112 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 08.08.15, 19:13 Nr.: 1 Antworten

artik hicbir eylemci yaralanmicak :)
İspanyol katılımcılar "Vatandaş Güvenliği Yasası" protestosunda hologramlarıyla haklarını arayarak bir ilke imza attı.

Cuma akşamı gerçekleştiği andan itibaren hızla yayılan protesto, İspanyolların gösteri ve yürüyüş yapma haklarını elinden alan "vatandaş güvenliği yasası"na yönelikti. Protestonun dünyayı şaşırtıp gündemin tepe noktasına gelmesinin nedeni, böyle bir hakkın yasaklanmasına karşı katılımcıların hologramlarıyla mücadele etmesiydi.

Özgürlük İçin Hologram "Hologramas Por La Libertad") sloganı altında kişilerin gösteri haklarını kullanarak suç ve/veya cinayet işlemediklerini ön plana çıkartan dünyanın ilk hologramlı eylemineinternet sitesi üzerinden mesaj yazarak, sesinizi kaydederek veya hologramınızı oluşturarakverebiliyordunuz. Böylece katılımcılar fiziksel olarak bulunmadıkları İspanya Parlamento binası önündeki hologramların yazılı, sesli ve/veya görüntülü bir parçası olabildi.

Bir saatlik süren eylemin 2000'den fazla sanal görüntü içerdiği öğrenilirken konuyla ilgili sosyal medya paylaşımları dışında Reuters, EuroNews gibi kuruluşların haberleri de kısa video formatında internette öne çıktı.

tabiki simid ispanyollar olaya baska sebep ile el atmis. ama bizim türkiyede ise yarar, bazi halkin hakkini ariyoruz deyip te dükkanlari arabalari yakan sahtekarlardan kurtulmus oluruz

-----
Tanrı Hasımlarıma acısın, zira ben onlara acımayacağım
0

Beitrag gepostet am 08.08.15, 21:11 @xanim Nr.: 2 Antworten

konu zaten ispanyada olan bir olay

-----
0

Beitrag gepostet am 08.08.15, 21:17 @xanim Nr.: 3 Antworten

iyi iste öneri sunuyoruz

bu hologrami türkiyede uygulasinlar
artik annelerinin fistanini giyip sokaga cikip molotof atmazlar oraya buraya bari su pkk terörist sempatizanlari

hologram yapip eylemlerini etkinlestirirler, kimseye de zarar gelmez

-----
0

Beitrag gepostet am 08.08.15, 21:23 @xanim Nr.: 4 Antworten

sen demedin mi türk devletini düzene sokun diye
bu da o fistanlar giyenler eylem yapmayinca olusacak

sen ilk yazinla zaten konuyla alakasiz yazi yazdin, simdi senin egitimine ne demeli?

sen devletime alttan alttan laflari sayican ben pkk ya laf edince, ben konuyu pkk ya getirdim olacak

bosver dagitma konuyu
teknoloji konusunda siyaset yapma

-----
0

Beitrag gepostet am 08.08.15, 21:34 @xanim Nr.: 5 Antworten

bazi konulara cevap verilmez zaten, okunur ikinceki biligiyi kapar, olur biter

yada haber amacli olur bazi konular, okunur biter

hem ben nerde kisisel cevap verdim ki?

sen birsey demissin bende ona göre pkk sempatizanlari örnek gösterek bir kisa yazi yazdim, burda kisisel dedigin nedir simdi?
örnek gösterdiklerim mi?
eger degilse, ne diye böyle bir yazi yazmaya gerek duydun?

-----
0

Beitrag gepostet am 08.08.15, 21:44 @xanim Nr.: 6 Antworten

bak bunu son yaziyorum sonra konuyu dagitmama yada konu icinde konuyu uzatmama sebebiyle kapiyorum konuyu

ben örnek verdim, bunu simdi dhkp-c ile de verebilirdim, ama sen niye kisisel algiliyorsun, türkiyedeki terör örgütleri ve eylemde olay cikaranlar belli oldugu icin bunlari örnek vedim, üzerine algilaman tuhaf acikcasi

kapadim konuyu

hologram ile eylemlere ne diyorsun? iyi olmaz mi türkiyede? kimsenin burnu kanamaz

-----
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!