140 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 20.11.14, 22:19 @_asil_ Nr.: 21 Antworten

Mektuplu Zamanlar,,,
şu son zamanlarda gördügüm en güzel en içten forum konusu buydu içtenligine yüregine emeklerine saglık bacım ALLAHA emanet ol hayırlı geceler

-----
+ 24 :)
0

Beitrag gepostet am 20.11.14, 22:58 @_asil_ Nr.: 22 Antworten

Mektuplu Zamanlar,,,
Ne  kadar   zaman  hizla  degisse  de  Teknoloji  ilerlesede   Kültürümüzde  benligimizde  olan  degerler  yinede  espiri  konusuda  olsa  yasiyor  yasatiliyor ...Einstein   bir  bilim  konusunda ,Var  olan  madde  yok  olamaz ...  yok  olan  maddede   de  var  olamaz  der ..tabiki    bu  kimya  alaninda   söylenmis  bir  söz   Sadece  bu  söz  Allah  katinda  gecersizdir   der ) Allah   yoktanda  var  eder  varida  yok  eder  tabi    bu  sözü  bazi  Sol  görüslü   kardeslerimiz   yerli  yersiz  kafa  karistirmak  icin  inkar   yönünde  kullanmaya  kalksalarda  80  li  yillarda  basarili  olamadilar..teknolojide  istedigi  kadarda   ilerlesede   o  Mektuplu  yillari  yok  edemeyecek  cünki  mektubun  satir  aralarinda  insanlara   dair hersey   var..Var  olani  kim  yok  edebilirki,,  Zamana  karsi  varligini  hatirlatan   gönlü  güzel   mektuplu  yüreklere   selam  olsun  Allaha  emanet   olun ...!!!!
0

Beitrag gepostet am 20.11.14, 23:12 @_asil_ Nr.: 23 Antworten

Mektuplu Zamanlar,,,
< bana  aldigi  fistanlarin  hepsi  cicekliydi>     su,    masumiyetin   derinliginden   fiskiran  keskin  zekaya   ne  demeli?    bence   özümsenmis,   yüregin  derinliklerine   sindirilmis,   katiksiz   ASK  denilmeli...
-----
insan bitki hayvan
0

Beitrag gepostet am 21.11.14, 01:11 @_asil_ Nr.: 24 Antworten

Mektuplu Zamanlar,,,
Bende $unu itiraf etmek istiyorum,,
   Bizim sitede (Türk base) yazisi zevkle okunan bayanlar vardi..

Ama sizin gibi forumunu koruyan ve,yorumculara saygin cevap verebilen,arkada$larimiz azaldi.
Bir soru hakkim olsaydi...$unu sormak isterdim..
   Kiz....sen...sanalin neresinden  geldin...?
Veya daha önceleri.....nerlerdeydiniz...??
Hayirli cumalar temennisiyle..
  Kendinize iyi bakiniz..

-----
HAFIFE ALMAYIN SAKIN..........ALISKANLIK YAPARIM.
0

Beitrag gepostet am 22.11.14, 22:20 @_asil_ Nr.: 25 Antworten

Mektuplu Zamanlar,,,
Supersin ablam arti eksi puan bunu degistirmez.
0

Beitrag gepostet am 22.11.14, 22:29 @asil34 Nr.: 26 Antworten

Mektuplu Zamanlar,,,
Yanlis oldu konulari karistirdim.
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Mektuplu Zamanlar,,,