162 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 08.01.13, 11:20 Nr.: 1 Antworten

lütfen topik acan arkadaslara saygi gösterin !!!
ya bir degil iki degil noluyor ya ?? biri birine kizmis....bir insana yakismayan sekilde bunlari herhangi bir topikte paylasiyorsunuz...hadi anladim birine kizmis hatta gicik kapmis ola bilirsiniz...o sizin özeliniz !!ama özeliniz oldugu gibi özelden hal ede bilirsiniz ya....en kizdigim noktada acaip pis küfürler ve paylasilan igrenc resimler...ya yapmayin... siz kizdigin kisiye saldirirken (aslinda bu tür saldiri hic olmasa daha iyi ) ayni zamanda cevredekilerede yani forumda bulunan kisilerede sinirlerini ziplatiyorsunuz ?? hak mi bu ? bu esnada belkide zahmet verilmis topik siliniyor ...okadar cevab geliyor bakiyorsunuz hicbiri yok  lütfen kavga istiyorsaniz veya caniniz SIKILDI ise ve kizdiginiz arkadasa özelden ulasamiyorsaniz acin ozaman ayri bir topikte silinirse o silinsin ....offff ama lütfen bazi küfürlerin bile bir siniri olmali...heleki karsinizdaki bir bayan ise ...kim ne olursa olsun ama ben gördügüme inanirim...ve bu davranislar hic hos degil...burda saldirmak istediginiz belki bir kisi ama saldiriya ugayan aslinda her bakan kisi oluyor unutmayin....ya yaziyorum ya ...gerci bazi insanlar var anlar bazi insanlar var anlayisisdir kibarca yazdim aslinda bunun bir sözü var ya köpek...yemekten vaz gecmez diye  ama ben icimi dökmek istedim...herzaman bos ver dedim ama bu sefer tepki göstercegim....unutmayin arkadaslar bu forumda bayanlar var...gencler var belkide gizlide olsa aramizda cocuklar bile vardir !!! ama sonucta iNSANLAR var lütfen yazdiklarimizi postladiklarimiza tartip ölcelim ...ölcüyü kacirmayalim....ayni sey sakaya da gecerli saka yaparken baska bir sey yapmayalim !!!! so ich denk fürs erste reichts 
-----
Çakal gibi dostum olacağına aslan gibi düşmanım olsun
0

Beitrag gepostet am 08.01.13, 11:27 @ayyildizlixxl Nr.: 2 Antworten

BEN utandim sahsen dünkü formda yasanan küstahca sabotaja.!!!
-----
{ Dünya fani ölüm ani dürüst olsan ne olur yani }
0

Beitrag gepostet am 08.01.13, 11:30 @akincibeyi Nr.: 3 Antworten

aynen bende öyle olan benim topike oldu silindi gitti eh burda suclu benmi idim sanki ??? neyse en azindan o pis seylerde  ortadan kalkmis oldu ya ne yapacaksin....
-----
0

Beitrag gepostet am 08.01.13, 11:31 @ayyildizlixxl Nr.: 4 Antworten

slm..

...60% eyitimsiz olan toplumlardan ahlakli terbiyeli ve saygili davranis beklemek hayalcilik olur ..

0

Beitrag gepostet am 08.01.13, 11:33 @ayyildizlixxl Nr.: 5 Antworten

Ama ne gerek varki sahsi problemin varsa Alenen ortalikta neden sergiliyorsun,üstelik modinin online olmadigini firsat bilip,bu yazilarida okuyacaktir o insan.
-----
{ Dünya fani ölüm ani dürüst olsan ne olur yani }
0

Beitrag gepostet am 08.01.13, 11:59 @toni- Nr.: 6 Antworten

ben her topike giren biri degil ama bu olan dün ne yazikki benim acmis oldugum topikte oldu ...bugün ayni topigi tekrar actim  pogaca tarifi var ya onu dün acmistim orda yazan yazmis saymis gecmis...topik silindi tabi....bugün tekrar actim bir iki arkadas tarifi yazamamis bende tekrar göndermis oldum....burda kendi topigime ugramamak olmazdi degilmi... arada kalan oldum yani ister istemez ...merak etmeýin ben aslinda cok sakin birisiyim ama dünkü biraz siniri gecti...ben orda ne güzel allahin vermis oldugumu nimetlerden bir resim eklerken ardindan gelen pis pis fotolar beni kizdirdi...geldi gecti yani balkonum yok bahcem var
-----
0

