186 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 27.04.15, 20:55 @anahita_1 Nr.: 1 Antworten

içimizdeki köstebekler..
Kiskirtmak??? Önce insanlarin fikirlerine saygiyi ögrenmek lazim.
Eger düsünceleri kaleme almak kiskirtmaksa sizde bunu kendi fikir ve delillerinizle cürütün.
Yapamiyorsaniz, saygi gösterin. Nasil derler; Birseyler biliyorsan konus alim desinler bilmiyorsan sus insan desinler....
0

Beitrag gepostet am 29.04.15, 22:36 @mutluca1 Nr.: 2 Antworten

içimizdeki köstebekler..
Animal Planet "içimizdeki köstebekler" diye belgesel hazırlamış galiba. 
Sen şimdi içimiz derken neyi kastediyorsun. 
Bu iç nelerden müteşekildir. 
İçiniz çevreleyen kabuk homojenmidir.
İçinize giren köstebekleri nasıl oluyorda çaktırmadan içinize giriyor. 
Sizin bir çırpıda gördüğünüz köstebekleri devlet nasıl görmüyor.
Mesela siz gidip devlete söyleseniz ciddiye alınmıyormusunuz.

Daha dün AKP'ye küfür ediyordun... 
Burdan hareketle şimdi bu AKP senin içindemi yoksa dışında mı oluyor. 

Biliyorum sen benim yazdıklarımı okudukca ağzın köpük köpük oluyor, için içini yiyor. Ama kusur bakma bunun için henüz bir çözümüm yok. Söz bulunca sana söylerim amca.

0

Beitrag gepostet am 30.04.15, 00:23 @anahita_1 Nr.: 3 Antworten

içimizdeki köstebekler..
bence bazi insanlar var gecmisleri ortaya cikmamasi icin en sesli hickiran nationalisler olup en büyük bayraklarida acarlar.
cünkü elerindeki kan ve camurun izi oldugundan dolayi elleri kirli.
sizin yazilarinizi zevkle izliyorum.selamlar

-----
Elohi, Elohi, lema şevaktani
0

Beitrag gepostet am 30.04.15, 21:35 @tam35 Nr.: 4 Antworten

içimizdeki köstebekler..
23 sene öncesini hatirlayin 1992 Hocali katliami
0

Beitrag gepostet am 30.04.15, 21:59 @mutluca1 Nr.: 5 Antworten

içimizdeki köstebekler..

Senin kel kafanın basmadığı birşey var. Ve ben döne döne bunu anlatmaya çalışıyorum. Takıldığın kahve içinde olduğun çevre yaşadığın sokak, takıntılı olduğun ( hastalık derecesinde ) siyaset bu memlekete yaşıyan hiçbir bireye hükmedemez. Bu ülkenin tapusu sen ve senin gibilerin elinde değil. Kendi hastkalıklı faşist düşüncelerinden hareketle hiç kimseyi vatan haini olarak göremezsin. Benim ecdadım binlerce yıldır bu topraklarda yaşamıştır. Bundan sonrada çocuklarım ve torunlarım yaşayacaktır. Senin gibi bir faşistin Türk halkının temsilciliğine soyunması mide bulandırıcıdır. 

0

Beitrag gepostet am 30.04.15, 22:30 @mutluca1 Nr.: 6 Antworten

içimizdeki köstebekler..
Türk milleti senin gibilerinide çok iyi biliyor. O yüzden arkasında heder oluduğun Perinçek'in her secimde bilmem binde kaç oy alarak kalmayıp birde boyunun ölçüsünü alıyor...

Velhasıl Türklerin senin hemhal olduğun vatan partisini taktığıda yok.
0

Beitrag gepostet am 01.05.15, 11:01 @tam35 Nr.: 7 Antworten

içimizdeki köstebekler..
O kadar cok seyler biliyorsunuzki yazmis oldugunuz seylerin dogruluguna kendiniz bile inanmiyorsunuz, öyle olsaydi ona buna kuduz köpekler gibi saldirmazdiniz. Önce türk tarihini iyice ögrenin, bunun icinde milattan önce 3. yüzyila kadar geri gidin osmanlinin son buldugu canakkale savaslarina kadar gelin ondan sonrada genc Türkiye cumhuriyetini okuyun yani ATATÜRK Türkiyesini bilginiz biraz artsin ondan sonra kimin fasist kimin sosyalist oldugunu tartisirsiniz.
Karl Marx'in das kapitalini yada marxizmin Leninizmin ilkelerini buna benzer daha cok yazilar ve kitaplar var okuyun ögrenmek ayip degildir ögrenmemek ayiptir.
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

içimizdeki köstebekler..