten korkuyorum. Sonunda sana gözyasindan baska bir sey birakamamaktan korkuyorum. Seni sevmekten degiI; dostIugunu suiistimaI etmekten, Seni kaybetmekten ve degerini biIememekten ve Yüce Rabbime hesap verememekten korkuyorum. BeIki de çok fazIa korkuyorum ÇÜNKÜ; BEN ILK DEFA SEVIYORUM
0

Beitrag gepostet am 03.09.15, 12:35 @derin_deniz Nr.: 2 Antworten

ben seni ilk defa sevdim
slm can arkadas ellerine saglik o kadar güzel detayli yazmisinki butun sevgi saygi can beden hepsini yazmisin ve sevgi dolu demek hersey askta baslarmis askta bitermis tbrikler güzel yazmisin  
-----
ya oldugun gibi görün ya göründügün gibi ol
0

Beitrag gepostet am 03.09.15, 13:03 @mehriban Nr.: 3 Antworten

ben seni ilk defa sevdim
begenmenize sevindim mihriban hanım zamanımızda böyle sevgiler olmasada hatırlatmak amacımdı belki gerçek bir yürekte böyle bir sevgi yeşerir neden olmasın
0

Beitrag gepostet am 03.09.15, 18:18 @derin_deniz Nr.: 4 Antworten

ben seni ilk defa sevdim
sevmek sevilmek.sebeb olmak şahit olmak.güzel şeylerdir Allah bunları bana yaşatanlardan razı olsun.sevgi aşk adına.
paylaşım içinde tşkler.
/ilaçsız yaradır kalpte bazı aşklar.olsun acıyıda yaşamak güzeldir.

-----
kurşuna gerek yok bakışlarım varya..!
0

Beitrag gepostet am 03.09.15, 23:56 @derin_deniz Nr.: 5 Antworten

ben seni ilk defa sevdim
evet cok haklisin
-----
0

Beitrag gepostet am 04.09.15, 01:27 @mehriban Nr.: 6 Antworten

ben seni ilk defa sevdim
BENİM OL
Gözlerinin derinlerine baktıkça 
Gerçek sevgi bu dedim 
Bu sevda beni, bilinmez yollara düşürecek 
Biliyorum ama korkmuyorum 
Yıllar yılı susturup taş bastığım yüreğim 
Yeniden aşkla çarpar oldu 
Oysa ben hüzünleri adımla özdeştirip, 
Gözümdeki yaşlarla, 
Sözyaşlarımı birbirine karıştırmıştım 
Maziye bir mim koyup 
Aşk ve sevgiden uzak bir hayatın 
Acıyla imgelenmiş, gözyaşlarıyla ıslanmış, 
Lirik şiiriydim... 
Acıda olsa bir hayata başladım. 
Yarım kalan hikayem raflardan indi şimdi 
Tozlanmış sayfaları, temizlendi rüzgarınla 
Öyle esip geldin ki yapayalnız dünyama 
Ne toz, ne duman kaldı. 
Umman gibi sonsuz bakışlarında kayboldum. 
Aklımı başımdan aldı, sevda yeli 
Şimdi emekle beslemeli bu aşkı, 
Yüreğimde devrim yaptıran bu sevgiyi, 
Hüzünleri kaldırıp bir kenara atmalı, 
Kara yazgıyı değiştirip, 
Pembe düşlerle süslemeli, 
Ömrümün son demine dek 
Yüreğim onunla çarpmalı... 
Eyy yüreğimde devrim yaptıran adam 
İçim, aşk, yüreğim sen, 
Sırtımızda evren, 
Bana ben ol ! 
Bana gök ol ! 
Hadi tut yüreğimden,
0

Beitrag gepostet am 04.09.15, 08:05 @derin_deniz Nr.: 7 Antworten

ben seni ilk defa sevdim
siirlerin cok güzel cok severim siirleri yüregine saglik
-----
0

Beitrag gepostet am 04.09.15, 08:29 @derin_deniz Nr.: 8 Antworten

ben seni ilk defa sevdim
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Güneş küsmüş göstermiyor kendini ah sensiz, güneş gibi güzel gözlerinle bak bana, keder başımdan gitmez oldu yenemiyorum ah sensiz, şeker gibi sözlerinle gül bana. Güneş küsmüş salkımıyor ah sensizZerdali güzeli gözlerinle bak banaKeder eş oldu yenemiyorum ah sensizBaldan tatlı sözlerinle gül banaDiken sarmış güllerimi deremiyorumGülden nazik ellerini uzat banaGüneş küsmüş salkımıyor ah sensizZerdali güzeli gözlerinle bak banaKeder eş oldu yenemiyorum ah sensizBaldan tatlı sözlerinle gül banaHasret yanar gecelerim ah sensizDavran gülüm esen yel ol gel bana                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
-----
0

Beitrag gepostet am 04.09.15, 09:59 @mehriban Nr.: 9 Antworten

ben seni ilk defa sevdim
emeginize sağlık severim ilkay akkayayı
0

Beitrag gepostet am 04.09.15, 10:01 @xxdatcalixx Nr.: 10 Antworten

ben seni ilk defa sevdim
Ben senin dokunduğum ellerini değil , yüreğini sevdim.. Yüreğinde bulduğum huzuru ve adını aşk koyduğum seni sevdim.. Sen varsın diye yolumun sonunda aramıza giren hasreti sevdim.. Umudum oldu yarınlar ve ayrılığın göz yaşlarını sevdim.. Sen uzaklardayken aklımda oluşunu , her gece rüyalarıma sessizce gelişini sevdim..Sabahlar olmasın diye ruyalarımda , biraz daha kal diye gecelere yalvarmayı sevdim..Seni tekrar görmek umuduyla kokunu duymadan ayakta kalmayı sevdim..Sen bende candın , cansız yaşamayı ve canın bedene döneceği günü beklemeyi sevdim..Sen benim yaşama nedenim oldun ve yanımda olduğunu bilmeyi sevdim..Yüreğini sevdama kıble yaptığım ve sonuna kadar guvendiğim can özümü sevdim..Ben seni sen olduğun için ve bu aşkı bana doyasıya yaşattığın için sevdim... Ben SENİ ÇOK BÜYÜK SEVDİM 
0

Beitrag gepostet am 04.09.15, 20:35 @derin_deniz Nr.: 11 Antworten

ben seni ilk defa sevdim
sevda uzerıne  baska soze gerek kalmamıs sen guzelce anlatmıs bırcok kısının hıslerıne  tercuman olmussun .
0

Beitrag gepostet am 05.09.15, 05:11 @derin_deniz Nr.: 12 Antworten

ben seni ilk defa sevdim
Selam güzel insan,
Bir şiir dostu olarak, diler ve arzulardım paylaşımının altında 
şiiri sahibinin adınıda paylaşmanı. 
Atilla İlhan buna değer.

Bunu buradan değil özelinden yazmak istedim, olmadı yada olamadı.
Şiir seven insanların var olduğunu bilmek ayrı bir güzel.

Kal sağlıcakla !
Efe Kaptan

-----
BEYİNDE; zihin FUKÂRÂ olunca, ZİKİRDE; akıl UKÂLÂ olurmuş.
0

Beitrag gepostet am 06.09.15, 15:21 @beceriksiz- Nr.: 13 Antworten

ben seni ilk defa sevdim
ilk dea aşık olmak ve o aşkın sana dair olması gibi
0

Beitrag gepostet am 06.09.15, 16:57 @derin_deniz Nr.: 14 Antworten

ben seni ilk defa sevdim

-----
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

ben seni ilk defa sevdim