35 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 21.04.15, 13:06 @romance Nr.: 1 Antworten

AKP 10 Yilda neleri satti bir bakalim...
asla donlarımızı satamazzzzzzzzzz
0

Beitrag gepostet am 21.04.15, 13:50 @romance Nr.: 2 Antworten

Romance keşke Senide satalarmış ya laa,ha ha ...
-----
Benim de bir adým var,Ezan ile okundu Sela ile bitecek...
0

Beitrag gepostet am 26.04.15, 15:14 @legalist Nr.: 3 Antworten

Evet    Fakir  halkin   % 27   sini   AKP   li  belediyeler    FAK_FUK _FON    dan  besliyorlar   2700  bin  kisiyi  emeklilik  adi  altinda   sabit  oy potansiyeli   yaptiniz  nasil  birinci  olmayacaksiniz ki ????   bu   yetmiyor  gibi    HDP  ile  anlastiniz   AKP  nin  baskanlik  sistemine  gecmesi  icin  Baraji   asamayacagini   bile  bile  tek  basina  secime  giriyor    NEDEN  ...siz  bize  BASKANLIK   yolunu  acin  bizde   APO  nun  yolunu KÜRDISTAN   yolunu   acalim  Baskanlikla  birlikte  Türkiye  eyaletlere  Ayrilacak  Kürtler  baraji   asmasa  bile  DIYARBAKIRDA    kendi  meclislerini  kuracaklar   zatende  acikca  deklera  ettiler ..sizin   yiktiklariniz  Yaptiklarinizin  yaninda  devede  Kulak  bile  degil ...Akkuyu   termik  santrali   30  yilligina  Ruslara  verildi  adamlar  30  yil  bize  elektrik  satacak   30  yil  sonra  ATOM  cöpünü  bize  birakip   gidecekler sizler  elin  yaptiklarini   biz  yaptik  diye  övünecek  kadar   zeka  özürlüsünüz   ayip   eger  EDEBINIZ   varsa  utanin  biraz....Memlekette   LASKA  yapmadiginiz  hangi   kurum  kaldi   sira  DIKTATÖRLÜKTE  ..madem  koalisyon  istemiyorsaniz    secim  kanunu degistirir   cogunlugu  alan  parti  hükümeti  kurabilir   diye  degistirirsiniz   olur  biter  AMA   sizin  Amaciniz   CUMHURIYETE TÜRK  e  ait  herseyi  YIKMAK  YOK  ETMEK .. Saddam..Kaddafi ..Menderes...özal ...sira   Tayyipte Türke  kefen  bicenlerin  akibetleri   ortada ,,,,
0

Beitrag gepostet am 26.04.15, 17:03 @romance Nr.: 4 Antworten

herkes tutturmuş AKP  hücum ediyor AKP kötülüyor şuan  AKP değilde  bi başkası olsaydı iyimi olacaktı zamanında ECEVİT ayaklarına  yazarkasa attılar. şu süleymandemirel yıllardan beri türkiyenin anasını ağlattı  mesut yılmaz öyle yediler içtiler bir dünya borç içinde kıvranan türkiye  IMF ekonomik alanda çok ağır yaptırımlarıyla  karşı karşıya kaldı hatta çalışan işcinin bile cebindeki parayı yani askeri ücrete bile gözdikmiş şuan eger bi başkası olsaydı devletin başında aynı  arjantin gibi borç batağının içinde millet aclıktan da daha  aç bişekilde yaşardı şuan 2015 te yunanistan IMF borcu yüzünden  halkına para veremiyo kaç aydır maaş alamıyolar kardeşim  yunanistan bize çok uzak değil gözümüzün önünde IMF anasını ağlattı yunanistanın AKP olmasaydı  sizin kafanızdaki bi parti olsaydı  dahamı iyi olacaktı onca borcun altından  birtek   AKP  kalktı  bunuda hazmedemeyen kişiler  AKP  düşmanı oldu .bak kardeşim türkiyenin geleceğini parlak yapacak kişileri bişekilde  öldürdüler...ŞUAN  ADNAN MENDERES  ÖLMESEYDİ TÜRKİYE ÇOK BAŞKA YERLERE GELİRDİ  TURGUZ ÖZAL  ÖLMESEYDİ  TÜRKİYE DAHA ÇOK GELİŞİRDİ.HELİKOPTERKAZASIN OLMASAYDI muhsin yazıcı olu başbakan olurdu.YANİ TÜRKİYEYİ GÜÇLÜ BİR DEVLET HER ALANDAA EKONOMİ OLSUN İŞ OLSUN NE OLURSA OLSUN  GELİŞTİRECEK  LİDERLERİ SİYASETCİLERİ TEK TEK ÖLDÜRDÜLER  BİTEK  tayip erdoganı öldüremediler  BUNUN İÇİN DELİRİYOLAR kuduruyolar bi tayipi öldüremedikleri için adamı  AKP her türlü çirkin saldırıyı yapıyolar....ben   süleyman demirelide gördüm  ecevitide gördüm mesüt yılmazıda  bahceliyide  tansu çilleride onlarda türkiyenin başına geçtiler 50 senedir yaptıkları  bişey yok  türkiyen anasını ağlattılar  ben doğuda askerken  tansu çillerin oğlu doguya gitmediği için evinin önünde askerlik yaptı bumu adalet bana  AKP kötüleyip duruyosunuz  onca borcu 15 senede hiç bir devlet bitiremezdi  koskoca  ABD bile ekonomik kiriz yaşandı 5 sene önce  ÇOK SAĞLAM  DEVLET GİBİ  SAĞLAM ŞİRKETLER İFLASIN İÇİNDE KALIP İŞCİ ÇIKARDILAR..DOLAR gibi para  türkiyenin cebinde değil..şuan kim  ne derse  desin bu seçimi  gene  AKP  alacak  bende  AKP  OY ATACAM GENE  akp  KAZANACAK  2015 YILINDAYIZ  BOŞ VAATLERE KARNIMIZ TOK  ARTIK  DÜŞÜNEN BİR KAFA VAR TÜRKİYEDE  GÖZÜMÜZÜ AÇANDA  AKP  OLDU  bu satten sonra  boş vattlere inanacak türk milletide yok şunu  yapacam  bunu yapacam deyenleride gördük zamanında kendi partisine oy bile atamadılar eğer onu bunu yapacam  şunu verecem deyenler geri dönüşüm olarak  zamlarıda  kütletecekler  ozaman  decen bana  elektirik barası şimdi 70-80 geliyosa   ozaman 160  gelecek  şeker -çay-ekmek gibi temel ihtiyaçlar kol gibi zamı vurunca  o sizin kafanızdaa  atlı prenses olan partiler size verdikleri paraları bişekilde zamlarla geri alınca  ozamanda  buraya çıkıp  şu partinin yaptıgına bak  diye konu AÇARSINIZ PAYLAŞIRSINIZ...EY  ARKADAŞ  BİRSİ SANA BİŞEY VERİSE İLLAKİ BUNU GERİ ALMAK İÇİN  BİR  VERGİ OYUNU YAPACAKTIR  ÖYLE  YOK KİMSE  5 KURUŞA 10 KÖFTE...
0

Beitrag gepostet am 26.04.15, 17:07 @athirsizi Nr.: 5 Antworten

------------yukarideki yazdıklarımı okuyun............
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!