133 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 24.11.13, 18:54 Nr.: 1 Antworten

Azmin zaferi bu olsa gerek

Evet arkadaslar...ben azmin iradenin zaferini yasiyorum...

biB yilda tami tamina 38 kilo verdim,vede öyl mutluyum ki anlatilmaz yasanir diyorum

Giydigim XXL di suanda M düsdüm herseyinle harika oluyor..

$ayet vermek isteyen arkadaslarimiz varsa yilmadan azimle savasacak

Ben verirken kilom haftalarca ayni durdu ama yilmadim olmasi gerekende buydu zaten...

cevrenizdekiler size imreniyorsa vede ekinizi SIKIP tebriklerini veriyorlarsa bundan öyle bir yasam sevinci cikiyorki anlatilmaz..

dilegim herkesin saglik huzur mutluluk dolu bir yasam yasamasi

0

Beitrag gepostet am 24.11.13, 18:55 @_tektabanca_ Nr.: 2 Antworten

herseyin en güzeli bizlerle olsun
0

Beitrag gepostet am 24.11.13, 18:57 @-maho- Nr.: 3 Antworten

selam maho hemserim...evet haklisin yazayim tabiki paylasmayi severim..

0

Beitrag gepostet am 24.11.13, 19:01 @_tektabanca_ Nr.: 4 Antworten

yaptigim buydu...ide birsey yemezdim sadece yarim litre süt 9 molasinda vede 12 molasinda yarim litre yine süt...sütte tüm enerjiyi aliyorsunuz etd alamasiniz misal...eve gelince yemek yaparim aciri yagli olmamak kaydiyla vede ekmekden uzak durun..koa,cips,tatli

birde günlüpk her sabah ac karnina bir kasik elma sirkesi iceceksiniz asirisi iyi degil.yagi kirmaya yardimci oluyor ved istahinizi kesiyor...herseyin fazlasi zararli unutmayin meyvenin bilem herseyinizi bir kural icerisinde yapacaksiniz

0

Beitrag gepostet am 24.11.13, 19:03 @acelya_ Nr.: 5 Antworten

tskler ederim acelya arkadasim....
0

Beitrag gepostet am 24.11.13, 21:36 @jetmemo Nr.: 6 Antworten

evet ilk baslarda sporsuz yaptim ama sarkma olmadi ben zaten futbolu biraktim aldimdi vucudumun ana yapisi zaten ücgendi..yani eskinin hatiri hala duruyordu..

3 ay spor yaptim ama 8 kilosunu äöyle atimdi simdi yürüyüs yapyiorum formu korumak icin biliyorsun havalar berbat  ne kadar kosarsan kos terlemiyorsun yada hasta ediyor ben ideal kilomu buldum ama tebiri elden birakmiyorum yediklerime yinede dikkat ediyoum.ekmekden uzak duruyorumtatlidan vs bunlardan tatmiyoumyasadigim mucadeleri getiriyorum gözümün önüne frenleri cekiyorum

0

Beitrag gepostet am 24.11.13, 21:44 @jetmemo Nr.: 7 Antworten

evet kücüldü bilem miydem 1 yil oldu tami tamina basliyali--

benimde 1 85 boyum kemiklerimde iri yapili oldugundan baya iyiyim simdi yag yok oldu vucutdan az fazlan var boyunla ayni durumda olman gerek yani 80 kilo en fazla sporcusan zaten verirsin iradeli olunca

0

Beitrag gepostet am 24.11.13, 21:54 @maho21 Nr.: 8 Antworten

tskler arkadasim...güzel dileklerin sizlerlede olsun
0

Beitrag gepostet am 24.11.13, 23:36 @toni- Nr.: 9 Antworten

A.selam..valla arkadasim fizik önemini sundan kildim bende bel agrisi baslamisdi artik SIkisdirmaya baslamisdi...

evet kisi en önemlisi sagligi icin dikkat edecek göze hos görünmek görünmemeek ikinci planda olacak.kisi kendini nasil iyi hisediyorsa öyle yasar...

0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!