Beitrag gepostet am 08.01.13, 12:02 @suuu Nr.: 7 Antworten

kimsenin hakini yemeyim  fotodaki pogacalar benim pogacalar degil...bende bu tarifi internetten buldum denedim cok mükemmel oldu paylasmak istedim ama resimler benden degil alinti yani  ama benimkilerde tabi nefis oldu  bazilarin ortasina sucuk dogradim oda güzel oldu..bazilarda pizza gibi yaptim bazilarinda ortalarina kiyma harci doldurdum hepside oluyor
-----
0

Beitrag gepostet am 08.01.13, 13:06 @melissa26 Nr.: 8 Antworten

melissa  sen okudusan hepsini bana kisadan bir anlat..
-----
NOKTA KADAR MENFAAT ICIN VIRGÜL KADAR EGILMEM..
0

Beitrag gepostet am 08.01.13, 19:16 @delioglan81 Nr.: 9 Antworten

annnneeeee!!!
dellll benimmm pastamiiii bozduuuu

bende onun kulesini yikmazsammmm
0

Beitrag gepostet am 09.01.13, 10:11 @delioglan81 Nr.: 10 Antworten

evet aynen öyle...ach auch egal kizdim yazdim "belki" bir ikisine kulagina küpe olsun diye ama hic sanmiyorum cünkü bu tür kisiler zaten seni beni dinlemez ama tepkisis kalmak istemedim okadar ...ya keske herkes kendi topiginde isine gelmeyen kötü seyleri silme sansi olsa bukadar olamaz burasi ...aslinda ona bakarsan benimda aman aman cok vaktim yok ama arada degisiklik olsun diye bakiyorum güzel seyleri paylasmak istiyorum herkes degerlendirsin herkes bilsin diye ama iste deger kiymet bilene ...fark ediyorum ki ne yazikki cogu insanlarin ilgi alani bambaska yerlerde  naja ist mir jetzt auch egal...werde weiterhin im sandkasten etwas spielen und wenns mir nicht passt dann mach ich mein burg selbst kaputt
-----
0

Beitrag gepostet am 09.01.13, 10:14 @toni- Nr.: 11 Antworten

sizin votelerde pek farli görünmüyor  burda kesin biri var vote yapma hastasi...herkese birer kalp atip gidiyor
-----
0

Beitrag gepostet am 09.01.13, 10:20 @lafontaine Nr.: 12 Antworten

hic sorma o vakit ben sitede dgildim zaten olmus olsaydimda engeleyemezdimde ...burda o eksik iste...keske herkes kendi kommentarini silme hakki olsa veya kendi topigindeki ise yaramazlari temizleme hakki olmus olsaydi kimse bukadar yazamazdi yani facebookta gibi...burda insanlar haddini asiyorlar malesef insaliktan cikiyorlar ...evet senin dedigin gibde bazende nedense kimse hakin arkasinda olmuyor   ama is girgira gelince veya destek yerine kötek oluncada yaz babam yaz...ama ne yaparsinki bu malesef böyle ama sana coook tsk ederim canim...desteklerin icin
-----
0

Beitrag gepostet am 09.01.13, 10:21 @toni- Nr.: 13 Antworten

5/5 benden gelsin hadi hasta olan bunu düsürsün
-----
0

Beitrag gepostet am 10.01.13, 12:37 @saray-cicegi Nr.: 14 Antworten

haklisin tabi ...o igrenclikler silinmeli idi ama diyorum ya keske tek tek silinmis olsaydi ...veya ben kendi topiktekilerimin isimi gelmeyenleri sile bilmis olsaydim en azindan cabuk davranirdim ...evet bazi insanlar var ne yazdiklarini kesin bilmiyorlar ve bazi insanlar var neye vote yapacagini bilmiyor al birini vur ötekisine....hele ki bu tür saldirilari ben kesinlikle 
K I N I Y O R U M ayip ya...ama onlar kalsin kendi ayibi ile... belki saniyorlar saldirilan kisiye iyi yaptim rezil oldu falan ama bilmiyorlar asil rezil olan kendileri...küfür eden pislik postalayamnlarin burda isi olmamali...kolay burda yalan nickler ile bunlari yazip cizmek haddi "erkeksen"cal kapisina söyle bunlari yüzünede göreyim...insanlar artik öyle olmuslar ki arkadan vuranlardan korkaklardan yani...seninde fark ettigin gibi güzel bir sey paylasirsin 1 vote atarlar pislige gelince yüraaaaa 5 de 5 aman voteler falan fasafiso bosuna yani...neyse biz paylasalim....bu tür insanlar yazinca sadece modlari sikayet edelim hicmi hic tepki vermeyelim onlara eglence cikmasin ...onlar bunu istiyor ...ilgi tantana....kimse cevab vermesin....sadece moda bildirip silinsinler...rica etsek tek tek silseler iyi olur ya yaparlarmi bilmiyorum artik 

-----
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

lütfen topik acan arkadaslara saygi gös...